Товариська гра. “Нива” Вінниця – “Поділля” Хмельницький 2:1

“Нива” провела другу товариську гру у зимове міжсезоння. І якщо два дні тому на виїзді вінничани спромоглись розійтись миром з представником Премєр-ліги одеським “Чорноморцем” 2:2, то сьогодні удома “Нива” перемогла першолігівське “Поділля” з Хмельницького з рахунком 2:1
У першому таймі рахунок відкрила невідома людина у футбольній формі “Ниви”, а у другій половині зустрічі рахунок подвоїв Артур Загорулько. Наприкінці зустрічі “Поділля” забило гол престижу.

Ось так коротко. Але більше писати і немає про що. Лише невеличка ремарка:
Традиційно керівництво “Ниви”, вочевидь, не знайшло коштів на те, щоб оплатити інтернет і організувати не те що відео, чи аудіо, а хоча б текстову трансляцію. Існують думки, що трансляції не відбуваються через “засекреченість” товариських ігор, адже за нонеймами, які переглядаються у формі вінницької команди стоїть черга з агентів провідних клубів світу. Але ж ми то розуміємо, що це не так. Це просто прояв звичної БАЙДУЖОСТІ до вболівальників. Команда грає для себе, для президента клубу, для якихось власних інтересів, але не для вболівальників.