Товариська гра. “Нива” Вінниця – ФСК “Маріуполь” 4:2

«Нива» Вінниця – ФСК «Маріуполь» 4:2
01.03.24. Вінниця, НТК «Нива», 13.00, 40 глядчів, +10, хмарно.


Головний арбітр: Сидорук Олександр
Арбітри на лінії: Копаниця Петро, Нижник Віктор

Жовті картки: Пуди, 30 хв., Страшкевич, 33 хв. Ничипоренко, 44 хв.

Голи: «Номер 70», 3хв., Страшкевич, 10 хв., Ничипоренко, 55 хв., Загорулько, 68 хв., Загорулько, 81 хв. пен., Пентелейчук, 82 хв.
Незабиті пенальті: Пентелейчук, 83 хв.

«Нива» Вінниця:
Людина у воротарській формі «Ниви», Лотоцький Борис, Д. Мельник, 77.Грачов Володимир (20.Мельник Олександр, 83 хв.), 23.Борячук Олександр (8.Рябий Іван. 83 хв.), 33.Ничипоренко Олег (9.Кобцов Даніл, 66 хв), 11.Страшкевич Вадим (63.Власенко Антон, 60 хв.), 13.Євтіхов Олександр (70.Швець Олексій, 60 хв.), 10.Загорулько Артур, 22. ??? (29.Петленко Артур, 60 хв.).

ФСК «Маріуполь»:
12.Якубенко Микита – 43. Малакі Олексій (10.Батальский Олександр, 60 хв.), 9.Гошкодеря Віталій, 3.Тєрєхов Артем, 41.Фатєєв Дмитро, 15. Пентелейчук Дмитро, 39.Пуди Дмитро, 15.???, 6.Мочевінський Іван, 90. ???, 70. Петровський Богдан (11.Олійник Дмитро, 60 хв.).

Завдяки ФСК «Маріупль» вболівальники «Ниви» впершем али змогу побачити власну команду на власному полі. Дякуємо за трансляцію, виявляється, це можна зробити, якщо є бажання!

Вінницьа «Нива», незважаючи на жахливу трансферну кампанію у зимове міжсезоння, у ході якого втрачено усіх голкіперів, а також захисника Никитюка, продовжує дивувати гарними результатами товариських ігор. Причому, майже усі суперники вищі за класом. Так і сьогодні, супрником був ФСК «Маріуполь», який не пасе задніх у першій лізі, але був вимушений «скласти зброю» перед вінничанами, які показали гарну і цікаву гру, яка стала ще й результативною і переможною. Не склавши руки після швидкого пропущеного голу, вінничани своїми активними діями, високим пресингом змусили суперника помилятися, що у підсумку відобразилось у рахунку 4:2 на користь «Ниви».  


3 хв. ГОЛ! 0:1! – «Номер 70»?. Довга діагональ з правого флангу на лівий на хід 39 немеру, Грачов не встиг за суперником і той зряче прострелив на ближню стійку на партнера під номером 70, який у один дотик переправив мяч у сітку повз воротаря. Захист «Ниви» виглядав у ролі статистів.
4 хв. Майже одразу «Нива» могла зрівнювати. Причому, дуже красиво. Борячук з лівого флангу навісив у центр карного майданчика, а Страшкевич ударом через себе намагався влучити у рамку, але мяч пролетів поруч зі стійкою.
9 хв. І знову небезпека з лівого флангу – подача у центр штрафної «Маріуполя», удар головою Євтіхова, захисник блокує, але мяч знову відскакує до Олександра, який наносить не надто сильний, але прицільний удар по воротах. Мяч влучає у ліву стійку!
10 хв. ГОЛ! 1:1! – Страшкевич. Гол «імені Страшкевича») Вийшло дуууже класно! Вадим підхопив мяч у центрі, за допомогою дріблінгу змістився на правий край, обігрався з Грачовим, далі обманним рухом обіграв опонента і пробіг до штрафної, віддавши пас на 13 номера, який дуже розумно і дотепно пятою повернув мяч Страшкевичу, який наблизився до кута воротарського майданчика і прицільно пробив у кут воріт «Маріуполя».
13 хв. Кілька моментів у гостей. У одному випадку удар заблокував захисник «Ниви», а у іншому відмінно зіграв воротар, витягнувши мяч з правого нижнього кута.
15 хв. Знову у грі наш воротар, який на мить випередив нападника гостей. А міг бути гол.
17  хв. «13 номер» віддав поперечну передачу на Лотоцького, який помилився у прийомі, втратив мяч і гравець гостей помчав до воріт «Ниви», але добре що партнери підстрахували Лотоцького, силоим прийомом на лініїї штрафної зупинивши прохід суперника.
20 хв. Дуже небезпечно! «13 номер» з правого флангу подав у центр штрафної і Страшкевич у падінні головою намагався забити, але відмінно зіграв голкіпер.
28 хв. «Нива» активізувала атакуюч дії, пробивали Страшкевич, Борячук а родзинкою цього ігрового відрізка став удар Загорулька зі штрафного, призначеного у 18 метрах від воріт. Мяч летів у лівий кут, але воротар рукою зумів відбити цей удар.
45 хв. Решту тайму команди провели у боротьбі, обопільних атаках, які, втім голів не принесли, хоча сама гра виглядала доволі цікаво.

Перерва.

54 хв. Небезпечно біля воріт «Ниви». Воротар кінчиками пальців перевів мяч з лівого нижнього кута на кутовий.
55 хв. ГОЛ! 2:1! – Ничипоренко. Груба помилка воротрая гостей, який, вибиваючи мяч, віддав передачу на Загорулька, той обігрався з Ничипоренком, який підхопив круглого і пробив з 16 метрів у ліву девятку. Гол красень!
68 хв. ГОЛ! 3:1! – Загорулько.  І знову груба помилка воротаря, який вибив мяч від воріт прямо на ногу Лотоцького, який миттєво переадресував мяч Загорульку, який у свою чергу кинув мяч направо на Власенка, який повернув мяч Загорульку і тут вже відбувся удар упритул. Гол!
81 хв. ГОЛ! 4:1! – Загорулько з пенальті. Грачов промчав правим флангом і вже майже увійшов у штрафну, як був збитий. Захисник спробував довести арбітру, що порушення було поза межами штрафної, але той був невблаганний – пенальті чітко реалізував Загорулько, пробивши у лівий верхній кут воріт!
82 хв. ГОЛ! 4:2! – Пентелейчук. Не встигли гості розвести мяч з центру поля, як спіймали господарів на контратаці. Пуді промчав правим флангом від власної штрафної до чожої, відпасував мяч у центр на Батальського, той далі на Пентелейчука і той спокійно забиває у вільний кут воріт «Ниви».
86 хв. Пентелейчук не реалізував пенальті. Мяч після прострілу з правого флангу потрапляє у руку Лотоцького – пенальті. Пентелейчук пробиває пенальті у правий нижній кут, але воротар витягує цей мяч. На добиванні Пуді, але і тут воротар на місці!
88 хв. Загорулько з 18 метрів пробив у лівий кут – воротар дивом врятував свою команду.
89 хв. Жахлива гра воротаря гостей, який ледве не привіз третій гол у власні ворота, віддавши дуже небезпечну передачу на захисника, мяч було перехоплено, але Кобцов не зміг забити з 16 метрів
Фінальний свисток