Товариська гра: “Нива” Вінниця – ФК “Чернігів” Чернігів 2:1

08.03.24. Вінниця. Товариська гра «Нива» Вінниця – ФК «Чернігів» Чернігів. 20 глядачів. Сонячно, +10

Арбітр: Олександр Сидорук (Вінниця)

Голи: Школьний, 30 хв., 0:1, Кобцов, 75 хв., Петленко, 89 хв.
Жовті картки: «3 номер» ФК «Чернігів», 65 хв., Сахно, 72 хв. Бибік, 88 хв.

«Нива» Вінниця:
Чернетинський, (голкіпер на перегляді, 46 хв) – 3.Лотоцький Борис, 77.Грачов Володимир, Мельник Данило, 44.??? (Швець, 52 хв.),  Хоренженко, 63. Власенко Антон, 11.Страшкевич Вадим, Гончар, 10.Загорулько Артур, Варяник
Головний тренер: Ярошенко Юрій

ФК «Чернігів» Чернігів:
99 – Герасименко Денис (Розчинський Олександр, 46 хв), Андросюк Олександр, 2.Галстян Едуард, 15.Лакеєнко Андрій, 3.Шумило Максим, 24.Сахно, 30.Бибик Максим, 7.Мироненко Дмитро, 9.Кривобороденко Кирило, 21.Школьний Владислав, 13.Безгубченко Джиліндо.
Головний тренер: Чорний Валерій

Вінницька «Нива» продовжує впевнено крокувати міжсезонням, раз по раз видаючи хороші, якісні результати у матчах з не самими простими суперниками. Ось і сьогодні у зустрічі з першолігівським ФК «Чернігів» вінничани показали доволі красиву гру. Знову, як і у грі з «Маріуполем», «Нива» була вимушена відіграватись, але знову з честю вийшла зі складного положення, здобувши вольову перемогу. І якби ще «пішло» у Загорулька, який не забив у кількох перспективних моментах, мабуть, про позитивний результат не прийшлося б непокоїтись до останніх хвилин матчу, а все вирішилось би ще у першому таймі.

До 30 хвилини гри на полі домінувала «Нива». У гостей не виходило майже нічого. Притиснувшись до власних воріт, здавалося, вони чекали на слушний момент, коли можна буде вибігти у атаку, але вінничани своїми успішними діями не дозволяли створити абсолютно нічого. Натомість, «Нива» вела гру з позиції впевненої сили, вдало комбінуючи, напружуючи захисні редути гостей, як з правого, так і з лівого боку. По кілька небезпечних моментів мали Страшкевич і Загорулько, але в цілому, приємно виглядала уся команда.  Але на 30 хвилині все пееревернулося з ніг на голову. Провал на лівому фланзі захисту, гравець у жовтій формі пройшов майже до лицьової і скинув мяч у центр штрафної під удар партнера. Влучання під поперечину, такий не логічний, але гол! Горимо, 0:1. Після голу гра трішки вирівнялась, гості сміливіше почали переходити у атаку, але все одно, моменти створювала лише «Нива».

Другий тайм розпочався з кумедного епізоду, коли захисник вінничан від кутового прапорця влучив у стійку власних воріт. Ви таке колись бачили у футболі? Також перші хвилини запамяталися відбірним російським матом з лави запасних вінницької «Ниви» на весь стадіон. Ей, хтось авторитетний і адекватний є у клубі, хто може підказати тренерам, що слухати це просто мерзотно. Футбол – емоційний вид спорту, але так поводитись на людях – просто ганебно. Можливо саме через це не велись трансляції товариських ігор, щоб не ганьбити клуб.
Але повернемось до гри. Моментів у «Ниви» було обмаль, але і «Чернігів» виглядав ще менш небезпечним. На полі точилася боротьба за мяч і простір аж до 75 хвилини, коли Кобцов забив чудовий гол з метрів 16 у лівий кут воріт. 1:1! Гості відповіли відразу двома наднебезпечними моментами, коли два гравці били упритул, але відмінно зіграв воротар «Ниви». Не забиваєш ти, забивають тобі. Наприкінці гри Петленко отримав пас на лівому фланзі атаки і не розмірковуючи з лівої ноги пробив у правий нижній кут воріт «Чернігова». 2:1! Це перемога!

2 хв. Грачов промчав правим флангом до штрафної гостей і пробив майже від кута карного майданчика повз ліву дев’ятку. Небезпечно!
7 хв. Загорулько пробиває з вбивчої дистанції у центрі штрафної після подачі з правого флангу, але м’яч злетів з ноги і воротар легко спіймав мяч.
13 хв. Страшкевич завдав удару з метрів 25. Мяч летів під поперечину і воротар зі складнощами перевів круглого на кутовий.
16 хв. Загорулько увірвався у штрафний майданчик з лівого флангу, але надто зблизився з воротарем і той встиг випередити нападника і вибити мяч на кутовий.
18 хв. Небезпечно! Подача кутового з правого флангу, хтось з гравців «Ниви» наніс удар з метрів семи, але захисник виніс мяч, який летів у напрямку порожнього кута воріт.
30 хв. ГОЛ! 0:1! Сахно увірвався у штрафну з правого флангу, пройшов до лицьової лінії і скинув мяч у центр штрафної під удар Школьному, який прицільно пробив під поперечину.
32 хв.
Загорулько вийшов на ударну позицію у метрах 12 прямо навпроти воріт, але сильний удар заблокував захисник.
38 хв. Знову Загорулько на ударній позиції. Але мяч пролітає поруч з лівою стійкою.
41 хв. Загорулько пробиває головою під поперечину, але удар виявився не складний для воротаря.
41 хв. А це вже супермомент у ФК «Чернігів». Знову провалюється наш лівий фланг захисту, простріл вздовж воріт і нападник гостей у падінні ледве не переправляє мяч у ворота «Ниви» з близької відстані, а Грачов підчищає помилку партнерів.

Перерва

50 хв Загорулько перетримав мяч, курсуючи по лінії карного майданчика, підшукуючи собі можливість для удару, але у підсумку цей удар було заблоковано.
54 хв. А це просто жесть біля воріт «Ниви». Меженський вінничан від лівого кутового прапорця віддав верхову передачу на власного воротаря і влучив у дальню стійку. Це був би автого року, але на щастя мяч відскочив у поле.
56 хв. Меженський прорвався по лівому флангу до карного майданчика, мяко віддав передачу направо на Швеця, а той продовжив передачею на Загорулька, якому ніхто не заважав завдати завершального удару  з 11 метрів, але удар прийшовся вище воріт.
67 хв. Загорулько мяко накинув мяч з центральної зони на праву частину штрафної, Грачов не розмірковуючи пробив у ближній кут, але цей удар заблокував воротар.
75 хв. ГОЛ! 1:1! Доовга передача з центру поля на лінію карного майданчика, Петленко скинув мяч на Кобцова, який підіграв собі мяч під удар і влучно пробив під самісіньку ліву стійку. Без шансів для воротаря!
79 хв.
Дві надзвичайно небезпечних можливості у гостей. Спочатку Школьний з убойної позиції розстрілював воротаря «Ниви», який встиг відбити мяч ногою. На відскоці був інший нападник «Чернігова», який теж пробив упритул, але знову ж таки відмінно зіграв воротар «Ниви»
85 хв. Петленко з лівого флангу прострелив на Загорулька, але у того сьогодні збився приціл – мяч летить повз праву стійку.
 89 хв. ГОЛ! 2:1! Загорулько розігнав атаку правим флангом, переадресував мяч на лівий фланг на Петленка, який не розмірковуючи пробив з лівої ноги у правий кут!