Товариська гра: «Нива» Вінниця – «Епіцентр» Камянець Подільський 1:2

«Епіцентр» Камянець – Подільський:
Матуз – Григоращук, Прокопчук, Нечипоренко, Жмуйда, Шевченко, Крістін, Гущук, Пучковський, Костенко, Гарнагл.

Виходили на заміну: Да Сілва, Якубов, Беженар, ???

«Нива» Вінниця:

Гравець на перегляді  – Чухно Валерій, Борячук Олександр, Мороз Євген, Білик Ігор, Гравець на перегляді, Костюк Євгеній, Максименко Олексій, Шевчук, Загорулько Артур, Мулик Володимир

Виходили на заміну: Астафьєв Максим (57 хв), Поліщук Владислав, ???

Гол: Загорулько, 7 хв. (пенальті), ???, 75 хв., ???, 80 хв.

8 хв. ГОЛ! Після розіграшу кутового з правого флангу Мулик прийняв мяч неподалік лицьової лінії, протягнув мяч у бік кутового прапорця і був збитий захисником, який вибивав мяч, але влучив по нозі Володимиру. Загорулько спокійно реалізував пенальті, відправивши мяч у лівий кут воріт «Епіцентра»

23 хв. Гра проходила у дуже повільному темпі з невеличкою територіальною перевагою гостей і абсолютно без гольових моментів. Лише на 23 хвилині вінничани вистрелили супермоментом. Білик на правому фланзі послав мяч уперед на Загорулька, який обіграв візаві і вийшов один на один з голкіпером, вирішив обвести його і забити вже у порожні ворота, але у останній момент мяч було вибито. Здавалося, з порушенням правил і це другий пенальті, але ні.. свисток арбітра промовчав.

31 хв. Нарешті «Епіцентр» спромігся на небезпечну атаку. Після розіграшу кутового з лівого флангу гості двічі пробивали упритул. У першому випадку головою, але сильний удар відбив захисник, а після відскоку вже удар ногою з близької відстані вдруге заблокував захист «Ниви». Небезпечно!

Далі «Епіцентр» повністю прибрав ініціативу до власних рук, але знову ж таки, небезпечних моментів було обмаль. Запамятався, хіба що, лише удар головою з 11 метрів, але прямо по центру воріт, а також удар з метрів 15 після швидкої контратаки. В обох випадках воротар легко виконав свою роботу.

Другий тайм приніс заміни у складі «Епіцентру», але абсолютно не змінив хід гри. На полі точилась така сама повільна позиційна гра, але з 67 хвилини все змінилось. «Епіцентр» почав видавати на гора момент за моментом. Воротар на перегляді працював на повну потужність і вочевидь, став кращим гравцем «Ниви» у цій грі. Отже,…
67 хвилина. Хтось з наших захисників на правому фланзі легко програв боротьбу супернику, той з лінії штрафного майданчика подав на дальню стійку, відбувся сильний розстрільний удар головою з близької відстані, але дива реакції продемонстрував воротар «Ниви», відбивши мяч. На підборі знову гравець «Епіцентру» і ще один удар впритул – знову виручає голкіпер. Мяч відскакує на метрів пять, наш захисник промахується по мячу і вже третій удар поспіль воротар відбити не зміг – 1:1? Ні! Пощастило… Офсайд!

72 хв. Дальній сильний удар у лівий нижній кут воріт «Ниви» – знову на місці воротар, який переводить мяч на кутовий.

 76 хв. ГОЛ!Подача кутового з лівого кута, воротар кулаками вибиває мяч, але на підборі гості. Подача-закидання на лінію воротарської площадки, хтось з нападників гостей грає на випередження і… влучає у стійку! Мяч відлітає у центр, але знову на підборі гості, які у один дотик спрямовують мяч у сітку. 1:1!

77 хв. Артур Загорулько перехопив мяч на власній половині поля, стрімко лівим флангом понісся у атаку. Біля нього був лише один захисник, а справа підключився до контратаки Панасюк. Але Загорулько не став ділитися мячем з партнером, узявши гру на себе, увійшов у штрафну і… втратив мяч. Обійшлося навіть без удару. А було дуже перспективно!

80 хв. ГОЛ! Знову атака «Епіцентру» лівим флангом, лівий фланг захисту «Ниви» «нервово курить», йде подача прямо навпроти воріт і хтось з гравців гостей головою упритул замикає цю передачу. 1:2!

84 хв. Атака гостей правим флангом, гравець входить у штрафну і перекидає мяч на ліву, вільну, частину карного майданчика. Слідує сильний удар і знову «Ниву» рятує воротар.

85 хв. Дальній удар і мяч пролітає упритул з лівою девяткою воріт «Ниви».

86 хв. Знову удар поза меж карного майданчика, але вже по центру воріт і це легка здобич воротаря «Ниви».

Фінальний свисток.

IP

Niva.vn.ua