Товариська гра: “Нива” Вінниця – “Базис” Умань 7:0

Вінницька “Нива” провела черговий товариський матч у зимове міжсезоння і перемогла аматорів із Умані із розгромним рахунком 7:0.
Зрозуміло, що через те, що у клубі “Нива” Вінниця немає людей, які вміють знімати і монтувати відео, вболівальники не зможуть побачити навіть те, як забивалися голи, але величезним прогресом у надані вболівальникам офіційної інформації є те, що прес-служба клубу повідомила склад команди на гру! Вав! Ну, зрозуміло, за виключенням тих нонеймів, які проходять перегляд у вінницькій “Ниві”.
Отже, “Нива” вийшла на поле у такому складі: Нонейм – Ничипоренко, Д.Мельник, Грачов, Борячук, Євтіхов, Страшкевич, Швець, Петленко, Загорулько і ще якась одна людина, яка вийшла на поле у формі “Ниви”.
На заміни виходили Чегур, Кондратюк, О.Мельник, Рябий, Кобцов, Власенко і ще декілька людей, які настільки незначні, що не мають прізвищ. Перебіг подій у матчі прес-служба описала коротко: “”Нива” впевнено контролювала гру і створювала гольові моменти”. Офіційна сторінка у інстаграм обмежилась традиційною надзвичайно цікавою і інформативною відяшкою розминки команди перед грою. Ага, ну, дякувати за це, все зрозуміло.