Товариська гра. 22.02.25 Вінниця, 30 глядачів. -2 Сонячно. «Нива» Вінниця – «Базис» Умань 4:0
Головний арбітр: ???
Асистенти арбітра: ???
Голи: Якимчук, 3 хв., Мельник О., 13 хв., Кобцов, 64 хв., Панасюк, 84 хв.
Жовті картки: Петленко, 45 хв.
Червоні картки: –
Порушення правил: «Нива» – 10, «Базис» – 11
Пенальті: «Нива» – 0 , «Базис» – 0
Кутові: «Нива» – 15, «Базис» – 1
Офсайди: «Нива» – 4 , «Базис» – 1
Удари у ствір: «Нива» – 9 , «Базис» – 0
Удари повз ворота: «Нива» – 11 , «Базис» – 2
Удари заблоковані: «Нива» – 2, «Базис» – 0
Сейви воротарів: «Нива» – 0 , «Базис» – 4
Сейви гравців: «Нива» – 0 , «Базис» – 0
Влучання у поперечини, стійки: «Нива» – 1 , «Базис» – 0
“Нива” Вінниця:
25.Захарчук Роман (Воротар на перегляді, 23 хв.), – 19.Мельник Даніїл, 3.Лотоцький Борис, 20.Мельник Олександр, 22.Якимчук Ярослав, 9.Кобцов Данило, 63.Власенко Антон, 29.Кондратюк Владислав, 17.Петрук Іван, 33.Юрченко Артем, 11.Петленко Артур
На заміну виходили:
8.Рябий Іван(45 хв.), 16.Костюков Микита(45 хв), 99.Чигур Дмитро, (60 хв.), 21.Панасюк Вадим,(60 хв)
Заміни: Голкіпер на перегляді, 23.Борячук Олександр, 13.Євтіхов Олександр, 99.Чигур Дмитро, 6.Меженський Євген,, 10.Загорулько Артур.
Головний тренер: Ярошенко Юрій.
“Базис” Умань:
1-?, 2-?, 4-?,6-?, 7-?, 8-?, 9-?, 10-?, 14-?, 15-?, 16-?,
Головний тренер: ?
«Нива» провела останню товариську гру перед подачею заявки на весняну частину першості. Суперником вінничан став «Базис» з Умані. Напевно, найбільш улюблений суперник «Ниви» за усі часи. Посудіть самі – впродовж року суперники провели три гри, в яких «Нива» тричі перемогла з загальною різницею голів 17:0! Вражає… і підкреслює прірву у рівні команд. Словом, гра, як казав Лобановський, у стилі «Тренування з підвищеною відповідальністю».
Відповідним був і стартовий склад вінничан – на лаві запасних залишились Загорулько, Євтіхов, Борячук, Панасюк, Чигур, Меженський, Рябий. Уявіть собі! Цікаво, що капітанську повязку команда доручила не Лотоцькому, який теж вийшов у основі, а Даніїлу Мельнику.
Хочеться подякувати за якісну трансляцію від ViTaSh Media і окремо Віталію Шкураку за організовану трансляцію. Просто кращий! Дякуємо за можливість переглянути матч «Ниви»!
Запрошуємо усіх підписатися на канал ViTaSh Media!
https://www.youtube.com/@vitashWM
Що стосується гри, на полі домінувала одна команда. Зрозуміло, що мова йде про «Ниву». Не відкладаючи справу на потім вінничани фінальними зусиллями Якимчука та Олександра Мельника відвантажили гостям два голи і це дало зрозуміти, що і на цей раз їм у Вінниці нічого не світить, крім сонечка, яке добряче підсвічувало промерзший штучний газон. На третій хвилині Якимчук відгукнувся на простріл з правого флангу і підставивши ногу під політ мяча ударом з двох метрів відкрив рахунок у грі. 1:0! «Нива» не зупинялась, нарощувала темп, переважно зусиллями правого флангу у особах Власенка, Петрука і Петленка, ближче до 10 хвилини гри подала 5 кутових і ось на 13 хвилині вінничани розіграли класну широку атаку, перевівши мяч з правого флангу на лівий, далі Якимчук скинув мяч під удар Олександру Мельнику, який підправив мяч собі під ногу і влучно пробив у лівий нижній кут воріт гостей. 2:0! У цьому стилі тотальної переваги проходив весь перший тайм. «Нива» контролювала мяч і гру, деколи мала непогані моменти, але збільшити рахунок не вдалося. Гості не показали абсолютно нічого, лише декілька разів наближаючись до воріт вінничан. Але не спромоглися нанести бодай один удар..
У другому таймі на поле на заміну вийшли Костюков, Панасюк, Рябий та інші. Перебігу гри це не змінило, але моменти почали створюватись біля обох команд, причому, що стосується захисту вінничан, то ми привозили самі собі, але на щастя, без пропущених голів. На 64 хвилині Кобцов скористався прострілом з лівого флангу і мяко перекинув голкіпера, влучивши у ворота з близької відстані. А на 83 хвилині завдяки командним діям і, особливо, завдяки підключеню Лотоцького до атаки, Панасюк отримав пас з лівого флангу і відправив мяч поміж двох захисників у порожній кут воріт. Під кінець гри Кобцов міг ще раз відзначитись, але не влучив по мячу з метра від порожніх воріт.
У грі ми так і не побачили Загорулька, Борячука, Євтіхова, Меженського, але й цим складом «Нива» була на дві голови вище за суперника. Серед найкращих відзначаємо Власенка, Петрука, Петленка, Лотоцького. Активно і корисно для команди на поле вийшли у другому таймі вийшли на заміну Костюков та Панасюк.
3 хв. ГОЛ! 1:0! На третій хвилині Власенко прорвався правим флангом, обіграв суперника, віддав пас ближче до воріт на Петленка, далі гостра передача на дальню стіку, воротар був вже відіграний на ближній стійці і Якимчуку залишалось лише підставити ногу у боротьбі з захисником.
13 хв. ГОЛ! 2:0! На 13 хвилині вінничани розіграли класну атаку правим флангом – Власенко віддав пас на Петрука, той перевів мяч через усю штрафну на лівий фланг на Якимчука, який скинув мяч під удар Олександру Мельнику, який першим дотиком підправив мяч собі під ногу, а другим дотиком наніс удар з 16 метрів у лівий нижній кут воріт «Базису». Воротар був безсилий врятувати команду.
17 хв. Потенційно дуже небезпечно біля наших воріт. Відбулась висока вертикальна передача на нападника гостей, який знаходився між двома захисниками «Ниви», здавалося б, нічого особливого, але Захарчук вибіг з воріт аж на метрів 20 і якби нападник зорієнтувався і перекинув нашого воротаря, міг бути гол, але він зіграв повільно і Лотоцький встиг підчистити момент.
20 хв. Удар Якимчука з 20 метрів – значно вище воріт.
27 хв. Вбивчий момент у Кобцова, який наносив удару головою з семи метрів після подачі Олександра Мельника з лівого флангу у центр карного майданчика. Але, знаходячись абсолютно один, Кобцов примудрився навіть не влучити у рамку.
31 хв. Петрук увійшов у штрафну з правого флангу і пробив з метрів 16, але мяч пролетів поруч з правою стійкою.
32 хв. Навіс Власенка з правого флангу на лівий, далі удар Якимчука головою у ближній кут з 10 метрів, боротьба, удар біля лівої стійки і мяч перелітає через ворота.
34 хв. Удар головою Даніїла Мельника після подачі кутового з лівого флангу. Мяч пролітає трохи вище воріт.
36 хв. Удар Петленка з лівої частини штрафної у ближній лівий кут, воротар рятує, перевівши мяч на кутовий.
36 хв. Власенко дальній удар головою у лівий нижній кут воріт. Воротар у стрибку ловить мяч.
Перерва
48 хв. Хороший момент у Петленка, який створив момент сам собі, пройшовши з мячем до лінії карного майданчика і нанісши класного удару у правий нижній кут воріт гостей. Воротар витягнув цей мяч, перевівши круглого на кутовий.
49 хв. Після прямого удару з кутового з правого флангу «Нива» влучає у стійку. Без небезпеки для воріт, адже воротар контролював ситуацію, але…
52 хв. Лотоцький пробив зі штрафного з 18 метрів вище воріт.
54 хв. «Нива» ледве не створила сама собі. Пас назад га свого голкіпера на перегляді, той, знаходячись під пресингом двох гравців, навіщось почав обігрувати одного з них і мяч ледве не опинився у ногах суперника. Дивне рішення, адже можна було просто вибити мяч подалі.
56 хв. Перший удар по воротах вінничан. І знову ж таки – самі собі привезли момент. Данило Мельник обрізався поблизу центрального кола, мяч перехопив суперник і намагався перекинути воротаря на перегляді ударом з метрів сорока, але не влучив у рамку.
58 хв. Кобцов пробив з правого флангу атаки, знаходячись у штрафній суперника. Воротар ногою відбиває мяч, спрямований у ближній кут.
62 хв. Костюков намагався пробити з 16 метрів у правий кут, але удар було заблоковано.
64 хв. ГОЛ! 3:0! Костюков протягнув мяч центральною зоною до воріт суперника, віддав пас на лівий фланг на 77 номера Ниви, той гостро прострелив на лінію воротарського майданчика, куди підключився Кобцов, який дуже технічно і мяко перекинув голкіпера.
66 хв. Удар «Ниви» з 17 метрів у правий нижній кут, воротар на місці.
67 хв. Відзначаємо перехоплення Лотоцьким передачі гостей на лінію штрафної «Ниви», а далі індивідуальний прохід центральною зоною аж до штрафної гостей!! Лише відчайдушній кидок захисника ліквідував загрозу з боку Лотоцького.
74 хв. Класна атака «Ниви». Костюков скинув мяч під удар Панасюку, який пробив з 15 метрів сильно низом, але воротар виручив команду.
75 хв. Лотоцький пробиває головою після подачі кутового, мяч пролітає повз ліву стійку.
82 хв. Дальній удар «Ниви» з правого флангу повз ворота. Без небезпеки
83 хв. ГОЛ! 4:0! Лотоцький розпочав гольову атаку з центра поля, обігравшись з Панасюком. Далі пас у центр на Костюкова і знову обратка на Лотоцького на лівий фланг, який увійшов у штрафну, наблизився до воротаря і віддав точний пас на Панасюка, перед яким було лише пару гравців і порожні ворота. Вадим майстерно пробив між гравцями у порожній кут.
86 хв. Кобцов перехопив обрізку суперника, Костюков підхопив мяч і сміливо пішов у центр до воріт, по шляху просковзнувши повз захисників. Шкода, що у цьому моменті він не наважився на завершальний удар. Було б класне завершення атаки. А так, мяч відскочив до Петрука, який пробив повз ворота.
87 хв. Ще один стовідсотковий момент у вінничан. Панасюк відібрав мяч у суперника біля бокового прапорця, абсолютно без супротиву пройшов до воріт і прицільно прострелив на Кобцова, який якимось дивом не влучив по мячу у метрів від воріт у боротьбі з захисником і мяч пролетів повз порожні ворота.
Фінальний свисток
IP
niva.vn.ua
niva.vn.ua у соцмережі Facebook:
https://www.facebook.com/niva.vn.ua
niva.vn.ua у Телеграм:
https://t.me/nivavnua