Товариська гра: “Колос” Ковалівка – “Нива” Вінниця 2:1

“Колос” Ковалівка: 72.Фесюн – 17.Чорноморець, 21.Новак, 24.Зозуля, 35.Золотов, 29.Криворучко, 69.Ільін, 11.Ісаєнко, 8.Велетень, 47.Мякушко, 23. Попов.
Запасні гравці: 33.Маханьков, 4.Ставничий, 3.Іродовський.
Головний тренер: Вишняк

“Нива” Вінниця: Попович, Лотоцький, Шевчук, Панасюк, Жуков, Загорулько, Швець, Кольцов. ??
Головний тренер: Остапенко Олег

Голи: 1:0 – Ісаєнко, 6 хв., 2:0 – Мякушко, 13 хв., 2:1 – Жуков, 36 хв.

Ще вчора “Колос” зіграв календарну гру на виїзді з “Кривбасом” (І програв з рахунком 0:1), а вже сьогодні провели товариську гру з “Нивою”. Слід зазначити, що, звичайно, склад команди з ковалівки був далекий від основного, адже у стартовому складі порівняно з офіційною грою не було жодного гравця “Колоса”, хто розпочинав гру з “Кривбасом”. Але, тим не менш, гравці резерву намагались проявити найкращі свої риси, а “Нива” на їх фоні виглядала досить цікаво і, незважаючи на поразку, показала непогану гру.

1:0, Ісаєнко, 6 хв. Вкидання аута з лівого боку поля, передача у штрафну, Ісаєнко обігрався з партнером, отримав мяч, пройшов поперек карного майданчика, не відчувши жодного пресингу з боку захисників “Ниви” і пробив з метрів 14 у лівий нижній кут воріт.
2:0, Мякушко, 13 хв. Атака правим флангом, хтось з гравців “Колоса” прострелив у воротарський майданчик, а захисник, блокуючи цей простріл, просто скинув мяч під удар набігаючого Мякушка, який з близької відстані вколотив мяч у ворота.
2:1, Жуков, 36 хв. Швець з правого флангу навісив у центр штрафної “Колоса”, захисник вибив мяч прямо на Панасюка, який завдав удару по воротах, але дуже слабко і замсть удару вийшов пас на Жукова, який зорієнтувався у епізоді і з під захисника пробив у правий нижній кут воріт.