Товариська гра. “Епіцентр” Камянець-Подільський – “Нива” Вінниця 3:0

Вінницька “Нива” вдруге у міжсеезоння програла з рахунком 0:3. У першому випадку це була виїзна гра зі “Звягелем”, а сьогодні рахунок повторився у грі з “Епіцентром”, який, до речі, сьогодні здобув лише першу перемогу у міжсезоння.

Пропонуємо вашій увазі стенограму матчу від телеграм каналу вболівальницької спільноти зелено-білих https://t.me/NyvaVinnytsya
До речі, підписуйтесь на цей телеграм канал – хлопці роблять те, на що не здатні офіційні джерела 😉

“Нива” Вінниця:
Захарчук – Грачов, Лотоцький, Мельник Д., Борячук – Нечипоренко, Євтіхов – Варяник, Страшкевич, Гончар – Загорулько.

6′ – зі стартових хвилин помітно, що “Нива” діє другим номером, ловлячи свої нагоди на контратаках. З м’ячем частіше “Епіцентр”, проте до серйозних нагод біля воріт Романа Захарчука справа поки не доходила.
9′ – після стандарту мала нагоду вінницька “Нива”, однак з реалізацією не пощастило. Схоже, награна комбінація – розіграш кутового через Борячука та Нечипоренка із акцентованою подачею на Родіона Гончара.
12′ – активність проявляє Вадим Страшкевич, ось уже його удар з-за меж штрафного майданчика захисники “Епіцентра” блокують лише ціною самовідданих кидків під м’яч.
15′ – за стартовим відрізком помітно, що найбільш активно допомагає в креативі двом атакувальним гравцям центру поля Олександр Євтіхов. А ось Олег Нечипоренко виконує роль чистого “опорника”.
16′ – попередження для граючого президента “Ниви”, перестарався під час високого пресингу Артур Загорулько.
17′ – Один з перших серйозних моментів біля воріт Захарчука, проте удару у виконанні гравця “Епіцентра” забракло влучності.
18′ – затяжний період активності “Ниви”, який зародився на лівому фланзі за рахунок взаємодії Борячука та Варяника. Як наслідок, зароблений штрафний, гостре виконання від Загорулька і серія із 4 поспіль подач кутових у виконанні вінничан.
22′ – тепер уже схожа серія від дунаєвецького колективу – 5 поспіль подач з кута поля. Серйозної загрози воротам “Ниви” не було, надалі рахунок зберігається 0:0…
23′ – прийшла черга працювати правому флангу, бачимо просування вперед за рахунок перепасовки між Володимиром Грачовим та Олександром Євтіховим.
24′ – сольний прохід від Данила Мельника, був близьким наш захисник до того аби відкривати рахунок – трохи невлучно, повз дальній кут проходить м’яч.
26′ – чергова подача у виконанні Вадима Страшкевича від лівого кута поля, цього разу у завершенні атаки Борис Лотоцький, з якісним ударом якого справляється голкіпер.
28′ – протягом мінімум п’яти останніх хвилин відчутна перевага на боці вінницької “Ниви”.
30′ – одна з рідкісних нагод “Епіцентра” закінчилась ударом вище воріт.
31′ – розуміє наш суперник, що справа пахне недобре, тому намагається повернути собі ініціативу. “Нива” чимдуж пручається, виконуючи установку на швидкі атаки.
35′ – Родіон Гончар мав супер-шанс, проте після виходу віч-на-віч з голкіпером пробиває мимо воріт.
37′ – після обрізки Страшкевича “Епіцентр” міг забивати, втім виручає нас голкіпер.
40′ – згідно проміжних підсумків першого тайму, найбільший об’єм корисної роботи виконує Олександр Євтіхов. До речі, саме він і спровокував той самий момент Гончара, коли Родіон лише дивом не відкрив рахунок у грі.
43′ – атака “Ниви” розвивалась лівим флангом, проте з ударом когось із наших гравців справився голкіпер “Епіцентра”.
ПЕРЕРВА
46′ – гру по перерві поновлено, змін у складі вінничан не помітно, одиннадцятка ідентична.
48′ – хороший навіс Гончара на Євтіхова перехоплюють захисники “Епіцентра”.
50′ – в рамках одного ігрового епізоду Олександр Борячук встигає спрацювати як на атаку, так і відпрацювати в обороні, вибиваючи м’яч на кутовий біля власних воріт.
53′ – претензії з боку Сергія Нагорняка (гол. тренер “Епіцентра”) щодо призначення пенальті проігноровані арбітром зустрічі.
55′ – ГОЛ! Ліповуз -1:0! Нажаль, пропускаємо. Після обрізки з боку голкіпера Романа Захарчука “Епіцентр” карає вінничан.
58′ – Вадим Страшкевич – Антон Власенко
60′ – Віталій Варяник – Артур Петленко
61′ – Родіон Гончар – Олексій Швець
61′ – Олександр Євтіхов – Даниїл Кобцов
63′ – після розіграшу кутового примудряється гравець “Ниви” потрапити в офсайд.
64′ – хороша атака, яку створили вінгери, що вийшли на заміну. Після сольного проходу Артура Петленка та точного паса на Олексія Швеця удар останнього виявився неточним – вище воріт.
66′ – відмашка бокового арбітра сигналізує про мінімальний офсайд у Артура Загорулька.
66′ – тепер уже в атаці “Епіцентр”, Борис Лотоцький демонструє надійну гру, нівелюючи потенційний вихід віч-на-віч у виконанні наших суперників.
68′ – ГОЛ! Кравчук – 2:0! Чергова помилка голкіпера і маємо вже 0:2. Володимир Броварський випускає м’яч із рук при подачі кутового, першим на ньому опиняється саме гравець “Епіцентра”.
74′ – удар Артура Петленка був хорошим, проте кіпер “Епіцентра” свою команду врятував.
75′ – Олег Нечипоренко – Владислав Хоренженко
76′ – перспективна атака, двигуном якої був Артур Загорулько, закінчилась пасом на Власенка, проте удар Антона виявився неточним (вище воріт)
78′ – таке враження, що два прикрих гола лише розізлили “Ниву”, у хорошому сенсі цього слова. Повна територіальна перевага на боці вінничан! Шкода, що рахунок на табло негативний.
81′ – ГОЛ! Беженар – 0:3! Помилка Бориса Лотоцького призводить до виходу віч-на-віч і третього голу у ворота вінничан.
82′ – все ж намагається бодай змінити у цій грі Загорулько, цього разу бере гру на себе Артур, проте його удару також бракує влучності.
90′ – кутовий для “Епіцентра” наприкінці матчу…
ГРУ ЗАВЕРШЕНО

https://t.me/NyvaVinnytsya