Товариська гра: “Епіцентр” Кам’янець-Подільський – “Нива” Вінниця 2:1

Ну, що, наразі є дві новини -хороша і не дуже. Погана новина у тому, що “Нива” знову програла. Уп’яте поспіль. А хороша новина у тому, що в усіх цих матчах вінничани забивали. Стабільно і системно по одному голу. Сьогодні гол на рахунку Загорулька. Звичайно, неприємно постійно програвати, але не варто робити з цих результатів трагедії, адже усі товариські матчі “Нива” провела у гостях і у чотирьох з пяти товариських ігор її суперниками були команди вищі за класом.

На жаль, знову з боку “Ниви” немає ніякої інформації про гру, крім фото. Ну, не розуміє керівництво клубу, що грають вони саме для вболівальників “Ниви” і для вболівальників важлива, цікава інформація стосовно складу, перебігу подій на полі, відео гри, небезпечних моментів, а не коротких відеофрагментів про тренування і від’їзд автобуса на гру. І це не складно зробити, маючи інтернет і телефон, чи ноут. Було б бажання. А його поки що немає.

Дякувати офіційному сайту ФК “Епіцентр” за звіт, з якого можна скласти якесь враження про перебіг гри.
Цитуємо повністю.

«Епіцентр» у першому таймі: Чернобай, Кристін С., Григоращук, Козловський, Кристін В., Ліповуз, Миронюк, Беженар, Стень, Ляшенко, Гірний.

«Епіцентр» у другому таймі: Жмурко (Чернобай, 89), Кристін С., Григоращук, Козловський (Павлученко, 85), Кристін В. (Жмуйда, 59), Ліповуз, Глущук, Беженар (Кристін В., 77), Стень (Бендера, 59), Ляшенко (Гринь, 59), Буряк.


“Нива” Вінниця:
???

“Тренерський штаб «Епіцентру» в цій грі задіяв усіх футболістів, яких зміг. На жаль, через травми не зіграли Мороз та Климець. Утім, ці гравці були на трибунах та підтримували своїх партнерів по команді. А сам матч можна поділити на певні проміжки: рівний початок – перевага господарів – голи – знову рівновага – нервове завершення.

Стартові хвилини минули майже без ударів по воротам. Але на 13 хвилині матчу Сергій Стень мав можливість відкривати рахунок у грі, замикаючи простріл від Владислава Кристіна. Однак Сергій з кута воротарського майданчика пробив вище воріт. Та через чотири хвилини швидка атака подолян завершилася взяттям воріт вінничан, коли Андрій Ляшенко на швидкості протягнув м’яч метрів 40-50, а потім прострілив на дальню від себе стійку, де Максим Гірний був швидшим за захисників та в один дотик вколотив м’яч у сітку – 1:0.

Гостям вдалося відгратися. Вже на 26 хвилині матчу помилки в захисті «Епіцентру» призвели до того, що граючий президент «Ниви» Артур Загорулько відновив рівновагу в матчі – 1:1.  

Але на перерву команди пішли все таки за переваги господарів поля. На 43 хвилині черговий простріл Ляшенка завершився другим влучним ударом у матчі від Максима Гірного – 2:1.

У другому таймі футболісти «Епіцентра» намагалися збільшити свою перевагу. Але з ударом Андрія Беженара на 52 хвилині впорався голкіпер гостей, а удар Станіслава Кристіна на 54 хвилині був неточним. Згодом пішли заміни (одна з яких була вимушеною – через пошкодження Сергій Стень був замінений на 59 хвилині) і гра вирівнялася. Та в заключні 15 хвилин матчу небезпечніше попереду виглядали футболісти «Ниви». Але надійно у воротах грав Роман Жмурко. Навіть на 80 хвилині саме завдяки Роману «Нива» не змогла зрівняти рахунок, коли футболіст гостей пробив з метрів 10-ти. А на 85 хвилині вже і «Епіцентр» міг поставити крапку в матчі. Однак Руслан Буряк пробив головою з метрів восьми вище воріт. До слова, на жаль, Жмурко не дограв матч до кінця. В одному з епізодів голкіпер кам’янчан отримав пошкодження та в гру знову повернувся Сергій Чернобай.”


Пропонуємо вашій увазі результати товариських ігор “Епіцентру”:
“Епіцентр” – “Нива” В – 2:1
«Рух» – «Епіцентр» – 0:0
«Епіцентр» – «Агробізнес» – 1:3
«Поділля» – «Епіцентр» – 0:3
«Епіцентр» – «Поділля» – 2:1


https://fcepicentr.com.ua/epicentr-nyva-zaklyuchnyj-sparyng-pered-dovgoyu-dorogoyu/