Ви зараз переглядаєте Товариська гра. “Чорноморець” Одеса – “Нива” Вінниця 3:0

Товариська гра. “Чорноморець” Одеса – “Нива” Вінниця 3:0

25.06.25  Товариська гра.  Одеса  ? глядачів. +26 Сонячно.  «Чорноморець» Одеса – «Нива» Вінниця   3:0
Головний арбітр:
 ???
Асистенти арбітра: ???

Голи:  Пшеничнюк, 11 хв., Скиба, 59 хв., Хобленко – 84 хв.

Жовті картки: Не було
Червоні картки: Не було

Порушення правил:  «Чорноморець» – 9, «Нива» – 4
Пенальті: «Чорноморець» – 0, «Нива» – 0
Кутові: «Чорноморець» –  4, «Нива» – 3
Офсайди: «Чорноморець» – 3, «Нива» – 0
Небезпечні моменти: «Чорноморець» – 7, «Нива» – 2
Удари у ствір:
«Чорноморець» – 7, «Нива» – 3
Удари повз ворота: «Чорноморець» – 4, «Нива» – 1
Удари заблоковані: «Чорноморець» – 3, «Нива» – 1
Сейви воротарів: «Чорноморець» – 1, «Нива» – 2
Сейви гравців: «Чорноморець» – 0, «Нива» – 2
Влучання у поперечини, стійки:  «Чорноморець» – 0, «Нива» – 0

“Чорноморець” Одеса.
На поле виходили:
?, – 16.Білошевський Богдан, 55.???, 33.Пшеничнюк Олександр, 23.???, 88.Панчишин Богдан, 8.Шпорн Йон, 11.Попов Кіріл, 22.Арсіч Владімір, 27.???, 5.???,  90.Шевцов Ілля, 28.Габелок Артем, 70.Нето Жоао, 7.???, 9.Хобленко Олексій, 32.???, 39. Скиба Євгеній
Заміни:
Головний тренер:  Кучер Олександр

“Нива” Вінниця.
На поле виходили:
1.Коломієць Єгор – 3.Лотоцький Борис, 23.Борячук Олександр,  20.Мельник Олександр,  17,???, 6.Меженський Євген, 29.Кондратюк Владислав, 11.Петленко Артур, 13.Євтіхов Олександр,  63.Власенко Антон, 99.Чигур Дмитро, 22.Якимчук Ярослав, 8.Рябий Іван , 33.Юрченко Артем, 16.Костюков Микита , 21.???, 77.???
Заміни: – 10.Загорулько Артур, 35.Кошляк Дмитро,
Головний тренер: Ярошенко Юрій.

«Нива» Вінниця провела гру з вже традиційним спаринг партнером міжсезонь – одеським «Чорноморцем», який у минулому сезоні вилетів з Премєр ліги і, принаймні на сезон оселився у Першій лізі. За два останніх роки суперники зіграли вже пять матчів. І завжди ці товариські зустрічі проходили у Одесі і були дуже результативними. Забивалось, в середньому, по чотири голи за гру. Спершу двічі виграли одесити 4:2 та 2:1, потім було зіграно два товариські матчі, які завершились з однаковим рахунком 2:2 і ось сьогодні перший розгром – 3:0 на користь господарів.

Гра розпочалась без розвідки у обопільних атаках і при доволі швидкому темпі, але абсолютно без моментів і навіть без жодних порушень правил. Команди ганяли по газону аж до 11 хвилини, коли «Нива» привезла собі перший гол. Кондратюк відправив мяч до власних воріт. Причому, зробив це невдало – сильно верхом, а отже, Коломійцю, який перебував під пресингом, не вдалося вдало винести мяч подалі, круглий опинився у нападника, який відпасував мяч у центр на партнера, який спокійно відправив мяч у ворота. 1:0. Господарі одразу могли збільшити рахунок, але Коломієць створив сейв, витягнувши мяч з під поперечини. «Нива» відповіла двома дуже небезпечними моментами Петленка і Власенка, але ударам з 17 і 13 метрів не вистачило техніки і влучності.  Решту тайму команди провели у активній боротьбі майже без моментів. Кидалась у очі атакуюча беззубість і велика кількість технічного браку.

На початку другого тайму «Нива» притиснулась до власних воріт. Або ниву притиснули до власних воріт. Але моментів було обмаль. Лише на 59 хвилині звичайна подача з кутового обернулася другим голом у ворота вінничан. Скиба головою з лінії воротарської площадки переправив мяч під поперечину. Гра неспішно йшла до завершення, коли одесити забили свій третій мяч. Подача «Нивою» кутового завершилась миттєвою контратакою господарів, рейдом 23 номера через усе поле і влучним пасом на Хобленка, який закотив мяч у порожні ворота. 3:0!

У підсумку, маємо матч відкриття сезону у вигляді поразки з великим рахунком від якісного суперника, який не показав своєї найкращої гри, але спокійно здобув переконливий результат і красивий рахунок на табло. «Нива» отримала ігрову практику, досвід і… усе. Більше похвалитися немає чим. Складається враження, ніби команда, маючи напротязі кількох сезонів більш-менш сталий склад, не прогресує від слова «Взагалі». За відсутності Загорулька, атакуючий потенціал «Ниви» наразі дуже низький. Ну, дуже низький. Настільки низький, що складається враження, що якби із захистом було все гаразд, потрібно було б відправити у напад Лотоцького з Мельником – більше толку було б. І страшно те, що це не жарт. І якщо у першому таймі ще були моменти, то другий тайм команда провела слабко, притиснувшись до власних воріт. Крім атакуючої пасивності насторожує воротарська позиція. Якщо на лінії все більш-менш гаразд, то кожен вихід воротаря з воріт, то є валідол для вболівальників. Також кидається у очі слабка технічна оснащеність гравців, бачення поля і фізична форма. Якщо проаналізувати усі пропущені голи, стає зрозуміло, які різнопланові проблеми потрібно вирішувати негайно. Але незрозуміло як і за рахунок чого можна додати. І тут не потрібно знову списувати на молодість і недосвідченість гравців, втому, початок сезону тощо. Трохи набридло.

11 хв. ГОЛ! 1:0! Мяч поблизу штрафної «Ниви» потрапив до ніг Кондратюка, який навіщось сильно і високо відправив мяч до власних воріт. Коломійцю було незручно приймати мяч, перебуваючи під пресингом нападників, тому він запанікував і невдало виніс мяч на ліву частину штрафної прямо у ноги супернику. Миттєвий пас у центр на Пшеничнюка, який спокійно закотив мяч у порожні ворота повз голкіпера. Абсолютно дурнуватий, непотрібний гол з нічого.
12 хв.  Сильний удар 33 номера під поперечку з лівої частини штрафної – Коломієць кінчиками пальців витягує мяч з під поперечини.
16 хв.  Петленко несподівано отримав мяч прямо перед штрафною площадкою, але пробив дуже невдало – воротар далеко вийшов з воріт, а Артур, замість того, щоб спокійно перекинути мяч через голкіпера пробив в сторону у захисника, навіть без шансів влучити у рамку.
18 хв.  Ще один вбивчий момент у «Ниви». Одесити наварили щось подібне до першого голу, але вже біля власних воріт. Пас вздовж карного майданчика перехопив Власенко, який пробив з метрів 12-13 вище воріт. Ну як можна навіть не влучити у рамку, коли тобі ніхто не заважає забити?
34 хв.  Мельник пробив з-за меж карного майданчика, але по центру воріт. Воротар на місці.
41 хв.  Коломієць був змушений далеко вийти з воріт, вступити у боротьбу за мяч з нападником, але все ж видряпав круглого з під ніг суперника і вибити подалі. А якби не вдалося, то…

Перерва

51 хв.  Дальній удар Габелюка – значно вище воріт.
56 хв.  Удар 21 номера «Ниви» з 20 метрів, невеличкий рикошет, мяч летить по центру воріт прямо у руки голкіпера.
57 хв.  Удар господарів з 10 метрів, політ мяча буквально на лінії воріт блокує Меженський. Небезпечно!
59 хв.  ГОЛ! 2:0! Дуже простий гол. Подача з кутового з лівого флангу на лінію воротарського майданчика, високий Скиба переграє невисокого Петленка (здається, це був саме він) і спокійно відправляє мяч головою у ворота.  
60 хв.  Довга вертикальна передача у напрямку воріт «Ниви», Коломієць далеко виходить з воріт, але не дістається мяча. Хобленко, випередивши голкіпера пробиває у ближній кут з 16 метрів, але Борячук підстрахував свого воротаря.
70 хв.  Швидкий вихід «Чорноморця» у контратаку після подачі кутового «Нивою». Це був вихід з центрального кола 1 на 1 з захисником «на хвості», але нападник вирішив з дальньої дистанції  перекинути Коломійця.. і не влучив у порожні ворота.
76 хв.  Удар з семи метрів лівіше від воріт у ближній кут. Сильно низом, але Коломієць у падінні рятує команду. Удар добивання влучає у захисника.
81 хв.  Класний обводячий удар 77 номера «Ниви» від лівого кута карного майданчика у правий верхній кут воріт, але відмінно у стрибку грає воротар.
84 хв.  ГОЛ! 3:0! «Нива» знову отримала швидку контратаку після подачі кутового біля чужих воріт. Гравець «Чорноморця» на швидкості дуууже легко обійшов захисника вінничан, по лівому флангу промчав до штрафної і віддав влучну передачу на Хобленка, який біг паралельним курсом і спокійно проштовхнув мяч повз голкіпера.
Фінальний свисток

IP
niva.vn.ua

niva.vn.ua у соцмережі Facebook:

https://www.facebook.com/niva.vn.ua

niva.vn.ua у Телеграм:
https://t.me/nivavnua