Суперник “Ниви” у Кубку України зазнав поразки у чемпіонаті.

  • Категорія запису:Суперник

Сьогодні нашу увагу було прикуто до дебютної гри суперника вінницької “Ниви” у чемпіонаті першої ліги. “Агробізнес” Волочиськ завітав у гості до “Ниви” з Бузової і зазнав поразки з рахунком 1:2. Гол у ворота “Ниви” забив той самий Равлик, який десять днів тому двічі відзначився у воротах вінницької “Ниви” у товариській грі, програній вінничанами 1:3.

Перший гол у грі на 9 хвилині забив Книш після стрімкої атаки лівим флангом. Не можна сказати, що захист “Агробізнесу” провалився – просто постріл у нападника вийшов з розряду тих, що не беруться – з лівого кута карного майданчика у дальню девятку.
“Агробізнес” відповів на 27 хвилині. Груба помилка у захисті, перехоплення мяча після поперечної передачі, у кілька пасів мяч було доставлено у штрафну прямо навпроти воріт, де Равлик майстерно розібрався з голкіпером, пробивши у лівий нижній кут.
Але Бузова таки спромоглась здобути перемогу. Це відбулось на 64 хвилині. Подача з правого флангу на протилежну частину штрафної, скидка головою у центр, красивий удар через себе, але дуже невлучно, мяч падає на ногу Паламарю, який обвідним ударом пробиває у правий кут. У цьому епізоді “Ниві” було надано дуже багато часу і простору для влучного завершення, а отже, захист “Агробізнесу” не безгрішний і цим потрібно скористатись.

В цілому, “Агробізнес” провів вже чотири гри. Три товариські і одну гру чемпіонату. Здобуто всього одну перемогу (Саме над вінницькою “Нивою” 3:1), а також дві поразки у товариських матчах з “Металістом 1925” 0:1 і “Рухом” 0:3. Останньою стала сьогоднішня поразка.
Сподіваємось, ця серія матиме продовження і у Кубку України.

IP
niva.vn.ua