Дуже стисло про події, які відбулись у вінницькій “Ниві” на протязі першого місяця 2021 року. Цей матеріал стане у нагоді тим, хто не регулярно слідкує за новинами.  А їх було дуже багато!


1. Новий рік для “Ниви” розпочався з перемоги на місцевому турнірі DEVRAIN CUP. Під час нього “Нива”перемогла “Інтер АТ” 1:0, “ЕМС-Поділля” 4:2, а також зіграла дві нічиї з  “Феніксом” 1:1 і “Яско” 3:3


2. Є чутки про зміну власника клубу. Кажуть, що президентом клубу став гравець “Ниви” Загорулько. Трішки згодом 10 січня сайт ПФЛ підтвердив цю інформацію.


3. Екс-президент “Ниви” в інтервю повідомив, що у команди є борги, які можуть заблокувати нові трансфери. Також він розповів про те, що клуб “кошмарять” перевірками стосовно використання бюджетних коштів.


4. Стало відомо, що відбувся перший за багато років трансфер, за який “Нива” отримала невеличкі, але такі потрібні кошти. Євгеній Костюк перейшов в “Колос” Ковалівка. Цікаво, що 40% коштів отримала дитяча футбольна школа. Також є цікавий момент – якщо гравець зіграє хоча б в трьох матчах Премєр-ліги, “Нива” отримає невеличкий бонус.


5. Відбулась передача прав власності. Тепер вже офіційно – гравець Артур Загорулько  – новий президент вінницької “Ниви”.


6. Стало відомо, що Артура Загорулько підтримав його тесть – Володимир Барцось, який є одним з керівників “вінницької аграрно-промислової групи”.


7. Стало відомо, що клуб припинив співпрацю з спортивним директором Михайлом Куницею, а також з головним тренером Олегом Шумовицьким. Весь інший персонал залишився на своїх місцях.


8. Новим головним тренером вінницької “Ниви” став легендарний Володимир Циткін.


9. 26 січня команда повернулась з відпустки і пройшла медичне обстеження. В обоймі зараз – 26 гравців.


10. Прізвища тих екс гравців “Ниви”, які повернулися у Вінницю і почали тренуватись з командою, приємно дивує – Маляренко, Гурідов, Хохлов, Кучер.


11.Також окремо слід сказати, що з командою тренується і Дмитро Козьбан. Але це більше схоже на те, що він просто “підтримує форму”, а не націлений допомогти “Ниві” в чемпіонаті.


12. Також в “Ниві” на перегляді знаходиться гравець, який провів у першій лізі і кубку україни більш ніж 180 ігор, забив в них 13 голів, а останній рік провів в клубі з Словаччини. Трансфермаркет оцінює його трансфер у 75 тис. $


13. Багато хто цікавится – а чи тренується президент клубу разом з командою? Тренується! Більш того, головний тренер серьозно розраховує на його допомогу, як нападника.


14. Стало відомо, що “Нива” буде тренуватись і грати на СК “Нива”. Це стосується і офіційних ігор.


15. Зверстано план спарингів “Ниви”. 6 лютого – “ЯСКО”, 10 лютого – “Полісся”, 13 лютого – “Поділля”, 20 лютого – ФК “Вишневе”, 27 лютого – “Чайка”, 6 березня – “Оболонь-2”, 13 березня – ФК “Любомир” Ставище.  


16. Екс тренер “Ниви” Юрій Соловєнко відсвяткував свій 50-річний ювілей.


17. Є непідтверджена інформація, що трої гравців “Ниви” – Музичка, Дубенков, Федорук поїхали на перегляд в інші клуби. Нібито, йдеться про клуб Премєр-ліги, а також два закордонних.


18. Гру 13 туру з львівськими “Карпатами” буде перенесено за проханням головного тренера “Ниви”. Це буде відповідати його стратегії недільного циклу підготовки команди.


19. Згідно графіка, затвердженного ПФЛ, “Нива” має подавати заявку вже 16 лютого. Через дві неділі!


20. Приєднуйтесь до телеграм-каналу сайту. Завдяки йому, усі ці новини і навіть трішки більше відразу потрапляють на екран вашого смартфона. Швидко і зручно)

 

IP

niva.vn.ua

×
×

Кошик

Close Panel