Статистика знає все! “Нива” Вінниця. Підсумки сезону у прізвищах і цифрах.

  • Категорія запису:Статистика

Як відомо, статистика дуже красномовна. Поглянувши на кількість хвилин, голів, ігор, жовтих карток можна зробити певні висновки.
Отже, розпочнемо з головного показника кожного з гравців – кількості хвилин, проведених на полі, які свідчать про довіру, тактичні задуми тренера, а також рівень гри, стабільність тощо.

Згідно хвилин, проведених на полі можна умовно поділити команду на три частини – «основу», «групу заміни», а також «малокорисні».

«Основа»група гравців, на яких будувалась команда. Тут все добре за виключенням відсутності стабільності, а також відсутності конкуренції і, відповідно, рівноцінних замін. Ось у цьому і є головна причина невиконання завдання на сезон. Звертаємо увагу, що саме з цієї основної групи у міжсезоння покинуло вже три гравці. І не факт, що втрати більше не буде. Що це означає? А те, що у новому сезоні ми гарантовано отримаємо «нову» команду, яку знову прийдеться награвати.

Кольцов – 1488 хв.

Загорулько – 1485 хв.

Брячук – 1442 хв.

Лотоцький – 1440 хв.

Петрук – 1228 хв.

Жуков – 1177 хв.

Шевчук – 1172 хв.

Мороз – 1110 хв.

Попович – 894 хв.

Страшкевич – 833 хв.

Швець – 825 хв.

«Заміни»тут є деякі гравці основи, які долучились до команди узимку, але у весняній частині першості мали постійну практику. Передусім, це стосується Коваленка, Грачова і Гільерме. Що стосується Орната, весною у нього «щось пішло не так», а у Костюка взагалі окрема історія – гравець провів аж 13 матчів, але серед них лише дві повні зустрічі, а решта суцільні заміни.

Коваленко – 630 хв.

Грачов – 626 хв.

Гільерме – 540 хв.

Орнат – 424 хв.

Костюк – 381 хв.

Панасюк – 348 хв.

«Малокорисні»без образ, але маємо, що маємо. Навряд чи це той час гри, на який вони сподівалсь, а також, навряд чи це та користь, заради якої їх залучали у команду. Але тут є і запитання до тренерів – чому молодим гравцям не надавали час у матчах, які було виграно з солідною різницею у рахунку. Наприклад, можна ж було випустити Гуменного на другий тайм матчу з Металургом?

Кілик – 119 хв.

Чухно – 90 хв.

Астафьєв – 57 хв.

Євтіхов – 40 хв.

Меленчук – 28 хв.

Поліщук – 21 хв.

Калітов – 15 хв.

Гуменний – 6 хв.

Друга статистична номінація дуже проста і загальновідома«Бомбардири». Тут є головна радість і головна проблема команди. У нас у команді найрезультативніший гравець чемпіонату! Але…  Уявіть, що б ми робили без Арура Загорулька. Адже відомо, що команда з Аруром у складі і без нього – це різні команди. Цінність цього гравця полягає ще й у тому, що він, здебільшого, забиває не через те, що уся команда грає на нього, а за рахунок своєї наполегливості, техніки, таланту. Сумно те, що Загорулько абсолютно не відчуває конкуренції.

Загорулько – 14

Швець – 4

Жуков – 3

Кольцов – 3

Борячук – 1

Костюк – 1

Мороз – 1

Страшкевич – 1

Шевчук – 1

«Пенальті». Тут все просто, але нагадаємо:

Загорулько – 5

Кольцов – 1

Що стосується «кількості ігор» у чемпіонаті, ця статистика цілком співрозмірна з кількістю хвилин, проведених на полі, але є і деякі виключення. Так, наприклад, Коваленко зіграв всього 7 ігор, але значимість його для команди значно вища, ніж у Костюка, який зіграв 13. І якщо Гуменний виконував роль «Луніна у Реалі» і це ще зрозуміло, а от що робили в команді Калітов, Меленчук, Чухно, Євтіхов, Поліщук і Астафьєв – незрозуміло.

Загорулько – 17

Борячук – 17

Кольцов – 17

Петрук – 16

Лотоцький – 16

Жуков – 15

Шевчук – 15

Мороз – 14

Костюк – 13

Страшкевич – 13

Швець – 13

Попович – 10

Панасюк – 8

Орнат – 8

Грачов – 7

Коваленко – 7

Гільерме – 6

Кілик – 5

Астафьєв – 4

Євтіхов – 3

Поліщук – 2

Гуменний – 1

Калітов – 1

Меленчук – 1

Чухно – 1

Ну і наостанок «Жовті картки». Тут у нас все добре. Дисципліна дуже хороша – жодної червоної картки за весь чемпіонат і лише 25 жовтих карток. Прекрасний показник!

Шевчук – 4

Жуков – 4

Петрук – 3

Борячук – 3

Грачов – 3

Кольцов – 3

Загорулько – 2

Страшкевич – 2

Лотоцький – 2

Попович – 1

Орнат – 1

Мороз – 1

IP

Niva.vn.ua