Статистика виступів «Ниви» у осінній частині чемпіонату від Wyscout

  • Категорія запису:Статистика

І знову статистика виступів «Ниви» у осінній частині чемпіонату. На цей раз від Wyscout.
  Як вони рахують, Бог їх знає), адже охопити прискіпливою статистикою таку величезну кількість ігор, не маючи спеціальних датчиків на усіх гравцях, а також не маючи якісного відеоматеріалу з кількох точок, ну, просто неможливо. Я знаю, про що кажу) – сам рахував і знаю, наскільки це важка робота, в яку закладено багато субєктивних суджень і неточностей.

Але все ж… Ось ті показники, у яких згадується «Нива».

Найчастіше у середньому за час гри турбували голкіперів суперника гравці Епіцентра – 16,08, неподалік від них розташувалась Нива (15,88). Бар’єр у 15 ударів перевищив також ЛНЗ – 15,22. Менше всіх по воротах суперників били гравці Рубікона – 6,58. Лише дві команди у середньому пробивали по воротам суперників менш ніж з 18-ти метрів. Це Нива (17,46 метрів) та Епіцентр (17,93 м). Прихильниками ударів з далекої відстані є АФСК (22,59 м) та Рубікон 22,46 м). 

У середньому команди групи А втрачали м’яч 105,45 разів за гру. Але у цьому показнику є свої лідери та аутсайдери. Найменша кількість втрат у львівських Карпат – 91,36. Несподівано на другому місці опинився аутсайдер змагань Рубікон – 96,07. Замикає трійку лідерів ЛНЗ – 97,92. Найбільша кількість втрат м’яча за гру у Ниви – 121,36. Дивний факт: ЛНЗ має найкращий показник за кількістю втрат на своїй третині поля (9,91 або 10 відсотків) і найгірший – у фінальній третині (51,42 або 53 відсотки).

Близько 30-ти: саме така різниця між лідером та останньою командами у цьому компоненті гри. Кращими є гравці Ниви – вони 94,92 рази вступають у відбір та підбирають м’яч за гру. А ось Рубікон виконує подібні дії лише 64,03 рази у матчі. До речі, у фінальній третині поля гірші показники, до того ж з суттєвим відставанням у АФСК – 5,94 або 8 відсотків. Звертають на себе увагу і показники лідера чемпіонату – львівських Карпат – лише 12-те місце.

Без чого не можна уявити атаку команд, так це без перебування у карному майданчику суперника. І тут на допомогу приходить такий показник як дотики м’яча у цій частині поля. З великим відривом тут на першому місці посідають гравці Ниви, у складі яких грає кращий бомбардир першої частини сезону Артур Загорулько. Вінничани у середньому роблять 25,21 дотиків до м’яча у карному майданчику суперників. Найменша кількість у футболістів Любомира – 7,54.

Цікаві показники мають переможець та аутсайдер у верхових єдиноборствах. У Ниви 58,98 дій у середньому за гру і 53%, а у львівських Карпат лише 35,09 і 50% вдалих єдиноборств. Незважаючи на те, що Рубікон йде на 4 місці за кількістю (49,77), у команди Віктора Куряти найменший відсоток виграних верхових єдиноборств – 38%.

в