Сьогодні Верховна Рада України прийняла законопроект №3991 про зміни до державного бюджету у якому, зокрема, закладено виділення 150 мільйонів гривень на реконструкцію стадіона.

На жаль, мова іде не про Центральний вінницький стадіон, а про домашню арену нашого майбутнього суперника в Кубку України – криворізький “Кривбас”. Можна лише порадіти за команду з Кривого Рогу.


Як повідомив Радник голів Запорізької і Дніпропетровської ОДА Юрій Голик, “Три місяці назад була тільки ідея. Через три місяці є фінансування і проект реконструкції”.
Ось так легко при наявності бажання легко знаходяться кошти і вирішуються питання. Гадаємо, ні у кого немає жодних сумнівів, що доручення Президента України Володимира Зеленського відродити ФК “Кривбас” у червні:

Пряма мова президента: “Гірник” — нормальний клуб. Був ще “Кривбас”. На жаль, закрили. Я цьому, нашому Юрію Корявченкову… Ми йому поставили завдання, він зараз говорить з Федерацією, щоб у Кривому Розі “Кривбас” повернути. Навіть не тому, що ми з Кривбасу. Просто неправильно закривати клуби”.

Далі відродження (перейменування) клубу, присутність Президента на грі “Кривбаса” з “Черкащиною” і, нарешті, виділення 150 млн. грн. з держбюджету на реконструкцію домашньої арени команди то є звичайний збіг обставин.

Як видно з фото, стадіон перебуває у значно кращому стані, ніж головна арена вінницької області. І безліч звернень до влади, петицій, звернень ані на крок не зрушили справу по реконструкції або будівництву нового стадіона, а тут все вирішилось за лічені місяці.

Для справки:

Стадіон “Металург” побудовано в 1970 році.

Вінницький ЦМС побудовано в 1958 році.

Стадіон “Металург” реконструйовано в 1999 році.

Вінницький ЦМС реконструйовано в 1980 році.

Стадіон “Металург” вміщує 29783 місць для глядачів

Вінницький ЦМС вміщує 5000 місць для глядачів

Стадіон “Металург” – освітлення 1024 люкс

Вінницький стадіон – освітлення відсутнє.

Але ж ім потрібніше…

×
×

Кошик

Close Panel