Схоже, що “ВАСТ” таки “всьо”… Команд у чемпіонаті поменшає.

  • Категорія запису:Чемпіонат

Як відомо, сьогодні “ВАСТ” повідомив суперника (ФК “ЮКСА”) про те, що не має змоги виїхати на гру через відсутність фінансування і проблеми зі складом. Наразі, це вже третя неявка команди на гру. Перші дві пояснювались масовою інфекційною хворобою, а також проблемами з домашньою ареною, але усі розуміли, що проблеми знаходяться значно глибше.
Схоже, що в цей раз все вирішиться зняттям команди з чемпіонату, адже за регламентом, дві неявки дорівнює “До побачення”.


Як це відобразиться на “Ниві”?
– Три очки, зароблені “Нивою”, буде відібрано.
– Витрачені кошти на поїздку, зрозуміло, ніхто не поверне.
– Календар зазнає чергового хаосу, пропускати тур буде не одна команда, як це є зараз, а дві.
– Також втратять по три очки “Чайка”(5:1), “Локомотив” (2:1), “Тростянець”(4:1), “Скала”(3:0), “Рух-2″(3:0), “Кудрівка”(9:0), “Дружба”(7:1), та одне очко втратить”Кремінь-2″(1:1)
– Крім чотирьох голів Загорулька, у гонці бомбардирів залишаться один гол Вечурка, три голи Коваля та гол Сторчоуса.
– А ось гравці “Звягеля”, які наразі очолюють рейтинг бомбардирів Ндукве та Ващишин, а також Майтак можуть трохи посумувати, адже через два тури могли б ще більш збільшити свій доробок у грі з “ВАСТом”

УВАГА! ТЕКСТ БУЛО ВІДРЕДАГОВАНО!
Як виявилось, згідно регламенту змагань, при знятті команди зі змагань результати матчів анулюються, але індивідуальні показники залишаються у силі. Тому усі чотири голи Загорулька і один гол Страшкевича залишаться у статистіці. Так само, як і жовта картка Власенка.
Помилки слід визнавати, тому, приносимо пробачення за введення у оману.(

Дякуємо Сергію Векличу за інформацію про тонкощі Регламенту!