Ще плюс один! “Нива” підписала воротаря!

  • Категорія запису:Трансфери

Знайшла офіційне підтвердження інформація, про те, що “Нива” підписала захисника Романа Никитюка. І це дуже круто! Закрито проблемну позицію досвідченим гравцем. Але це ще не все. Учора надійшла офіційна інформація, про те що вінничани підсилили склад досить досвідченим воротарем Яном Вічним, який у минулому виступав за “Ворсклу” і “Полтаву”. На фоні травм(атичності) Єгора Поповича це придбання надзвичайно важливе для якісної комплектації складу і певного спокою за воротарську позицію.

Отже, якщо перші трансфери “Ниви” абсолютно незрозумілі у плані того, чого чекати від молодих гравців (можуть вистрілити, як Швець, наприклад, а можливо, ні…) і, вочевидь, орієнтовані на перспективу, то наступні новини про підписання Меженського, Ничипоренка, Никитюка, Вічного це вже підсилення ВЖЕ ЗАРАЗ. Незрозуміло, як зіграти команду за такий короткий строк, але у випадку з досвідченими гравцями, усе може вирішити індивідуальна майстерність і футбольне взаєморозуміння, як то кажуть, на досвіді.

І це ще не усе. Є інформація, що можливі ще підписання нових гравців.

Вічний Ян
27.02.1997 р. (26 років)
Зріст: 1.92 см.
Вага: 80 кг.
Трансферна вартість згідно transfermarkt.world – 75 тис.$
Вихованець запорізького футболу. Грав у таких командах, як “Ворскла”, “Мотор”, “Полтава”.
У Премєр лізі провів 1 гру (Гра проти “Динамо” Київ, вихід на заміну на 74 хв. У цій грі не пропускав), За дубль “Ворскли” провів 7 ігор, пропустив 8 голів, У першій лізі провів 22 гри, у другій лізі провів 8 ігор, у Кубку України провів 1 гру.