Представляємо наступного суперника: ФК “Лівий берег” Київ

 30 червня о 18.00 у рамках підготовки до старту у другій лізі вінницька «Нива» відкриє сезон (поки що неофіційно) грю на виїзді з цікавим новачком другої ліги ФК «Лівий берег» з міста Київ.

Пропонуємо вашій увазі деякі цікавинки про нашого суперника від niva.vn.ua

-ФК «Лівий берег» – один з кількох однотипних футбольних клубів, які розпочали свою діяльність з ініціативи небайдужої людини, яка при наявності певної суми грошей створила футбольну школу, яка поступово зростала, створивши цілу низку команд різних вікових категорій, а потім доросла до бажання дебютувати у другій лізі. Наразі клуб «Лівий берег» складається з шісти дитячих команд, починаючи з 2007 р.н і до 2013 р.н, а також дорослої команди, яка виступає в чемпіонаті аматорів.

– Отже, «Лівий берег» – по суті є братом близнюком інших дебютантів другої ліги – футбольних шкіл-академій «МФА» Мукачево, а також ФК «Любомир».

-Спортивним директором клубу і одночасно наставником першої команди є відомий спеціаліст Анатолій Бузник.

-Почесним президентом ФК «Лівий берег» є відомий у минулому футболіст і тренер Микола Павлов

-Президентом киян є добре відомий нам Микола Лавренко. (Памятаєте цю дивовижну рокіровку в 2003 році, коли головного податківця Олександрії було призначено у Вінницю і слідом за цим зі змагань вищої ліги знялась «Поліграфтехніка» тим самим врятувавши нас від вильоту з першої ліги?)

-Менш ніж за три роки ФК «Лівий берег» побудував два стадіони. Перший – дитячий – 60х40 метрів з критими трибунами на 500 глядачів, табло таке інше. Другий стадіон має стандартні розміри 105х68 метрів з покриттям нового покоління, яке вперше в Україні отримало сертифікат FIFA Quality PRO і розрахований на 1500 глядачів.  У найближчих планах, разом з дебютом у другій лізі, справити новосілля у новому готелі для футболістів із зоною харчування, відпочинку, тренажерами, реабілітаційним комплексом і залом для теоретичних зайнять.

-Кольори «Лівого берега» захищають відомі гравці – Віталій Рева, Микола Іщенко, Андрій Запорожан, Олександр Акименко, Володимир Коваль, Максим Сирота, Артем Старогородський та інші.

-Навесні у чемпіонаті аматорів команда виграла сім матчів з девяти. Фінішували шостими, але зважайте на те, що команда восени зайняла місце аутсайдера і весною показала лідерські результати. А отже, у грі з “Нивою” буде цікаво!

Niva.vn.ua