Ви зараз переглядаєте Поповнення «Ниви»: Вадим Новиков

Поповнення «Ниви»: Вадим Новиков

  • Категорія запису:Трансфери

Вінницька «Нива» продовжує грати на трансферному полі донецького «Олімпіка», залучивши до своїх лав вже третього гравця з цього клубу. Черговим трансфером став центральний захисник Вадим Новиков. Найголовніше, що потріно знати про гравця, це те, що це досвічений 27-річний центральний захисник. Дуже високий і потужний, непоступливий і доволі надійний.

Вадим розпочав свою професійну карєру у київському «Арсеналі», але до основного складу не доріс, зігравши за дубль 45 ігор, в яких відзначився 5 голами. Футбол «по-дорослому» розпочався з переходом у 2013 р. у «Гірник-Спорт», в якому він провів два сезони, зіграв 20 ігор, забив 1 гол. Далі у карєрі Новикова була «Чайка», але за півтора сезони вдалося зіграти всього 13 ігор плюс дві на кубок. Цікаво, що в цих матчах він відзначився 4 голами – по два у чемпіонаті і на кубок. У 2017 році у його карєрі був «Звягєль» Новоград-Волинський, потім «Агробізнес-ТСК» Ромни. Потім два роки перерви і ось нарешті підвищення у вигляді «Рубікона» (20 зіграних матчів) і ось у минулому сезоні 17 повноцінних ігор за донецький «Олімпік» (1 забитий гол, 1405 хвилин, 2 жовтих картки).


Субєктивний висновок: Чудове придбання! Якщо зіграються з Петриком, центр захисту «Ниви» можна вважати за цемент! Звичайно, це деяке перебільшення і лише аванс, але перші враження від цього трансферу саме такі. Дуже добре, що керівництво клубу дуже оперативно і якісно попрацювало над заповненням критично важливих пробілів у лінії захисту.