01.05.21 Хмельницький. Стадіон «Поділля» Без глядачів. +18 (Хмарно, дощ)


Голи: Карпенко, 30 хв., Салбак, 84 хв.

Нереалізовані пенальті: Салбак, 84 хв.


Жовті картки: Білик, 33 хв., Хохлов, 83 хв., Бондар, 83 хв.

Червоні картки: Хохлов, 83 хв.


Головний арбітр: Горбань І. (Одеса)

Асистенти арбітра: Аврамчук В. Капленко О.


«Поділля» Хмельницький
1. Чуваєв Олег, 7. Морговський Ян, 14. Воловик Олександр (4. Матвєєнко Едуард, 63 хв.), 32. Пернацький Олександр, 22. Корохов Євген, 8. Ліповуз Андрій, 2. Пріхна Дмитро, 6. Костенко Кирило (20. Панасенков Артем, 70 хв.), 49. Каверин Віталій (95. Павлюк Микола, 86 хв), 88. Савошко Володимир (11. Шпікула Ярослав, 89 хв.) 18. Карпенко Ігор (9. Салбак Фаді, 75 хв.).  

 Заміни:

35. Шухман Богдан, 27. Цибульник Олександр, 10. Прильопа Владислав, 25. Жданов Олександр, 44. Худік Роман, 5. Романюк Артем, 70. Мораренко Станіслав.

Головний тренер: Костишин Віталій


«Нива» Вінниця:

1. Гурідов Максим  – 3. Хохлов Вадим, 5. Попов Дмитро, 7. Білик Дмитро, 6. Сербул Едуард (17. Бондар Дмитро, 70 хв.), 20.Кучер Володимир (4.Подкуйко Давид, 46 хв.), 33. Петрук Іван (9.Браславський Ярослав, 62 хв), 95. Зеленевич Максим (16. Гемега Віталій, 38 хв.), 55. Георгієв Віктор, 93. Маляренко Ігор, 10. Загорулько Артур (26. Загробський Владислав, 86 хв.).

Заміни:

99. Карабін Іван  2. Борячук Олександр, 12. Федорук Деян,  14. Осмоловський Артем

Головний тренер: Володимир Циткін


Схоже, що “Нива” продовжує платити свою ціну за домашні тренування і ігри на штучному газоні. Так, вдома, на твердомі і швидкому газоні поки що все гаразд. А ось на виїзді “Нива” перестає бути схожою на себе, перетворюючись на щось повільне, аморфне і не цікаве. Куди зникають усі лідерські, найкращі індивідуальні якості, невідомо. Так, звичайно, ми грали не з хлопчиками для биття, а з командою, яка претендує на підвищення у класі. Але хіба ви побачили щось надзвичайне, що показало “Поділля”? Ні. З цією командом можна грати і перегравати її. Але, мабуть, вже не у цьому році. І не у наступному. Адже все іде до того, що ми будемо грати у різних лігах.   


Ігри “Ниви” з “Поділлям” завжди вважали “Подільським дербі”. Але, здається, дух принципового суперництва головних команд сусідніх областей залишився лише у думках і спогадах вболівальників. Наразі протистояння перетворилося у зустріч добрих друзів-сусідів спарінг-партнерів, які допомагають одне одному у міжсезоння з ігровою практикою у товариських іграх.  На полі абсолютно не відчувався той бувалий високий градус дербі, коли команди викладаються на повну, проявляють характер, бьються на полі до кінця за кожен мяч і не шкодують ні себе ні суперника. Це був досить прагматичний, не надто цікавий футбол. Господарі грали по рахунку на результат, а гості, не обтяжені високими цілями  і турнірними завданнями, виконували своє локальне завдання награти склад на наступний сезон і по можливості здобути очки. Складалось відчуття, що “Нива”, як і у грі з “Буковиною”, була не проти нічієї, але не вийшло і погано те, що не було видно виразних аргументів, завдяки яким “Нива” змогла б переламати хід гри.


Можна нарікати на відсутність капітана команди Калітова, через що центр поля виглядав якось невиразно і розмито. Можливо, відчуваючи, що щось пішло не так, тренерський штаб вдався до змін, але перестановки гри не змінили. Реально, дуже важко виділити кращих на полі у складі нашої команди. Можливо, Гурідов, який відбив пенальті? Але згадайте, чи багато у нього було роботи і скільки разів він рятував команду? Гру захисту дуже важко коментувати. Особливо жахливі епізоди першого тайму, коли кілька разів Савошко і компанія коротким пасом буквально шматували наші захисні редути, проходячи їх, наче стовпчики. Це була бліда тінь того захисту, до якого ми звикли. Можливо, пора повертати у гру Борячука і Федорука? Про півзахист вже було сказано вище, а напад – нульовий результат говорить сам за себе.


2 хв. Вінничани пропустили вже на другій хвилині. Каверін подав штрафний з лівого флангу на лінію воротарської площадки і Савошко спокійно головою розстріляв ворота Гурідова. Добре, що арбітр на лініі побачив положення поза грою і гол було скасовано.

4 хв. Знову у атаці господарі. Морговський навісив з лівого флангу на дальню стійку, а Костенко спокійно вистрибнув вище за всіх і пробив головою трохи вище правої стійки.

10 хв. Зеленевич навісив з лівого флангу на правий кут воротарської, Маляренко головою скинув під удар Петруку, який звільнився від опіки, прибравши під себе мяч і пробив з 16 метрів, але прямо по центру воріт у руки воротареві.

13 хв. Савошко пробиває з центральної зони з метрів 22, але мяч пролітає у метрі біля правої стійки.

15 хв. Савошко подав кутовий з правого флангу на голову Пернацького, який пробивав з метрів десяти у лівий кут, не прикритий Гурідовим, але добре, що на шляху мяча став Сербул, який виніс мяч з лінії воріт.

20 хв. Костенко з Каверіним розіграли кутовий на лівому фланзі і останній, підхопивши мяч і змістившись ближче до штрафної, наніс крученого удару у дальню девятку, але мяч пролетів поруч з воротами. А було дуже небезпечно.

23 хв. Білик навісив з лівого флангу, Маляренко пробив головою з метрів 13, але небезпеки в цьому ударові не було.

25 хв. Перший дзвінок. Карпенко у центрі поля обігрався з Савошко і ось так шляхом кількох короткиих передач вони дійшли до карного майданчика, а ось завершаючий удар заблокував Хохлов.  

29 хв. Другий дзвінок. Воловик віддав передачу з центру поля у лінію атаки, а далі Карпенко спокійно з Пріхною розіграли кілька стіночок, легко пройшовши весь захист “Ниви” і Карпенко, вийшовши один на один спокійно завершив цю атаку ударом у правий нижній кут воріт Гурідова. 1:0!

39 хв. Дуже, дуже мало моментів у воріт “Поділля”. Тому варто відзначити удар Петрука з 18 метрів значно вище воріт. Ну, він хоча б спробував.

43 хв. Кучер подав штрафний з лівого флангу в центр карного майданчика на Загорулька, який пробивав головою, але цей удар був дуже легкою здобиччю для воротаря.


Перерва


46 хв. Загорулько підхопив мяч на правій половині поля, пройшов з десяток метрів і сильно пробив По діагоналі до воріт було метрів 25, але воротар господарів не зафіксував мяч і Маляренко ледве не встиг добити мяч у ворота, але дуже вже зблизився з воротарем і момент було втрачено.

52 хв. Костенко довгою диагоналлю закинув мяч Каверіну, який з льоту пробив по воротах з кута воротарського майданчика, але значно вище воріт.

56 хв. Пріхна скинув мяч під удар Савошко, який міцно приклався з 16 метрів, але мяч пролетів лівіше воріт.

67 хв. Після вкидання аута з правого флангу мяч у штрафній отримав Георгієв, підлаштував собі мяч під удар і міцно приклався з метрів 11, але цей удар було заблоковано.

75 хв. Загорулько пробив з 15 метрів, мяч зрикошетив, прилетівши до Маляренка, який пробивав головою у лівий кут, але знову рикошет і мяч вилітає на кутовий.

80 хв. Панасенков пробиває з правого кута карного майданчика – дуже не точно. Мяч пролітає лівіше воріт.

81 хв.У відповідь пробиває Загорулько. З метрів 25 і дуже дуже високо.

82 хв. Салбак закинув мяч Каверіну по лівому флангу. Той набрав крейсерську швидкість вздовж лінії поля, протягнув мяч аж до карного майданчика і був збитий Бондарем за кілька сантиметрів від лінії штрфної. Навіщо було його збивати, ризикуючи отримати пенальті, не зрозуміло. Тим більш, що гравець вривався у штрафну під кутом і в центрі знаходився Білик. Але маємо що маємо. Жовта картка Бондарю, арбітр побачив і призначив пенальті, потім жовту картку за розмови отримав Хохлов, потім капітан не заспокоївся і отримав вже червону картку. Ну і вишенька на торті – гол-добивання після нереалізованого пенальті. Безвідповідальність.

83 хв. Пенальті взявся пробивати Салбак, але відмінно зіграв Гурідов, який витягнув мяч з правого кута воріт, але мяч відлетів знову до Фаді, який на мить замислився, куди бити, а потім спокійно пробив у лівий кут. 2:0! Де були захисники? Трішки запізнились до відскоку.

86 хв. Гемега пробив по воротах “Поділля” з правого флангу з гострого кута з-за меж штрафної. Мяч, пущений навісом, пролетів впритул до поперечини над лівою хрестовиною, добряче налякавши воротаря.

90+2 хв. Маляренко навісив мяч у штрафну на Загробського, Матвєєнко поклав руку на спину нашому нападнику і той, відчувши це, миттєво красиво впав. Такі пенальті не дають, але від цього арбітра можна всього очікувати. Таки не дав…

Фінальний свисток.


Отже, є над чим працювати… Щоправда, наступна спроба покращити гру буде аж за за дві неділі, адже наступний тур “Нива” пропускатиме. Причому, це буде дуже принципова гра з “Чернігівом”. Адже суперник вже впритул наблизився до групи середини таблиці і має гру у запасі.


IP

Niva.vn.ua

×
×

Кошик

Close Panel