Прес-служба вінницької «Ниви» повідомила про трансфер Євгенія Костюка в ФК «Колос» Ковалівка.


Після кубкової гри 1\8 фіналу тренерському штабу “Колоса” сподобалась гра молодого вінничанина і вони запропонували йому спробувати себе на вищому рівні. Перемовини тривали близько місяця і ось тепер можна говорити про трасфер, як про факт, який відбувся. Потрібно поставити акцент на тому, що за неофіційною інформацією, яка шириться серед вболівальників, а потім і підтверджено екс-президентом клубу Вадимом Кудіяровим, вінницький клуб вперше за багато років отримав за перехід гравця гроші. Як кажуть, невеликі, але… Але це той шлях, яким потрібно рухатись таким не надто багатим клубам, як “Нива”. Дуже шкода втрачати здібних гравців, але потрібно розуміти, що у нас дуже мало аргументів, які б могли змусити гравця затриматись у Вінниці. Тому потрібно думати над тим, як з вінницької “Ниви” створити кузню талантів на продаж. Правильні контракти, PR гравців – інтервю, відеопортфоліо, активність в ЗМІ і у контактах з іншими клубами. Тоді можливо настане час, коли нам вдасться продавати гравців і по 100 тис доларів. А це майже пів річного бюджету клубу.

 

Що дає продаж гравців?

  • Поповнення бюджету клубу, де важлива кожна копійка.
  • Можливість гравцю проявити себе на вищому рівні.
  • Мотивація іншим гравцям. Пів року яскравої гри, переможний хід команди в чемпіонаті або вдала участь в Кубку України і ти цілком можеш опинитись в команді Прем`єр ліги.
  • Нарешті ми відходимо від дуже поганої практики безкоштовної втрати хороших гравців майже кожних пів року.
  • Дитячі футбольні школи можуть отримати свій процент від продажу.

Як кажуть, саме так і сталося цього разу. До честі керівництва вінницької «Ниви», 40% цієї невеликої компенсації клуб передав футбольній школі “Блохіна – Бєланова”.

Зрозуміло, що це лише чутки, але ж диму без вогню не буває?

×
×

Кошик

Close Panel