Олексієм Швецем цікавляться декілька клубів.

  • Категорія запису:Трансфери

Як повідомив портал www.ua-football.com Олексій Швець зацікавив два клуби першої ліги, а також одного представника Пем’єр Ліги. Які саме це клуби – не повідомляється.

В принципі, у цій новині немає нічого дивного, адже Олексій, перейшовши в наш клуб, відразу спіймав свою гру, став одним з двигунів атаки команди, з першої ж гри за “Ниву” запамятався креативом на полі, грою на партнерів, самовіддачею, зарядженістю, активністю, вдалим вибором позиції, високим рівнем техніки і так далі… Позитивних моментів дуже багато. І саме на таких гравців має бути орієнтована трансферна політика “Ниви”. І саме на продаж таких гравців має бути орієнтований клуб. На даний час це чи не єдина можливість забезпечити фінансову стабільність вінницької “Ниви”.

Що з цим робити далі?
– Керівництву не завадило б ще раз глянути на умови контракту, обговорити з гравцем питання можливого трансферу і інтересів клубу.
– Ні в якому разі не затримувати гравця. Цей приклад стимулюватиме інших футболістів, а також надасть Олексію можливість професійного зростання.
– У тих матчах, що залишились, максимально використовувати Олексія, грати на нього, надаваи йому можливості відзначитись тим чи іншим чином.
– Надати гравцеві максимальну медійну підтримку. Кожне згадування у ЗМІ додає у ціні будь-якому гравцеві.
– Створити належний відеоконтент-нарізку ефектних вдалих дій.
– Налагодити контакти з зацікавленими платоспроможніми клубами…
– Не продешевити. Щоб потім не казати – “Ну, хоча б щось “на чай”.)
Якось так.)

https://www.ua-football.com/ua/ukrainian/2a/1681412650-klubi-upl-ta-pershoyi-ligi-zacikavilisya-lateralem-vinnickoyi-nivi.html