Вінниця. Стадіон СК«Нива» Без глядачів. +12 (Сонячно)

Голи: Хохлов, 7 хв., Сербул, 17 хв., Маляренко, 48 хв., Загорулько, 70 хв. – Чонка, 71 хв.

Жовті картки: Сартіна, 43 хв., Петрук, 90+3 хв.

Червоні картки: Не було


Головний арбітр: Осауленко Д.

Асистенти арбітра: Супрунюк Д, Соботюк С.


«Нива» Вінниця:

1. Гурідов Максим – 3. Хохлов Вадим, 5. Попов Дмитро, 2. Борячук Олександр, 6. Сербул Едуард, 25.Калітов Олександр(к) (20.Кучер Володимир, 86 хв.), 33.Петрук Іван, 95.Зеленевич Максим (9.Браславський Ярослав, 66 хв.), 55.Георгієв Віктор (16. Гемега Віталій, 88 хв.),  93.Маляренко Ігор (14.Осмоловський Артем, 90 хв.), 10.Загорулько Артур (7.Білик Дмитро, 75 хв.).

Заміни:

99.Карабін Іван – 4.Подкуйко Давид, 12.Федорук Деян, 34.Громок Денис, 26.Загробський Владислав. 17.Бондар Дмитро.

Головний тренер: Володимир Циткін


«Ужгород» Ужгород
94. Восконян Валерій, 13. Федак Стефан (11. Цень Роман,, 86 хв.), 69. Сартіна Дмитро, 3. Допілка Олег (45.Минайленко, 69 хв.), 27. Машталір Сергій, 23. Шкіндер Владислав, 10. Ряшко Віктор, 15. Пуканич Адріан (8. Дуран Володимир, 65 хв.), 19. Ференцик Вадим, 7. Тищук Павло (9. Чонка Юрій, 46 хв), 99. Вишневський Олег (77. Похван Іван., 65 хв.).

 Заміни:

25. Готра Михайло, 17. Капустей Іван,

Головний тренер: Васютик Володимир


Перша думка, яка промайнула після фінального свистка, крім емоцій радості, була така – “А що, так можна було?”. Точніше, “А чому так не можна було в Чернівцях?”. Продовжую стверджувати, що у нас сильна команда, яка має поважати будь-якого суперника, але кожному з них має диктувати свою гру. Не ми маємо підлаштовуватись під них, а вони мають підлаштовуватись під нашу гру. Але гра з “Буковиною” це вже минуле. Сьогодні ми декласували лідера чемпіонату, обігравши сильного суперника саме за якістю гри. “Нива” продемонструвала усі свої найкращі якості – реалізацію стандартів, гострі, стрімкі контратаки і позиційний контроль мяча, пресинг, боротьбу і зарядженість на результат. Це була перемога команди, абсолютно впевненої в своїй силі, де кожен гравець знає свої завдання на полі у різноманітних ігрових ситуаціях і дисципліновано їх виконує. Так, це справді була командна перемога, в якій важко виділити кращих. Ну як можна не назвати кращим Гурідова, який грав дуже впевнено і надійно? Або Хохлова, який встигав усюди – у захисті і нападі, забивши архіважливий перший гол? Або Маляренко, який нарешті забив важливий гол в другому таймі, який морально добив гостей, (а відчувалось, що Ігорю дуже потрібен цей гол, щоб відчути впевненість, смак голу і він наполегливо йшов до нього), а крім того, на його рахунку гольовий асист. Або як не назвати кращим Загорулька, який вів команду вперед і був справжнім лідером? А що творили на полі Сербул і Георгієв? Хіба це не кращі? Надійність Попова, яку ми чомусь так рідко відзначаємо, а також вже звично активну гру Борячука і Петрука, який буквально зїв грізного бомбардира маестро Пуканича. А ще можна згадати справжнього капітана Калітова і подачі Зеленевича. Кращі! Просто кращі! Все по ділу. Заслужили! І, знову і знову – головний месседж – ви сильні! І вболівальники чекають на продовження!


Звичайно, справедливості заради можна сказати, що на користь вінничан зіграли “рідні стіни”, звичний штучний газон, два швидких голи, які можуть вибити з колії будь-яку команду, а також гаряча підтримка “біло-зеленої сімї”, які навіть за складних умов карантиних обмежень примудряються підтримувати рідну команду. Але в іншому, на полі точилася справжня рівна гра, в якій переміг найсильніший, той, хто більше хотів виграти і знав, як це зробити. Ось тут саме в цьому місці потрібно згадати тренерський штаб, який, вочевидь, зробив висновки після поразки в Чернівцях і добряче попрацював над тим, як підготувати команду у фізичному, емоційномі і тактичному плані. Володимир Циткін – найкращий тренер туру! І це беззаперечно!


Склад на гру прогнозувався досить легко. Тренерський штаб неохоче вдається до глобальної ротації без критичної необхідності за станом здоровя гравців, і це зрозуміло – гравці вже більш-менш зіграні. Тому на поле вийшли ті, хто мав вийти. Без несподіванок. Але ці несподіванки, цілком можливо, можуть трапитись вже незабаром, адже одужують кілька гравців. Громок, Бондар, вочевидь, набирає форму Гемега. Тож, “основі” місце у основі абсолютно не гарантовано…


“Ужгород” особливого представлення не потребує – це справжній лідер чемпіонату, в складі якого виступають досвічені гравці і здібна молодь. У клуба стоїть завдання підвищення у класі, і про серйозність намірів цілковито може свідчити восьмиматчева безпрограшна серія, яка була до гри у Вінниці, а Адріан Пуканич є лідером у списку бомбардирів ліги.


7 хв. Холодний душ для “Ужгорода” вже у дебюті гри. Зеленевич подав кутовий з лівого флангу на лінію воротарського майданчика навпроти лівої стійки, Маляренко виграє боротьбу у Допілки і Шкіндера і головою перепраавляє мяч у правий нижній кут воріт гостей. Вадим Хохлов легким доторком підправив мяч у сітку. Хоча, здавалося, що Вадим навіть на доторкнувся і насправді це гол Маляренка. Треба запитати у Хохлова при нагоді)) Але так чи інакше, “Нива” повела у рахунку 1:0 вже на сьомій хвилині!

10 хв. Хороша атака господарів лівим флангом. Борячук протягнув мяч до лицьової лінії і подав на Маляренка, який лише трішки не зміг дотягнутись до мяча головою, але мяч перелетів далі на лінію воротарської площадки, де вже Георгієв не зумів нанести завершального удару. Небезпечно!

12 хв. Ряшко класно пробив зі штрафного, призначеного в метрах 17 від воріт “Ниви”. Мяч було пробито у лівий кут воріт, але відмінно зіграв Гурідов.

17 хв. Другий гол у ворота “Ужгорода” вийшов просто чудовий за динамікою і виконанням. Сербул на власній половині поля вступив у боротьбу і заволодівши мячем стрімко побіг до воріт суперника. Здавалося, що нічого з цього не вийде, адже поруч знаходилося кілька захисників, але дуже вчасно прийшла допомога з боку партнера по команді. Георгієв підключився до атаки лівим флангом, отримав пас від Сербула і навісив в центр карного майданчика, куди вже вбігав Сербул, який чудовим ударом головою замкнув цю передачу. Атаку у підручники! Дуже кайфово! 2:0!

20 хв. Небезпечно біля воріт Гурідова. Подача кутового з правого флангу, “Нива” виносить мяч, але не далеко прямо навпроти воріт і Федак з льоту направляє мяч під поперечину. Гурідов у відчайдушньому стрибку відбиває мяч. Але за мить до цього лунає свисток про наявність офсайду.

22 хв. Нестандартне рішення від Зеленевича, який отримав передачу поблизу лівої бокової лінії і в оточенні трьох захисників відразу пробив по воротам гостей. Воротар на  місці.

27 хв. Ференцик отримав передачу з лівого флангу і пробив з метрів 20, але ну дуже невлучно.

31 хв. Небезпечно подано кутовий біля воріт “Ниви”. Мяч з ближньої штанги переведено у центр воротарської площадки і Калітов розряджає ситуацію, вибиваючи мяч подалі.

45 хв. Тищук протягнув мяч від самого центру поля до воріт “Ниви” і пробив з метрів 20, але на місці Гурідов.


Перерва


48 хв. Борячук закинув мяч на хід Загорульку по лівому флангу, той підхопив мяч, пройшов з ним до лицьової і подав на кут воротарської площадки, куди підключився Маляренко, який випередив Шкіндера і Сартіну і головою надіслав мяч у ближній кут. 3:0!

49 хв. Ряшко подав кутовий з правого флангу на дальню стійку, Пуканича, мабуть, в перший раз залишили самого у карному майданчику, але прийом мяча у Адріана не вийшов. Мяч банально відскочив від нього за лицьову, як від стовпчика.

53 хв. Вертикальний мякий навіс на лінію воротарського майданчика на Вишневського, який намагався завдати удару у стрибку, але він не влучив по мячу. А було б дуже небезпечно, адже і Хохлов і Борячук вже не могли завадити удару.

58 хв. Простріл з лівого флангу в штрафну “Ниви”. Дуже гостро, але Гурідов у стрибку намертво фіксує мяч.

59 хв. Відразу у відповідь дещо схожий епізод на інші ворота. Подача Ігоря Маляренко з правого флангу вздовж воріт і воротар гостей зі складнощами знімає мяч з голови Загорулька.

68 хв. Трішки “напожарив” Борячук, який віддав дуже неприємного пасу назад на Гурідова і Ференцик, прискорившись, ледве не випередив захисника і воротаря, який був змушений виносити мяч в аут.

70 хв. Навпрочуд невдала заміна у “Ужгорода”. Не встиг Минайленко вийти на поле, як гості отримали четвертий гол у власні ворота. Банальне вкидання аута, Минайленко відпасовує мяч у центр на Сартіну, який вирішив розвернутися з мячем до власних воріт і Загорулько відчув цей момент, перехопив мяч і помчав до вооріт суперника. Чистий вихід один на один з центру поля. Увійшовши в штрафну Артур завдав більярдного удару у дальній лівий кут воріт “Ужгорода”. 4:0!

71 хв. Гол престижу “Ужгород” забив вже за хвилину по тому. Минайленко з центру поля віддав пас на Чонку, який обігрався з партнером на лівому фланзі, одержав пас і влучно пробив у правий кут біля штанги. 4:1!

75 хв. Машталір з правого флангу навісив у центр штрафної, Федак був перший на мячі і буквально розстрілював ворота “Ниви”, але дивом не влучив у рамку. Повезло…

81 хв. Удар з дальньої відстані від Минайленка. Мяч пролітає неподалік правої хрестовини, але здається, що це вже був удар відчаю.

87 хв. Удар зі штрафного від Олександра Борячука з метрів 25 по діагоналі від воріт. Але дуже не точно. Але в цілому, “Нива” спокійно дограє матч.

Фінальний свисток.


IP

Niva.vn.ua

×
×

Кошик

Close Panel