Ви зараз переглядаєте “Нива” Вінниця – “Поділля” Хмельницький 1:1

“Нива” Вінниця – “Поділля” Хмельницький 1:1

Вінницька “Нива” зіграла передостанній спаринг міжсезоння. На цей раз нашим суперником став дебютант першої ліги хмельницьке “Поділля”. Гра завершилась з рахунком 1:1.

У першому таймі “Нива” володіла перевагою. На початку гри вінничани завдяки високому пресингу і швидким комбінаційним діям створили декілька небезпечних моментів, в яких особливо помітними були Георгієв і Браславський. Але “Поділля” теж не відсиджувалось у захисті і ледве не відкрило рахунок після стрімкої контратаки. “Девятка” гостей отримав розрізаючий пас з центру поля між захисниками і вибіг на побачення з Гурідовим, проштовхнув мяч нашому голкіперу між ніг і той покотився до порожніх воріт, здавалося, що голу не минути, але ситуацію врятував Хохлов, який дограв епізод до кінця і вибив мяч з порожніх воріт. “Не забиваєш ти, забивають тобі”. Футбольне правило зіграло на користь “Ниви”, яка відкрила рахунок зусиллями Калітова і Браславського, перший з яких віддав тонкий пас в штрафну, а інший майстерньо прибрав мяч під себе і влучно пробив з-під захисника у дальній лівий кут воріт “Поділля”. Гра, у виконанні “Ниви”, у цілому, виглядала цікаво. Був і пас і пресинг і небезпечні моменти. Можна було побачити малюнок гри. Щоправда, у першому таймі у складі гостей було багато новачків і гравців на перегляді, тому, команда виглядала трішки аморфно. Але так чи інакше, до перерви “Нива” могла забити ще кілька разів. Особливо близькими до голу були Браславський і Калітов.


Але поперерві гра у складі гостей вийшли більш досвідчені і зіграні і гра вирівнялась. Але забила знову “Нива”. Калітов у протистоянні з екс-вінничанином Прильопою невдало віддав пас назад і мяч у протихід воротареві влетів у ворота. 1:1. “Нива” атакувала доволі активно. Пробивали Громок, Маляренко, в тому числі красиво через себе, Мав свій момент також і Кучер, але цим ударам не вистачало сили і влучності. Наприкінці гри гості могли забивати ударом головою, але удар вийшов невлучним. Але ключовий епізод стався на останній хвилині гри. Було призначено 11-метровий удар у ворота “Поділля”, але цей удар було призначено несправедливо – порушення не було і наші гравці вирішили поступити благородно – капітан “Ниви” замість удару легко віддав пас воротареві.

Калітов – однозначно, гравець матчу!