“Нива” Вінниця (Стартовий склад):

Карабін – Бондар, Хохлов, Попов, Кучер, Осмоловський, Петрук, Зеленевич, Борячук, Калитов, Забродский.


(Заміни)

Гурідов – Сербул, Маляренко, Підгаєцький, Брижчук, Громок, Браславський, гравець на перегляді.


“Поділля” Хмельницький:

???


Незважаючи на мороз і шалений вітер, гра таки відбулась! Відразу потрібно відзначити мерзлий, але чудово розчищений газон, а також подякувати сміливим гостям, які не злякались справжньої суворої зимової погоди і вдруге за три дні приїхали у Вінницю, щоб виконати завдання, поставлені перед командою і перевірити новачків у ділі. Втім, вінничани теж не можуть втрачати часу, адже заявка “на носі” – за два дні ми дізнаємось, хто поповнить лави нашої команди у весняній частині чемпіонату.


За домовленістю сторін, гру було проведено у форматі “3 тайми по 30 хвилин”. І, потрібно сказати, зважаючи на складні погодні умови, гра проходила досить жваво і цікаво. Атаки накочувались то на одні, то на інші ворота і підсумковий результат міг би бути будь-яким.

А перший небезпечний момент створили гравці “Поділля”. Вже на початку гри 33 номер гостей влучив у поперечку, пробиваючи по ворітах Карабіна з метрів 22. “Нива” відповіла вдалим перехопленням мяча неподалік воріт суперника і ударом з метрів 16, але прямо у воротаря, який не без складнощів відбив мяч. Наступна атака теж була досить цікава. Кучер обігрався з 12 номером нашої команди, який показав чудовий дріблінг, обігравши одразу трьох захисників, увійшов в штрафну на убойну позицію зліва від воріт і … мяч злетів з ноги. Ех… Списуємо на важкий газон. Далі “Нива” знову у атаках. Удар здалеку з правого флангу, а потім сольний стрімкий прохід Борячука лівим флангом і смачний удар по центру воріт. Знову відмінно грає голкіпер гостей. Отже, перший тайм за вінничанами, але рахунок так і не було відкрито.


Другий тайм краще розпочало “Поділля”, кілька разів поспіль пробиваючи з-за меж карного майданчика. Команди обмінялись небезпечними моментами, а далі стався гол. Після широкої атаки і кількох пасів мяч опинився на лівій половині поля неподалік штрафної “Ниви”. Відбувся простріл в центр, захист втратив нападника “Поділля”, який з лівої ноги сильно розстріляв ворота господарів, пробивши у самісіньку праву девятку. 0:1 на 58 хвилині!


“Ниву” такий перебіг подій не влаштовував і у третьому таймі атаки господарів ще частіше почали накочуватись на ворота “Поділля”. Особливо активним був Браславський, який тероризував оборону на правому фланзі. В першому моменті його було збито на лінії штрафної площадки, а в другому він промчав з центру поля і відкотив мяч в штрафну під удар, але той вийшов невдалим. Також був вбивчий момент і у нашої “шістки”, який отримав мяч, увірвався в штрафну з правого флангу, але надто зблизився з воротарем, який вискочив назустріч і відбив удар. Під кінець гри команди обмінялися кількома небезпечними моментами. “Нива” небезпечно била головою, а “Поділля” змарнувало стовідсотковий шанс збільшити рахунок, не реалізувавши чисельну більшість у атаці, коли на лівому фланзі могли завершувати аж три гравці, але той, хто взяв на себе відповідальність пробити, зробив це ну дуже невдало.


IP

niva.vn.ua

×
×

Кошик

Close Panel