Ви зараз переглядаєте “Нива” Вінниця – “Мункач” Мукачево 3:1

“Нива” Вінниця – “Мункач” Мукачево 3:1

  • Категорія запису:Чемпіонат

14.08.21 ВінницяЦентальний міський стадіон 2500 глядачів. +28 (Сонячно)

Головний арбітр: Садовий О.

Асистенти арбітра: Подвальний Д., Рубан Д.

Голи: Худік Роман, 16 хв., Загорулько Артур, 54 хв., Петрик Дмитро, 64 хв. – Волков, 85 хв.

Жовті картки: Кучер Володимир, 46 хв., Громок Денис, 90+2 хв. – Вовкун Артем, 35 хв., Луців Василь, 49 хв., Луців Петро, 57 хв.

Червоні картки: Не було.

«Нива» Вінниця
1.Гурідов Максим – 17.Бондар Дмитро (13.Сербул Едуард, 75 хв.), 4.Петрик Дмитро, 3.Хохлов Вадим, 11.Маляренко Ігор (99.Костюк Євгеній, 44 хв.), 44.Худік Роман, 5.Калітов Олександр, 7.Георгієв Віктор, 8.Кучер Володимир (23.Борячук Олександр, 64 хв.), 70.Брижчук Антон (34.Громок Денис, 73 хв.), 10.Загорулько Артур (9.Браславський Ярослав, 73 хв.).

 Заміни:

35. Шкарбан Євген – 22.Чухно Валерій, 6.Граматік Констянтин.

Головний тренер: Циткін Володимир

 «Мункач» Мукачево:

71.Чернятинський Олександр, – 11.Галас Тарас (5.Сньозик Анатолій, 66 хв.), 3.Григоращук Степан, 6.Грицак Назар (17.Фарасєєнко Віталій, 55 хв.), 10.Луців Василь (7.Трачук Віталій, 58 хв.), 77.Луців Петро, 44.Оберман Євген, 14.Стень Сергій, 97.Степанчук Любомир, 99.Лучка Вадим (20.Волков Даніїл, 70 хв.), 9.Бундаш Мирослав (8.Вовкун Артем, 26 хв. – 22.Клімковський Юрій, 66 хв.) 

Заміни:

12.Музичка Іван.

Головний тренер: Каюк Василь

Певно що абсолютно усі вболівальники мріяли про перемогу “Ниви” над “Мункачем”, але, мабуть, не існувало жодного прихильника “Ниви”, хто б у прогнозах “закидав шапками” нашого сьогодняшнього суперника, адже перемоги у стартових турах над “Чернігівим”, “Буковиною” і нічия з одним з лідерів групи “Карпатами-Галич” багато про що говорять. Навіть букмекери, вагаючись у прогнозах, виставили на цю гру доволі рівні коефіцієнти. До нас приїхав міцний горішок, який потрібно було зламати. І на щастя, “Нива” цілком з цим впоралась, вчергове видавши хорошу, якісну і результативну гру.

Тренерський штраб трішки здивував стартовим складом. Нарешті кредит довіри отримав Брижчук, також у старті зявився Худік, який відзначив цю подію надважливим дебютним голом за “Ниву”, вперше у сезоні у основі вийшов Загорулько. Також ще не звикли ми до появи у старті і Кучера, який, втім, наполегливо йшов до цієї цілі. Натомість, місце у основі втратили Браславський, Сербул, Граматік (якого було травмовано у попередній грі) і Борячук. Але усі ці гравці можуть легко підсилити свої позиції у разі необхідності. Також вперше у сезоні на поле, щоправда, на заміну, вийшов Костюк, який, вочевидь, дуже скучив за футболом, хотів проявити себе перед вінницькими вболівальниками, але було видно, що йому потрібно більше ігрової практики, щоб відчути партнерів. Дещо схожа ситуація у Громока, який у кількох матчах мав моменти для взяття воріт, був дуже близький до голу, але щось не виходило. Продовжилась ця серія іу грі з “Мункачем”. Але як тільки Дениса прорве, суперники, тримайтесь!)

Цікаво, що якщо у минулій грі у складі суперника грав екс-нивівець воротар Кирило Злотар, то сьогодні у зустрічі з “Мункачем” у складі гостей був ще один єкс-наш воротар – Іван Музичка. Але він на полі так і не зявився.

“Нива” розпочала жваво і доволі агресивно, чітко окресливши свої плани грати першим номером. Памятаєте мою критику у весняній частині минулого чемпіонату, коли мова йшла про те, що наші гравці не можуть звязати до купи два паси і грають за системою “бий-біжи”? Тепер малюнок гри виглядає абсолютно інакше! Ми граємо цікаво, намагаємось пройти поле за допомогою чітких, розумних передач, ми намагаємось берегти мяч, загострюючи гру небезпечними останніми пасами, змушує суперника більше грати у відборі, прискорюватись і, відповідно, швидше виснажуватись… І ця гра подобається вболівальникам. І це приносить результат. Цікаво те, що козирем “Ниви” стають стандарти. Скільки вже їх було реалізовано в цьому сезоні? Вже пять! І це прекрасно! Також радує око намагання “Ниви” грати широко, періодично вмикаючи колективний відбір і пресинг на половині суперника. Ще одним плюсом сьогоднішньої “Ниви” є конкуренція. Гравці, які виходять на заміну нічим не гірші тих, хто виходить у основі.

3 хв. Перший момент у грі створили вінничани. Загорулько перекинув круглого з лівого флангу на праву стійку, Георгієв дістав мяч і прострелив його у центр воротарського майданчика. Захисник виніс мяч.

7 хв. Довга красива і влучна діагональ з лівого флангу на правий, бондар підхопив мяч і віддав передачу на Маляренко, який с ходу сильно прострелив вздовж воріт, але ніхто з наших не встиг замкнути цю передачу.

10 хв. Подача з лівого флангу на лінію воротарського майданчика прямо навпроти воріт, куди увірвався Маляренко і пробив головою, знаходячись у кількох метрах від воріт, але воротар впорався з цим небезпечним ударом. До того ж арбітр угледів офсайд.

12 хв. Кучер вкинув аут з лівого флангу у штрафну, мяч підхопив Брижчук і зненацька пробив у лівий верхній кут. Воротар на місці, але удар був дуже хороший…  

15 хв. ГОЛ! Було призначено штрафний удар з правої сторони поля неподалік карного майданчика гостей. Кучер подав на лінію воротарського майданчика, захисники вибили мяч прямо перед собою, а першим на підборі опинився Худік, який не розмірковуючи с ходу сильно пробив у лівий верхній кут. Дуже красивий і важливий гол! 1:0!

18 хв. Бондар з правого флангу віддав пас на Загорулька, той скинув мяч під удар Худіку, який пробивав з метрів 20, але удар вийшов дуже слабкий і мяч прокотився поруч зі стійкою.

22 хв. Перехоплення мяча “Нивою”, партнери по команді вивели Георгієва під удар, але той трішки забарився з ударом і перспективний момент було втрачено.

25 хв. Загорулько пробив з лівого кута карного майданчика, мяч пролетів поруч з правою стійкою. Дуже небезпечно!

27 хв. Кучер сильно прострілює з лівого флангу, знову на повну працює воротар гостей.

37 хв. Перший напівмомент у гостей. Штрафний з лівого флангу подано на дальню стійку, але удар головою був дуже не точний.

40 хв. Маляренко у боротьбі з двома захисниками у штрафній площадці намагався навісити на дальню стійку і влучив у поперечину, але все це відбувалось майже біля самої лицьової лінії і мяч вийшов за межі поля.

41 хв. А ось нарешті і небезпечний момент у “Мункача”. Аж на 41 хвилині гри. Простріл з правого флангу на Грицака і той, знаходячись трішки правіше воріт, завдає сильного удару у ближній кут, але Гурідов, обравши вірну позицію, рятує ситуацію.

42 хв. Георгієв подає з правого флангу в штрафну на Брижчука, який ледь-ледь не дотягується до мяча, щоб замкнути голом ближню стійку. Воротар вибиває мяч.

45 хв. Костюк міг у першій ж атаці відкрити лік своїм голам. Брижчук навісив з лівого флангу на 11-метрову відмітку, звідки Костюк наносив удар головою, але мяч пролетів поруч зі стійкою.

45+1 хв. Георгієв отримав проникаючу передачу в штрафну і буквально вийшов один на один, але простору і часу для прийняття вірного рішення було дуже обмаль, Віктор вирішив перекинути мяч через голкіпера і заодно з ним перекинув мяч і через ворота.

Перерва. Відмінний тайм у виконанні “Ниви”. А гості… Де гості? Вони затиснуті на власній половині поля, спромігшись лише на один небезпечний момент.

47 хв. Стень наніс удар з метрів 20 по діагоналі до воріт “Ниви”. Але не точно. Мяч пролетів поруч з лівою стійкою.

49 хв. Володимир Циткін отримав жовту картку від головного арбітра зустрічі за надто емоційну реакцію стосовно брудної гри гравців “Мункача”.

54 хв. ГОЛ! “Нива” класно розіграла вихід у контратаку. Перехоплення біля власних воріт, Кучер віддає пас на лівий фланг на Георгієва, який пробіг з мячем метрів 30, змістився у центр і віддав прихований розрізаючий пас на Артура Загорулька, який вибіг один на один з воротарем, спокійно прибрав мяч під себе, обігравши захисника і прицільно пробив обводячим ударом у правий нижній кут воріт “Мункача”. 2:0!

56 хв. Загорулько мяко накинув мяч у штрафну через голови захисників на хід Брижчуку, який увірвався у карний майданчик і сильно пробив у ближній кут. Дуже не влучно(

58 хв. Костюк скинув мяч направо на Бондаря, який пробив з правого кута карного майданчика у кут воріт “Мункача”, але на місці воротар.

61 хв. Бондар знову атакує ворота гостей з правого флангу. Але кут був доволі гострий і воротар відбив цей удар.

64 хв. ГОЛ! Калітов подав кутовий з правого флангу, а Петрик просто головою замкнув цей пас. 3:0!! І тут дуже схоже на цікаву домашню заготівку, адже Калітов просто стояв біля мяча, а “подавати” побіг Борячук, на мить дезорієнтувавши захисників, але тут зненацька подав Калітов і… миттєве покарання за неуважність.

68 хв. Міг статись повтор голу Загорулька, але Брижчук після швидкого спурту по лівому флангу не зміг так само прибрати мяч під себе, як це трішки раніше зробив Артур і мяч було перехоплено.

76 хв. Георгієв пробиває з 20 метрів, перебуваючи прямо навпроти воріт, але на місці воротар.

83 хв. Костюк прострелив з лівого флангу на ближню стійку, куда набігав Громок, але удар у ближній кут воріт у Дениса не вдався – мяч пролетів поруч зі стійкою.

85 хв. ГОЛ! “Нива” пропустила гол престижу від “Мункача”. Причому, сталось це досить легко для гостей. Прохід Волкова по правому флангу не зустрічаючи опору аж до самісінької штрафної, далі гравець гостей легко обіграв Хохлова і мцно пробив під поперечку. 3:1!

86 хв. Громок пробив з правого кута карного майданчика, мяч пролітає вище воріт.

88 хв. Браславський отримав мяч від Костюка, пройшов у штрафну до лицьової лінії і пробив у ближній кут, в якому знаходився воротар, який і відбив  мяч далі вздовж воріт, але захисник головою вибив мяч.

89 хв. Браславський знову з ударом трішки лівіше воріт “Мункача”, але удар Ярослава блокує захисник.

90+1 хв. Борячук з лівого флангу переводить мяч на правий фланг на Браславського, який дуже гостро прострілює на лінію воротарського майданчика. Повз мяч проскакує Георгієв, а ось Громок пробиває у лівий нижній кут воріт, але його удар блокує захисник, рятуючи команду від голу.

90+2 хв. Георгієв вивалюється один на один з воротарем, пробиває і влучає у ліву стійку. Мяч відлітає до Громока, який добиває мяч у сітку, але… але арбітр ще до удару Георгієва свиснув про гру рукою. Гол не зараховано, Громоку жовта за удар після свистка.

Фінальний свисток. 

IP

Niva.vn.ua