Ви зараз переглядаєте “Нива” Вінниця – ФК “Ронін” с.Лісне

“Нива” Вінниця – ФК “Ронін” с.Лісне

Вінницька “Нива” провела несподіваний і трішки дивний спаринг з маловідомою командою з київщини “Ронін”, яка представляє село Лісне, яке розташоване вздовж Житомирського шоссе та має чисельність населення біля 500 мешканців.


Клуб було засновано менше року тому, але в його складі виступає досить багато збідних футболістів. В минулому році ФК “Ронін” с став переможцем Другої ліги в чемпіонаті Києво-Святошинського району. А в цьому дебютував на меморіалі ім.Макарова з результатами: “Дружба” 2:1 “Ронін”, “Ронін” 0:1 “Лівий берег”, “Рубікон” 4:1 “Ронін”, “Олімпія” 2:1 “Ронін”, “Ронін” 4:4 “Колос U-17”
Цікаво, що тренує команду екс-гравець вінницької “Ниви” Сергій Живий.

Стартовий склад вінницької “Ниви” на гру:

Карабін – Хохлов, Попов, Сербул, Білик – Калітов, Зеленевич, Загоруйко, Маляренко, Бондар – Георгієв.

На заміну виходили:

Гурідов, Борячук, Петрук, Браславський, Осмоловський, Загробський.

“Нива” розпочала, як годиться господарям – активно, з небезпечними ударами головою, дальніми пострілами. ФК “Ронін” лише декілька разів огризався більш-менш небезпечними контратаками. Ну а єдиний гол у першому таймі забив Дмитро Бондар на 30 хвилині, коли він відгукнувся на подачу з лівого флангу на дальню штангу, воротар помилився з виходом, захисник не дограв епізод і Дмитро буквально з двох метрів заніс мяч у сітку воріт.

Другий тайм розпочався з голу Загорулька, який отримав вертикальну вередачу на хід і, підхопивши мяч, майже з самого центру поля вибіг сам на сам з воротарем і сильним ударом з 11-метрів розстріляв ворота. 2:0!

ФК “Ронін” мав шикарний шанс, навіть відразу два, щоб зменшити розрив у рахунку, але нападник, якого партнери вивели один на один, не реалізував свій вбивчий момент. Тут відмінно зіграв Гурідов, який відбив мяч. Але мяч відбив на того самого нападника і другий постріл прийняв на себе хтось з захисників.

А ось “Нива” свої шанси майже не втрачали. Просто шикарний гол забив Браславський. На 74 хвилині він вступив у боротьбу і, обікравши гравця гостей в центрі поля, помчав до воріт, на шляху обігравши двох захисників в центрі, а потім, змістившись в штрафну, знову ж таки, тих самих двох граців пошив в дурні в другий раз, фінтом переклавши мяч на іншу ногу і прицільним пострілом пославши мяч у лівий дальній кут воріт. 3:0!

А на 85 хвилині Загробський встановив остаточний рахунок у грі, реалізувавши ще один вихід один на один майже з центру поля. 4:0!

Отже, “Нива” отримала хорошу ігрову практику, відчула ігрові звязки, набула хороший настрій від перемоги з великим рахунком. потренувала реалізацію виходів один на один і, саме головне, обійшлася без травм… А це свідчить про те, що спаринг вдався на всі 100%

IP

niva.vn.ua