25.04.21 Вінниця. Стадіон СК«Нива» 100 глядачів. +10 (Сонячно)

Голи: Сафіханов, 60 хв., – Георгієв, 62 хв., Маляренко, 90 хв., Браславський, 90+3 хв.

Жовті картки: Кучер, 82 хв., Попов, 84 хв. – Медведь, 40 хв., Доу Мохамед Садех, 67 хв.

Червоні картки: Не було


Головний арбітр: Липко М.

Асистенти арбітра: Кравченко Ю, Бамбурак В.


«Нива» Вінниця:

99. Карабін Іван – 3. Хохлов Вадим, 5. Попов Дмитро, 7. Білик Дмитро, 6. Сербул Едуард, 25. Калітов Олександр(к) (20.Кучер Володимир, 80 хв.), 33. Петрук Іван (16. Гемега Віталій, 67 хв.), 95. Зеленевич Максим (9.Браславський Ярослав, 57 хв.), 55. Георгієв Віктор, 93. Маляренко Ігор, 10. Загорулько Артур (4.Подкуйко Давид, 90 хв.).

Заміни:

1. Гурідов Максим – 2. Борячук Олександр, 12. Федорук Деян, 14. Осмоловський Артем, 34. Громок Денис, 26. Загробський Владислав, 17. Бондар Дмитро.

Головний тренер: Володимир Циткін


«Чайка» П.Борщагівка
23. Шкарбан Євген, 2.Малишкін Ілля, 3.Музиченко Антон (6. Доу Мохамед Садег, 49 хв.), 14. Цебро Михайло, 77. Мосіюк Олександр, 21. Бартошук Андрій, 55. Шакун Дмитро (89. Шевчук Сергій. 65 хв.), 11. Медведь Олександр (27. Кочубинський Федір, 85 хв.), 10. Погранічний Тимур (5. Сафіханов Емін, 60 хв.), 9. Тименко Володимир, 7. Лига Олег.

 Заміни:

70. Тумко Даніїл, 33. Іванов Дмитро, 17. Гуральский Динило, 36. Дарда Андрій

Головний тренер: Богодєлов Вячеслав


3 хв. Перший небезпечний момент виник у воріт “Ниви”. Причому, створили його самі “нивівці”. Білик віддав пас назад на Хохлова, який незграбно прийняв мяч і Тименко стрімко побіг до мяча, намагаючись вийти один на один з лінії карного майданчика. Добре що Хохлов врятував ситуацію, постелившись у підкаті і вибивши мяч з-під ніг суперника. На цьому епізод не скінчився – мяч відлетів до когось з нападників гостей і лише кидок під удар розрядив напруження.

7 хв. Бартошук подав кутовий, Карабін зіграв на виході, відбивши мяч, але не далеко і Шакун опинився першим на підборі, провиваючи з досить незручної позиції. Карабін не встиг повернутись у ворота і тому це було дуже небезпечно. На щастя, допоміг рикошет, який перевів мяч на кутовий.

8 хв. Знову подача кутового і знову напруга біля наших воріт. Карабін знову вибиває мяч кулаками перед собою прямо на  Бартошука, який наносив удар з лінії карного майданчика у лівий нижній кут, а на шляху до воріт хтось з гравців “чайки” дотепно зіграв пятою, намагаючись підправити мяч у ворота, але на щастя мяч пролетів поруч зі стійкою!

12 хв. “Нива” завдала першого удару по воротах суперника на 12 хвилині. Але який це був удар! Калітов перехопив мяч у центрі поля і закинув його вперед на Загорулька, який понісся до воріт, на шляху легко обійшовши захисника і пробив з метрів 18. Воротар з великими складнощами витягнув мяч з–під поперечини і перевів його на кутовий.

28 хв. Мяч було подано в штрафну “Чайки” у скупчення гравців обох команд, Загорулько скинув мяч грудьми Зеленевичу, який наносив удар з льоту, але круглий пролетів над поперечиною.

32 хв. “Нива” поступово почала перехоплювати ініціативу, створючи моменти. Щоправда на цей раз було не надто небезпечно – подача кутового з правого флангу, Попов пробиває головою, але значно вище воріт.

36 хв. А ось це вже вбивчий момент у Загорулька. Білик з власної сторони поля закинув Артуру на хід, той легко обіграв захисника і вибіг один в один з голкіпером гостей. На жаль, пробити повз воротаря не вдалось – Шкарбан у останній момент ногою відбив мяч.

39 хв. Не небезпечно, але варто відзначити широку, якісну атаку “Ниви”, в якій Георгієв був диригентом, виконавши каскад фінтів, а у фіналі епізоду пробивши по воротах, але не влучно.

45 хв. Захисник “Чайки” перехопив мяч після подачі Хохлова і відразу закинув його у контратаку. Двоє гравців гостей з самісінького центру поля вибігли 2 в 2 на ворота Карабіна, але лише самовіддана гра того самого Хохлова, а також Попова і Білика не дозволили гостям нанести удар по воротах.


Перерва


47 хв. Подача кутового з лівого флангу біля воріт “Чайки”. Воротар відбиває мяч за межі штрафної, але Калітов перший на підборі знову закидує мяч на лінію воротарської, Маляренко скидує під удар Загорульку, але тому заважають пробити і мяч пролітає значно вище воріт.

48 хв. Погранічний отримав мяч зліва від штрафної господарів, скинув мяч у центр, але удар у партнера з 16 метрів від воріт не вийшов. мяч буквально звалився з ноги.

53 хв. Білик приклався до мяча з метрів 25. Круглий летів у ліву девятку, але не надто сильно і воротар легко спіймав його.

54 хв. Дуже небезпечна атака гостей. Лига на підступах до штрафної віддав мяч з центру на правий фланг, куда вривався Бортошук, який дійшов до лицьової і прострелив вздовж воріт. Карабін далеко вийшов з воріт і вже не надто добре контролював ситуацію. Сафіханов першим опинився біля мяча після прострілу на ближню стійку і пятою намагався перевести мяч у ворота, але саме стійка відбила цей удар. А добивання було невдале… Уфф…

50 хв. Хохлов виніс мяч до центрального кола, Зеленевич головою перекинув круглого у лінію атаки на ривок Загорулька, який чудово обіграв захисника і пробив з метрів 11, але воротар витягнув мяч з лівого кута…. 100% момент втрачено!

51 хв. Подача кутового з лівого флангу, Загорулько вистрибує вище всіх і завдає прицільного удару головою в правий кут. Мяч у лічених сантиметрах пролітає повз ворота.

60 хв. “Чайка” вибігла у стрімку контратаку, Лига з центру поля кинув мяч направо на свого капітана, який без опору з боку господарів пройшов по флангу до самої штрафної і переадресував мяч на інший фланг у штрафну, де ні ким не прикритий сафіханов спокійно розібрався з Карабіним, пробивши з лівої ноги у правий кут. 0:1!

62 хв. “Нива” зрівняла дуже швидко. Білик  навісив у штрафну з лівого флангу. Не даремно в цей час тренер гостей кричав “дальня, дальня!” Саме туди прилетів мяч. І саме на правому фланзі перебували ні ким не прикриті Браславський, Петрук і Георгієв, який спокійно головою з метрів шести направив мяч у сітку повз Шкарбана. 1:1!

65 хв. “Нива” забиває другий гол. Вкидання аута з лівого флангу, Загорулько виграє боротьбу і забиває гол! ….але арбітр сигналізує про порушення правил.

66 хв. Перевід мяча “Чайкою” з правого флангу на лівий і знову Сафіханов залишається самий на фланзі і наносить удар, але дуже не влучно.

68 хв. Загорулько скинув мяч під удар з лівого флангу в центр, куди підключився Геолргієв і наніс удар з метрів 18. Трішки не влучно. Мяч пролетів поруч з правою стійкою.

76 хв. Калітов віддав чудову діагональ на метрів сорок з лівого флангу на правий на Гемегу, який відразу прострелив на дальню стійку, куди вже встиг підключитись Маляренко… але удар головою вийшов трішки не точним – мяч пролетів поруч зі стійкою.

78 хв. Георгієв від лицьової лінії скинув мяч Гемезі, який знаходився прямо навпроти воріт, але його удар заблокували захисники. Дуже небезпечно!

80 хв. Георгієв навісив з лівого флангу на 11-метрову позначку на Гемегу, який пробив головою. Але знову мяч пролітає поруч з правою стійкою.

88 хв. Білик пробиває по воротах з метрів 25 і мяч влучає у поперечину! Мяч відскакує до Загорулька, який забиває вдруге в цій грі, але знову гол не зараховано. Офсайд.

90 хв. Гемега навішує с правого флангу в штрафну, Браславський виграє повітря і переадресовує мяч Маляренко, який з кількох метрів ударом ножицями відправляє мяч у ворота гостей! 2:1!!

90+3 хв. Кучер подав з лівого флангу, мяч перелетів через голови захисників на правий фланг на Браславського, який майстерньо прийняв мяч і чітко і сильно надіслав його у вільний кут воріт! 3:1!

Фінальний свисток.


IP

Niva.vn.ua

×
×

Кошик

Close Panel