Ви зараз переглядаєте “Нива” Вінниця – “Буковина” Чернівці 0:0

“Нива” Вінниця – “Буковина” Чернівці 0:0

  • Категорія запису:Чемпіонат

06.10.21 Вінниця Центральний міський стадіон ??? глядачів. +12 (Сонячно)

Головний арбітр: Воєвода А. (Дніпро)

Асистенти арбітра: Морозюк Б., (Ів-Франківськ), Матковська М. (Хмельницький)

Голи: Не було.

Жовті картки: Бондар Дмитро, 21 хв., Худік Роман, 81 хв. – Орловський Борис, 56 хв.

Червоні картки: Не було.

 «Нива» Вінниця

35.Шкарбан Євгеній – 4.Петрик Дмитро, 3.Хохлов Вадим, 33.Слінкін Андрій (99.Костюк Євгеній, 61 хв.), 5.Калітов Олександр, 44.Худік Роман, 13.Сербул Едуард (34. Громок Денис, 83 хв.), 17.Бондар Дмитро, 89.Козьбан Дмитро (70.Брижчук Антон, 75 хв.), 77.Зеленевич Максим (20.Гемега Віталій, 69 хв.), 7.Георгієв Віктор.

Заміни:

1.Гурідов Максим, 8.Кучер Володимир, 10.Загорулько Артур, 9.Мулик Володимир, 6.Граматік Констянтин, 22.Чухно Валерій.

Головний тренер: Циткін Володимир

 «Буковина» Чернівці:

55.Пономаренко Іван, 14.Логінов Олександр, 25.Орловський Борис, 88.Дмітрієв Артем, 20.Николишин Роман (11.Гакман Василь, 82 хв.), 98.Почернін Денис (9.Орнат Артур. 71 хв.), 87.Елла Кен, 5.Клочан Владислав (23.Столяр Володимир, 77 хв.), 7.Дуруеке Кевін Чінеду (19.Салбак Фаді, 56 хв.), 27.Волинець Владислав (17.Лукянченко Володимир, 20 хв.), 77.Палагнюк Василь.

Заміни:

71.Фіяло Ігор, 10.Сивка Тарас, 8.Рябий Денис, 6.Рябий Артем, 73.Нижник Артем, 15.Беслюбняк Максим, 3.Емануіла Емре

Головний тренер: Коваленко Євген

Спочатку про хороші новини. «Нива» не пропускає вже 197 хвилин поспіль. Захист і воротар рулять! Також, гарною новиною є те, що клуб представив новий гімн. Також до гарних новин можна записати те, що тепер закриті для вболівальників трибуни без пластикових сидінь – безпека глядачів – головне. Також це може хоча б трішки нагадати про потребу реконструкції головної арени області.

Тепер про погане. «Нива» не забиває вже 257 хвилин поспіль. Реально, дуже неприємна статистика. Також погано, що матч розпочинався, ну дуже рано – о 2 годині дня і більшість вболівальників просто фізично не могли потрапити на стадіон. Ще одним мінусом є червона картка головному тренеру. Ну от… Спочатку Маляренко, тепер вже тренер. Борисович, ви ж не перший день у футболі і до регулярних помилок можна вже звикнути( І нас сьогодні не засуджували, щоб так реагувати. Арбітр просто судив, відповідно до свого рівня суддівства.  

Ну, а тепер трішки статистики. До цієї зустрічі «Нива» і «Буковина» провели 75 ігор. 30 разів перемагали вінничани, 26 разів перемогу святкували буковинці, а також 19 разів фіксувалась нічия. Тобто, тепер вже 20 нічиїх…

Гра з «Буковиною» ніби стала продовженням гри з «Черніговом». За малюнком гри, за кількістю моментів і результативністю. «Нива» зіграла унічию з командою, яка після дуже невдалого старту сезону зуміла у останніх турах виправити турнірну ситуацію – після нульової виїзної гри з «Черніговом» «Буковина» створила пару сенсацій – обіграла на виїзді «ЛНЗ», а потім вдома розібралася з «Карапати-Галич» 1:0. Тобто, підопічні Євгена Коваленка «на ходу». До того ж, чернівецька команда не пропускала голів три гри поспіль. То ж, легкої прогулянки годі й було очікувати, особливо, зважаючи на відсутність атакуючої ланки у вигляді кращого бомбардира чемпіонату Артура Загорулько, який у попередній грі травмував задню поверхню стегна і був вимушений пропустити гру за станом здоровя. Також продовжує відбувати дискваліфікацію Ігор Маляренко. Відсутність цих двох гравців є ключовою у малюнку гри нинішньої «Ниви». Без них команда втрачає у креативі, гостроті і різноманітності атак. Тренерський штаб виставив на гру у основі єдиного форварда – Дмитра Козьбана. Але йому знову і знову не вистачає якоїсь дещиці, щоб зняти «безгольове прокляття». Декілька разів на вістрі атаки опинявся Георгієв, але йому не щастило. Вже звично у основі вийшов Шкарбан. І потрібно сказати, що питань до нього немає – достойна, надійна гра. Втім, як і уся лінія захисту. Хохлов хорош у у підстраховці, Слінкін у креативі, Бондар і Сербул надійно закривали фланги, а Петрик намагався допомагати атаці. Як і у минулій грі, відмічаємо, що заміни не змінили перебігу гри, не підсилили, хоча, здається, ніхто не «загубився на полі».  Відчувалось, що «Нива» більш бажала перемоги, але взагалі, гра була доволі рівна, з невеличкою перевагою «Ниви» і невеликою кількістю гострих моментів. Багато боротьби – позиційної і індивідуальної, обережна гра у захисті і відсутність креативу у нападі – усе це про обидві команди і, вцілому, підсумковий рахунок можна вважати справедливим.

2 хв. Перший перспективний момент створила «Буковина». Волинець з лівого флангу атаки відкотив мяч Дмітрієву, який навісив у штрафну, але дуже спокійно Шкарбан заволодів мячем.

5 хв. «Нива» відповіла подачею Сербула з правого флангу на лівий кут воротарського майданчика, куди підключився Георгієв і намагався у один дотик переправити мяч у дальній кут воріт, але мяч пролетів поруч з правою стійкою.

8 хв. Калітов подав кутовий з правого флангу на ближню стійку, Георгієв пробивав, але невлучно.

16 хв. Слінкін подав мяч з лівого флангу на воротарську лінію, Зеленевич не дотягнувся головою до мяча, а Георгієв впав у боротьбі за мяч і момент було втрачено.  

25 хв. Почернін перехопив мяч у Георгієва, який пішов у обіграш поблизу власних воріт і віддав круглого Палагнюку, який не розмірковуючи пробив з 18 метрів, знаходячись прямо навпроти воріт. Мяч летів у лівий нижній кут, але Шкарбан зумів дотягнутись і перевести його на кутовий.  

27 хв. Зеленевич подав мяч зі штрафного на лінію воротарської площадки, воротар дуже невпевнено вибив мяч перед собою і Калітов намагався забити ударом з 16 метрів навісом через воротаря, але удар не вийшов. Надто слабко і не точно.

31 хв. Дуруеке увійшов у штрафну з правого флангу і намагався пробити, але Худік заблокував цей постріл.

35 хв. Козьбан ледве не вискочив один на один з Пономаренко, але воротар на мить випередив нашого нападника.

43 хв. Бондар приклався до мяча, знаходячись правіше від воріт і пробив з 22 метрів, але мяч злетів з ноги і пролетів вище воріт.

Перерва. 

47 хв. Петрик подав у штрафну з правого флангу, захисник невдало вибив мяч прямо на Георгієва, який знаходився поблизу лівого кута воротарської площадки. Першим доторком Віктор прийняв мяч, розвернувся, а другим доторком надіслав мяч у правий верхній кут воріт «Буковини», але трішки не влчучив.

49 хв. Після деякої паніки біля воріт «Буковини» Георгієв головою кинув мяч вперед на Петрика, який був у кількох метрах перед воротами у оточенні захисників і доки вирішував, що йому робити з мячем, Козьбан підхопив круглого і завдав удару з 4 метрів по воротах, але цей постріл блокували захисники.

52 хв. Вилучення Циткіна з лави запасних. За «розмови»…

57 хв. Зеленевич подав штрафний з лівого флангу, мяч перелетів на дальню стійку до Георгієва, який намагався забити ударом з трьох метрів, але відмінно зіграв воротар. Дуже небезпечно.  

69 хв. Сербул вкинув аут з лівого флангу, мяч долетів аж до лівої штанги воріт «Буковини», звідки Петрик намагався пробити з гострого кута від самої лицьової лінії, але не влучив.

82 хв. «Буковина» вибігла у швидку контратаку, Палангюк з центра відпасував ліворуч на Лукянченка, той прийняв мяч на лівому куті карного майданичика і пятою скинув круглого під удар Столяру, який сильно пробив з 15 метрів, але трішки вище воріт.

89 хв. Салбак з лівого флангу віддав пас направо на Палагнюка, який на швидкості продавив Костюка, увійшов у штрафну, але лише відчайдушний кидок Хохлова блокував удар нападника.

90 хв. Подача кутового «Буковиною», Логінов з центру штрафної скидує мяч на ліво на Дмитрієва, який пробиває головою, але не сильно і по центру воріт. Шкарбан на місці.

90+4 хв. Хохлов навісив з лівого флангу на правий фланг штрафної, де знаходився Бондар. Дмитро з льоту навісом пробив по воротах (або це був навіс на дальню стійку), але мяч вилетів за лицьову.

Фінальний свисток. 

IP

Niva.vn.ua