«Нива» – «Скала – 1911». Напередодні гри…

  • Категорія запису:Чемпіонат

Вже у суботу «Нива» проведе свій черговий матч. Суперницею нашої команди стане «Скала – 1911». У чемпіонаті команда з Стрия провела всього дві гри. У першому турі «Скала» перемогла «Кудрівку» 4:3, у другому турі програли на виїзді «Руху-2» 0:2. А далі у чемпіонаті відбулась несподівана пауза. Спочатку перенос гри з «Карпатами-2» на вересень, а у четвертому турі «ВАСТ» не зявився на гру у Стрию «через масове інфекційне захворювання». Здавалося б, пауза у чемпіонаті у три неділі могла вибити з ігрового ритсу, але ні. За цей час команда зіграла три матчіна Кубок України. Спочатку перемога у «Хуста» 5:2, потім перемога над «Нивою» Тернопіль у додатковий час 2:1, а на останньому попередньому етапі програш головній команді «Руха» 0 :2. Також для підтримки тонуса було зіграно товариську гру зі збірною Стрийської громади (7:0)

Незважаючи на те, що «Скала» наразі знаходиться на  11 місці, але у неї дві гри у запасі (з ненайсильнішими суперниками) і потенційно, за місяці, вона може бути і серед лідерів. Тому гра у Вінниці буде дуже принциповою і складною. Особливо, зважаючи на факт критичних хронічних кадрових проблем «Ниви». Продовжується дискваліфікація Загорулька, Меженський теж поза грою. І це проблема, адже Грачов травмований і тренерський штаб знову буде змушений вдаватись до експериментів на правому фланзі. А враовуючи вкрай малу лаву запасних, варіантів не багато. З позитивних моментів – поверненя у основу Власенка.

Стосовно «Скали», склад команди виглядає, як сплав молодості і досвіду. Прізвище Аверьянова, який у минулому сезоні у складі «Звягеля» забив вісім голів та має багатий ігровий досвід, відомо багатьом. Аксьонов, Николишин, Кузнєцов, Цень, Яната та інші – гравці з досвідом. Словом, є кому грати. Також нам відомо прізвище Михайла Басараба, який у свій час виступав за вінницьку «Ниву», а зараз працює помічником головного тренера «Скали»

Як висновок – легкої прогулянки у «Ниви», мабуть, не буде.
Наш прогноз: 1:1