Ви зараз переглядаєте “Нива” провела контрольний поєдинок з молодіжним складом U-19

“Нива” провела контрольний поєдинок з молодіжним складом U-19

Волею календаря «Нива» пропускатиме восьмий тур другої ліги, адже, як відомо, команда «Калуш» знялася зі змагань. Тому тренерський штаб вінничан вирішив дати ігрову практику гравцям, провівши спаринг з молодіжним складом вінничан.

Гра відбулась на стадіоні «Олімп» і складалась з трьох таймів. Склад молоді було підсилено Громком і Поповим і, що цікаво, після двох таймів молодь вигравала у основи 3:1. За словами капітана команди Тимофія Брижчука команда погано налаштувалась на гру, грала не зібрано, ось саме тому і програвала у підсумку двох перших таймів.

За словами тренера вінничан Валентина Вішталюка тренерський склад не ставив результат гри за ціль. Потрібна була лише ігрова практика і перегляд молоді, яка може підсилити основний склад, адже, наразі, крім дискваліфікацій Попова і Громка у складі вінничан є кілька травмованих – Гемега, Пастушенко, Федорук. Також під час сьогодняшньої гри отримав травму Костюк. Тож проблем вистачає…

Але незважаючи на це, у третьому таймі, коли у складі U-19 сталася черга замін, головна команда знайшла свою гру і забила пять голів, одержавши таким чином перемогу з рахунком 6:3.

Головний тренер “Ниви” U-19 Олександр Дуднік залишився задоволений грою, тим, що його підопічні виконали план на гру, а третій тайм вже не мав особлвого значення, адже на поле вийшли резрвісти.

IP

Niva.vn.ua