«Нива» – «Карпати-2». Напередодні гри.

  • Категорія запису:Суперник


Які результати у чемпіонаті:
«Карпати-2» у чемпіонаті провели всього 4 гри. Матчі з «Скалою 1911» а також з «ВАСТ» було перенесено.
Результати ігор львів’ян абсолютно непередбачувані. Розпочали чемпіонат із розгромного виграшу у «Руха-2» 5:0 на виїзді. Потім вдома розгромно програли «Чайці» 0:4. Далі знову домашня поразка від «ЮКСИ» 0:2, а у минулому турі вдома обіграли «Реал Фарму» 2:1.

Турнірне становище:
В цілому, результати середні – дві перемоги, дві поразки із різницею голів 7 забитих, 7 пропущених і 11 місце у чемпіонаті з 6 очками у активі. Але, враховуючи те, що у львів’ян у порівнянні з вінничанами дві гри у запасі, за втраченими очками вони на чотири пункти випереджають вінничан і, потенційно, через декілька тижнів, вони можуть знаходитись у групі лідерів, тому очна гра з «Нивою», у випадку перемоги, може суттєво підняти «Карпати» у турнірній таблиці і значно збільшити розрив у очках між цими командами.

Хто є хто:
«Карпати-2» майже повністю складаються з юних перспективних 16-18 річних гравців, серед яких справжнім «батьком» виглядає 36 -річний мегадосвідчений Денис Кожанов. Також є і інші  досвідчені гравці, серед яких можна виділити Віталія Равлика, Богдана Векляка  і воротаря Олександра Ільющенкова.

Склад команди:
Бомбардирів всього три – Кожанов – 3, Сидун – 2, Фетько – 2. Усе це гравці основи. Певно що усі вони вийдуть у старті. Воротарі постійно у ротації Домчак і Ільющенков провели по дві гри. У грі з «Нивою», певно, черга досвідченого Ільющенкова. Також майже без варіатів вихід на поле у захисників Катріча, Гайдучка і Савчина, можливо, Ілюхіна. Усе це молоді 18-річні гравці, тому помилки можливі. На них має бути постійний тиск. Атакуюча лінія, майже без варіантів, як і було зазначено вище, буде представлена трьома гравцями – Фетько, Сидун і Кожанов. Ну а у півзахисті можливі варіанти навколо Скорохода і Резніка.

Порада, як не пропустити:
Не  випускати з поля зору Кожанова. Нехай, швидкість – не його козир. Але вибір позиції, здатність обіграти « на пятачку» і нанести удар, усе це досі при ньому.

Порада, як забити:
Захист «Карпат» молодий, не надто досвідчений, досить часто втрачає позиції, трішки не дограє. Рецепт доволі простий – пресинг, проти якого, мабуть, не буде протияддя. Також важливо розтягувати захисників і другим ешелоном вриватися між гравцями. Ну, і, бити! Воротарі «Карпат-2» абсолютно не безгрішні, можуть не фіксувати мяч, відбивати перед собою. Тобто, бажано догравати епізоди до кінця.

Наш прогноз:
3:1 на користь «Ниви».

IP
niva.vn.ua