Новини від пресслужби “Ниви”: Загорулько планує перейти у клуб Прем’єр-ліги.

  • Категорія запису:Інтервю

Розбираємо на запчастини новини від пресслужби ФК “Нива” на офіційному сайті клубу:
Як повідомив почесний президент ФК “Нива” і кращий нападник вінницької “Ниви” Другої ліги двох сезонів поспіль Артур Загорулько, він планує у наступному сезоні грати у клубі Прем’єр-ліги.

Пряма мова:
“-Думаю пограти в одному з клубів УПЛ. Чекаю пропозицій. Таким чином дам можливість проявити себе у «Ниві» перспективній молоді. В будь-якому разі я буду постійно приїздити до Вінниці і контролювати всі процеси, як президент клубу. Якщо не зможу потрапити до УПЛ, то, скоріше за все буду знову грати за «Ниву» (або залишусь лише керівником).”

Наш комент:
– Незважаючи на катастрофічну втрату для “Ниви”, підтримуємо це рішення. Перед тим, як зануритись з гооловою у “президентську посаду” керівника “Ниви”, Загорулько має повне право ще раз відчути смак великого професійного футболу. Вочевидь, з оглядкою на вік гравця, (31 рік), це рішення потрібно було приймати ще кілька років тому, але є впевненість, що Арутр і зараз досі конкурентний, як нападник і без клубу не залишиться, адже досвідчені бомбардири завжди у дефіциті. Є впевненість, що все у нього вийде! Принамні ми цього бажаємо і завжди булемо підтримувати!
Серед претендентів продовження карєри нападника називають такі клуби, як “Чорноморець” і “Ворскла”. Але то таке.. побачимо)

IP
niva.vn.ua

Повністю інтервю за авторством Михайла Шафіра читайте за посиланням:
https://www.niva-v.com.ua/najkrashchyj-hravets-i-bombardyr-druhoi-lihy-artur-zahorulko-rozhlianu-propozytsii-vid-komand-upl/