Новини від пресслужби “Ниви”: Тепер у “Ниві” гратиме молодь.

  • Категорія запису:Інтервю

Розбираємо на запчастини новини від пресслужби ФК “Нива” на офіційному сайті клубу:
Як повідомив почесний президент ФК “Нива” Артур Загорулько тепер клуб змінює стратегію формцвання склуду, надавши шанс молоді.

Пряма мова:
-Команда на 100 % продовжить виступи у чемпіонаті України, але зазнає змін. «Нива» U-19 непогано виступила у молодіжному чемпіонаті України (срібло у Першій лізі – авт.). Тому ми хоче дати молоді шанси проявити себе на більш високому рівні. Адже до останнього часу в основній команді було багато приїжджих гравців. Із місцевих вихованців можна назвати лише Борячука і Страшкевича.

Відтепер у «Ниві» буде значно більше місцевої молоді, хоча й залишиться частина досвідчених гравців. Отже, таким чином через один-два роки молоді вінницькі футболісти вийдуть на серйозний рівень і зможуть задавати тон в колективі.

Також на нашу позицію вплинула ситуація із мобілізацією в Україні. Щоб у гравців не було проблем із ТЦК, будемо переважно виставляти молодь. Перед початком минулого чемпіонату України у ПФЛ обіцяли бронювати футболістів, але цього не сталося. Тому ми й вимушені розстатися із низкою досвідчених виконавців, – каже президент ФК «Нива».

Наш комент:
– Якесь Дежа вю… Вболівальники вінницької “Ниви” зі стажем памятають, що керівництво “Ниви” вже кілька разів робило ставку на молодь. Зазвичай, це траплялось тоді, коли не було коштів на залучення гравців високого рівня. Саме тоді нам розповідали, що шлях залучення “легіонерів” помилковий і потрбно надавати шанс місцевій молоді, адже це надасть можливість вихованцям місцевих футбольних шкіл поступово увійти у великий професійний футбол, а також залучити на трибуни вболівальників, які будуть вболівати за своїх. Звичайно, це розмови “для бідних”, але у цьому році є нюанс – підсилення мобілізації, яке може торкнутись усіх. І футболісти не виключення. (Хоча і виключення все ж є – ПФЛ надало бронювання гравцям пяти клубів, але, зрозуміло, що “Нива” не у цьому числі). Тому, можливо, на даному етапі це рішення вірне. Але потрібно чітко зрозуміти, що з таким підходом до справ шансів на підвищення у класі залишиться, ну дуже мало. І знову ж таки. Без створення справжньої професійної системи “від дитячого футболу – до професійного” з підписапнням справжніх контрактів, які чітко прописують суми компенсації за гравців, справи не буде.

IP
niva.vn.ua

Повністю інтервю за авторством Михайла Шафіра читайте за посиланням:
https://www.niva-v.com.ua/najkrashchyj-hravets-i-bombardyr-druhoi-lihy-artur-zahorulko-rozhlianu-propozytsii-vid-komand-upl/