Як відомо, вінницька «Нива» 21 лютого планує відлетіти у Туреччину на треті збори міжсезоння. Зявилась інформація, куди саме відправиться «Нива». Це Бєлєк – місто-курорт в провінції Анталія на березі Середиземного моря. Отже, шановні вболівальники, якщо у вас є бажання відпочити, у наявності є певна сума грошей і бажання підтримати команду на турецькій землі під час спарингів, плануйте свій відпочинок саме на ці дні і саме у Бєлєк.

На сьогодняшній день Бєлєк є місцем для проведення зборів багатьох клубів світу. «Фенербахче», «Брюгге», «Штутгарт», «Шахтар», «Борусія», «Динамо», «Генк», «Андерлехт» та багато інших клубів і задоволенням проводили і проводять тут збори.  Всього, близько 600(!) команд. Запорукою для цього є безліч якісних футбольних майданчиків, відмінна погода, якісна їжа, та чудове обслуговування.


Ну і звернення до керівництва клубу – чи не могли б ви взяти з собою оператора і кожного дня готувати якісний і повний щоденник – «Нива» у туреччині з ранку до вечора, включаючи звіти з товариських ігор. Це було б надзвичаной цікаво, адже наша команда не виїзджала на збори у теплі краї вже дуже багато років.

PS. Як вже повідомлялось раніше, перший свій контрольний поєдинок у Туреччині “Нива” планує провести з двічи срібним призером Казахстану “Атирау” 23 лютого. Але це не точно, слідкуємо за офіційною інформацією)

IP

Niva.vn.ua