Ви зараз переглядаєте “Любомир” с.Ставище – “Нива” Вінниця 1:2

“Любомир” с.Ставище – “Нива” Вінниця 1:2

  • Категорія запису:Чемпіонат

06.11.21 Буча Стадіон “Ювілейний” 50 глядачів. +10 (Сонячно)

Головний арбітр: Компарь В.

Асистенти арбітра: Кравченко Ю., Супрунюк П.

Голи: Надірадзе Лука, 10 хв., – Сербул Едуард, 35 хв., Загорулько Артур, 74 хв.(з пенальті)

Жовті картки: Надірадзе Лука, 52 хв., Кравченко, 54 хв., Надірадзе Лука, 64 хв. – Маляренко Ігор, 66 хв., Хохлов Вадим, 76 хв., Кучер Володимир, 88 хв.

Червоні картки: Надірадзе Лука, 64 хв.

«Любомир» с.Ставище:

31.Черниш Дмитро, 15.Марчук Андрій (7.Козій Богдан, 46 хв.), 28.Бобров Владислав, 3.Ібадов Орхан, 17.Надірадзе Лука, 10.Кравченко Іоан, 30.Шишкін Сергій, 20.Жданов Дмитро, 29.Мельничук Дмитрій, 71.Ніколашин Євгеній, 13.Бондар Денис (2.Комісар Микита, 82 хв.).

Заміни:

88.Овчаров Микита, 22.Сидоренко Ростислав, 11.Павленко Максим, 12.Добровольский Захар, 14.Надобенко Вадим, 9.Марченко Артем, 8.Мельниченко Іван, 18.Юрченко Андрій.

Головний тренер: Лазоренко Вадим

«Нива» Вінниця

1.Гурідов Максим, – 33.Слінкін Андрій, 4.Петрик Дмитро, 13.Сербул Едуард, 3.Хохлов Вадим, 7.Георгієв Віктор, 5.Калітов Олександр, 6.Граматік Констянтин (8.Кучер Володимир, 69 хв.), 70.Брижчук Антон (11.Маляренко Ігор, 60 хв.),  34.Громок Денис (17.Бондар Дмитро, 87 хв.), 10.Загорулько Артур.

Заміни:

35.Шкарбан Євгеній, 25.Гавриленко Владислав, 22.Чухно Валерій, 9.Мулик Володимир.

в. о. головного тренера: Вішталюк Валентин

Це саме той випадок, коли фраза “Нива” здобула вольову перемогу” не викликає особливого захоплення і піднесення, адже від гри з аутсайдером, який за 16 ігор спромігся здобути лише одне очко з різницею голів 6-45, очікувалось значно більшого і впевненішого результату. Під час гри, особливо у першому таймі, не раз спадало на думку те, що, мабуть, справа не у тренері, або не лише у тренері. Хоча виконуючий обовязки головного тренера Валентин Вішталюк і зробив декілька замін, порівняно з минулою грою, але якість гри так само бажає бути кращою…

Взагалі, дуже сумно це визнавати, але вже зараз можна сказати, що завдання на 2021 рік не виконано – не побудовано першу чергу тренувальної бази (а саме на це, а не на спортивні результати робило наголос керівництво), а також не створено базовий кістяк команди, який здатний виконати максимальні завдання (якщо вони будуть) у наступному сезоні. Дуже багато тренувальної роботи проведено дарма, адже, вочевидь, команду взимку очікують суттєві зміни у складі. Наприклад, сьогодні навіть у запасі не було Костюка і Гемеги. Як знати, чи це не натяк на те, що вони “наступні на вихід” після Козьбана і Борячука? Також у заявці не було Худіка і Зеленевича, але це вже зовсім інша історія. Перший відбував дискваліфікацію, а інший ще не відновив належний стан здоровя. Натомість, повернулися на поле Хохлов і Петрик, також розпочали у старті Брижчук і Гурідов (до речі, чому б не надати шанс і досвід юному Гавриленко). Також у основі розпочав і Громок, який у цій грі став одним з найкращих гравців у складі “Ниви”. Є відчуття, що у гравця має бути хороше футбольне майбутнє. Головне, додати у впевеності, футбольного нахабстві і агресії. Інше прйде з досвідом. Але поки що усі ці і інші якості є у Артура Загорулька, який є справжнім лідером і бомбардиром команди. Вдалось відзначитись президенту клубу і у цій грі, але з пенальті. Важко сказати, чи була в тому епізоді навмисна гра рукою, чи гравець просто не встиг її прибрати, але господарі надто не сперечались. Більш суперечливим є момент з вилученням у складі господарів. Можливо, якби “Нива” опинилась на місці “Любомира”, то серед деяких вболівальників лунала б думка про упередженість суддівства. Але так чи інакше, вилучення і пенальті допомогли “Ниві” перервати семиматчову безвиграшну серію.

У першому таймі точилася гра двох рівних команд. Дуже багато хаосу, якихось непродуманих передач з боку обох команд. У грі “Ниви” абсолютно не спостерігалось малюнку, структурованості, награних комбінацій, а взаємодія ліній носила епізодичний характер. Ніби й не було десятків і сотен спільних тренувань, ігор. Складалось враження, ніби хлопці у дворі зібрались пограти у футбол, поділились на приблизно рівні дворові команди і.. вперед! Так, “Нива” була трішки гостріша, намагалась бігти вперед, але ж на цю гостроту налаштовував статус команди, яка програє аутсайдеру. Поступово вінничани перехопили ініціативу і команда зуміла зрівняти рахунок. Але на більше “Ниви” у першому таймі не вистачило..

Другий тайм не змінив хід гри. “Нива” значно більше за господарів атакує, намагається підібрати ключі до воріт, але це не вдається. Правий фланг взагалі не видно. Крім кількох подач Слінкіна, захист господарів там відпочиває. Але, натомість, дуже гостро діє правий фланг атаки. Звязка Сербул – Георгієв – Громок виглядає доволі цікаво. Відчувається взаєморозуміння, але немає результату. Добре, що дуже вчасно підоспіла червона картка, яка зменшила насиченість оборони господарів, а потім і пенальті. Далі вже “Нива” на класі довела гру до переможного підсумку. Гра – не дуже. Рахунок теж не переконливий, але нарешті перервано невдалу серію ігор і є позитивний результат. І це, мабуть, на даному етапі головне…  

6 хв. Граматік зі штрафного з лівого флангу навісив на правий фланг карного майданчика, звідки головою пробивав Петрик, але голкіпер спокійно спіймав мяч.

10 хв. ГОЛ! Георгієв разом з Загорульком збили Ніколашина неподалік центрального кола. Шишкін подав мяч зі штрафного на лівий кут воротарського майданичика, Петрик вискакує вище за всіх, але далеко вибити мяч головою не вдається. У скупчені гравців найспритнішим виявився Надірадзе, який влучно пробив по воротах. Граматік, Петрик і Сербул в цьому епізоді виступили статистами поруч з нападником. 1:0!

12 хв. Граматік пробив з метрів 18 по центру воріт “Любомира”. Удар вийшов не надто сильний і воротар легко впорався з цим моментом.

14 хв. Громок увірвався у штрафну з лівого флангу, на швидкості обігрався з Загорульком і той у падінні завдавав завершального удару у правий нижній кут, але не вистачило сили удару. Знову воротар на місці.

14 хв. Після розіграшу кутового мяч опинився у Загорулька, який у акробатичному стрибку зберіг мяч на лицьовій лінії і навісом перекинув його на правий фланг, звідки Громок наносив удару з льоту, але не влучив по мячу, як слід і удар вийшов невдалим. А відстань була близькою і ніхто не заважав розстріляти ворота “Любомира”

19 хв. Петрик  від центральної лінії віддав пас назад на Гурідова, але не розрахував сили і нападник господарів ледве не вийшов один на один. Добре, що Гурідов вчасно вийшов з воріт і вибив мяч.

20 хв. Георгієв пробіг з мячем по лівому флангу, дотепно віддав пас у штрафну поміж двох захисників. На мячі першим опинився Загорулько, який вийшов майже сам на сам з воротарем, але зблизившись з воротами чомусь не пробив, а віддав пас на дальню стійку. А там нікого… Громок не повірив і не пішов.

21 хв. Подача кутового, Гурідов кулаком вибиває мяч, але прямо на голову нападнику, який пробиває по воротах, але цей удар блокує Петрик.

25 хв. Георгієв отримав мяч на лінії карного майданчика прямо навпроти воріт, але чомусь не став бити, а віддав пас на лівий фланг на Брижчука. Але засильно і Антону ледве вдалося наздогнати круглого і заробити кутовий….

26 хв. “Нива” провалила лівий фланг захисту, Надірадзе вибіг вздовж бокової лінії до воріт, подав на дальню стійку і лише карколомний стрибок Петрика врятував нашу команду від голу, тому що двоє суперників вже готувались нанести завершального удару.

29 хв. Закидання свічкою від центрального кола у штрафну “Ниви”, Гурідов намагався спіймати мяч, але той вислизнув з рук і Надірадзе ледве не отримав подарунок від нашого голкіпера, але Гурідов миттєво зорієнтувався і виправив помилку.

31 хв. Брижчук отримав мяч біля лівого кута карного майданчика, розвернувся і пробив з-під захисника у лівий нижній кут. Воротар на місці.

35 хв. ГОЛ! Громок підхопив мяч поблизу правого кутового флажка, відпасував його Сербулу, який на швидкості увірвався в штрафну з кута карного майданчика, пройшов пару метрів і пробив сильно і влучно в лівий нижній кут. Помилка воротаря, який не зреагував на політ пяча. ГОЛ!

41 хв. Громок подав мяч у штрафну з правого флангу, Воротар вискакує вище Хохлова, вибиває мяч подалі, але прямо на голову Слінкіна, який спокійно навісом направив мяч у дальній кут воріт. Гол? Ні.. арбітр показав, що Хохлов був у положені поза грою.

45 хв. Загорулько віддав пас у штрафну на Громока, який не розмірковуючи пробив у дальній кут, але воротар у стрибку відбив цей складний удар.

Перерва. 

47 хв. Ніколашин зі штрафного, призначеного на лівому фланзі атаки прямо біля карно майданчика, підкрутив у дальній верхній кут, Гурідов у стрибку намагався відбити мяч, але не влучив по мячу.. але і мяч не влучив у ворота.

50 хв. Брижчук намагався наздогнати Надірадзе, який набирав оберти по правому флангу атаки, але не встигав за форвардом і чіпляв його руками, але настирний нападник все ж увірвався в штрафну і впав під пресингом Брижчука. Арбітр промовчав… хоча… при бажанні…

54 хв. Громок обвів стінку зі штрафного, призначеного за порушення на лінії карного майданчика. Але цей удар заблокував захисник.

54 хв. Кравченко увірвався у штрафну з лівого флангу, Калітов рукою відштовхнув нападника, той впав. Чистий пенальті! Але ні, арбітр вирішив, що це симуляція і показав гравцеві жовту картку.  А повтор показав, що арбітр помилився…  

58 хв. Подача Слінкіна з лівого флангу в центр штрафної, Брижчук дуже класно пробив головою під поперечину, але воротар створив сейв, витягнувши мяч з-під поперечини…

60 хв. Громок отримав мяч від Георгієва на правому фланзі атаки, пройшов до лицьової лінії, зблизився з воротами і пробив з гострого кута в дальній верхній кут, але трішки не влучив.

61 хв. І знову Громок. Денис у падінні намагався пробити по воротах з доволі гострого кута, мяч по дузі міг влетіти у дальній кут, але ні..

63 хв. Громок обігрався з Георгієвим на правому фланзі, той прострелив у центр на лінію воротарської площадки, але Маляренко розминувся з мячем у лічених сантиметрах…

64 хв. ЧЕРВОНА КАРТКА! Сербул дуже агресивно пішов на мяч, Надірадзе невдало тягнувся до мяча і виставивши ногу, влучив у Сербула, який впав, а Лука отримав другу жовту картку і, відповідно, червону. Доволі суперечливий епізод. Чи тягнуло це порушення на жовту – питання.

66 хв. Слінкін навісив з лівого флангу в центр штрафної, першим на мячі був Георгієв, який пробив у лівий нижній кут, але не надто сильно і воротар, хоч і зі складнощами, але зафіксував мяч.

74 хв. ГОЛ! Громок подав мяч з правого флангу на дальню стійку, мяч відскочив у руку комусь з захисників. Арбітр на це зреагував миттєво – пенальті! Господарі навіть не сперечались… Загорулько чітко реалізував пенальті, розвівши мяч і воротаря по різних кутах. 2:1!

80 хв. Громок подав штрафний з правого флангу, мяч відскочив на 11-метрову відмітку на Хохлова, який пробив по воротах, але захисник заблокував удар.

81 хв. Кучер пробив з метрів 22 в правий нижній кут воріт. Воротар!

83 хв. Маляренко промчав лівим флангом, зблизився з воротарем і проштовхнув мяч повз нього в центр на Громока, який одним рухом намагався переправити мяч у порожні ворота, але влучив у захисника.  

90 хв. Комісар пробив з лівої ноги з метрів 25. Удар вийшов сильний і влучний, але прямо по центру воріт і Гурідов без складнощів впорався з цією небезпекою.  

91 хв. Бондар на правому фланзі виборов мяч і скинув його під удар Загорульку, який пробив, але мяч злетів з ноги і вилетів за лицьову.

91 хв. Георгієв видав чудовий слалом на правому фланзі, прострелив у штрафну, мяч відлетів до Маляренка, який розстрілював ворота, але знову мяч влучив у захисника.

Фінальний свисток. 

IP

Niva.vn.ua