Ви зараз переглядаєте “ЛНЗ” Черкаси – “Нива” Вінниця 0:0

“ЛНЗ” Черкаси – “Нива” Вінниця 0:0

Головний арбітр: Погорілий Микола
Арбітри на лінії: Ястремський Роман, Лисенко Микола.

Жовті картки: Лопирьонок, 12 хв., Куксенко, 43 хв.

Вінницька “Нива” провела пятий спарінг у літнє міжсезоння. В цей раз суперницею нашої команди стала “ЛНЗ” з Черкас. Це вже другой новачок другої ліги, з яким зіграла “Нива”. Спершу вінничани протестували “Лівий берег” і підсумком цього тесту стали 1:1 у гостях і 1:2 удома. А учора вінницька команда на рівних зіграла з “ЛНЗ”. Ці результати говорять про приблизно рівну силу команд ліги і в цьому сезоні. Кожна команда може обіграти кожну. Головне – концентрація на результат у кожній грі. Тобто, саме та схема, за якою ми грали у весняній частині минулого чемпіонату.

Цікаво, що “ЛНЗ” зразка минулого сезону і нинішнього – це абсолютно інші команди за складом. Десять гравців пішло з команди і девять прийшло. І з тих гравців, які прийшли в “ЛНЗ”, а це Голіков Олександр (“Оболонь”), Тищенко Іван (“Ворскла”, “Олександрія”), Галенко Ярослав (“Полісся”), Войцеховський Владислав (“Миколаїв”), Сула Дмитро (“Миколаїв”), Куксенко Богдан (“Миколаїв”), Волков Олександр (“Десна”), Попович Андрій (“Минай”), Лопирьонок Максим (“Минай”), троє грали в УПЛ, а ще шість – у першій лізі… Це вражає, як для новачка другої ліги!

Юрій Бакалов виставив у стартовому складі одразу чотирьох новачків. Це Галенко, Лопирьонка, Тищенка, Куксенка. “Нива” поки що заявила лише трьох. Відомо про Констянтина Граматіка, Антона Брижчука і Євгенія Шарбана, з якими підписано контракти. Володимир Циткін з перших хвилин гри протестував трьох новачків. Це Чухно Валерій, Граматік Констянтин і ще одного гравця на перегляді.

Гра проходила у середному темпі із невеликою кількістю небезпечних моментів. І це зрозуміло, адже обидві команди проводили спарінг на фоні важкого, виснажливого тренувального процесу у спекотну погоду. А вінничани ще й до того напередодні зіграли гру з “Авангардом” Ладижин.

“Нива” Вінниця:

1.Гурідов Максим, Сербул Едуард, 2.Борячук Олександр, Гравець на перегляді, Чухно Валерій, 25.Калітов Олександр, Граматік Констянтин, 34.Громок Денис, 95.Зеленевич Максим, 55.Георгієв Віктор, 9.Браславський Ярослав.

Заміни: Кучер Володимир, Маляренко Ігор, Брижчук Антон, Шкарбан Євген, Гавриленко Владислав, Подкуйко Давид, Худік Роман

Головний тренер: Циткін Володимир

“ЛНЗ” Черкаси:

1 тайм: Панченко Євгеній, Лопирьонок Максим, Сафонов Олександр, Куксенко, Насонов Олександр, Євдокимов Антон, Іваночко, Юрій, Бобко, Тищенко Іван, Замуренко, Галенко Ярослав.

2 тайм: Ярошевич Микола, Насонов Олександр, (Куксенко) Тарасенко Олег, Бурлін Анатолій, Норенков Денис, Долінський Денис, Сула Дмитро, Сторчоус Андрій, Євдокимов Антон, Гравець на перегляді, Войцеховський Владислав, Кос Олег.

Головний тренер: Бакалов Юрій

Гра розпочалась з удару Калітова, який першим опинився на підборі і сильно пробив з метрів 18 вище воріт. Вже за кілька хвилин Браславський міг вибігти 1 на 1, але відчайдушний підкат Сафонова на лінії карного майданчика врятував команду від небезпеки. На 31 хвилині Насонов подав з правого флангу на 11-метрову позначку і Галенко у боротьбі із захисником міг розстрілювати ворота Гурідова, але не влучив по мячу. Небезпечно! У першому таймі гра проходила з територіальною перевагою “ЛНЗ”, але вінничани спокійно відбивали атаки. На 34 хвилині Бобко розрізаючим вертикальним пасом у штрафну знайшов Куксенка, який вривався у штрафну з лівого флангу і пробив с ходу у ближній кут. Гурідов зі складнощами ногою перевів мяч на кутовий. За дві хвилини “Нива” створила свій епізод зусиллями Зеленевича, який виграв боротьбу на лівому фланзі поблизу штрафної і сильно прострелив вздовж воріт. Панченко кулаками відбив мяч, але не далеко і мяч підхопив Сербул, який пробив, не розмірковуючи, адже воротар лежав на газоні. Удар вийшов не сильний і Євдокимов спокійно вибив мяч з воріт. Відчувається, що “Ниві” за відсутності Загорулька не вистачає гостороти у атаці.

Перерва.

“Нива” розпочала другий тайм розкішною атакою. Пас з центру на правий фланг на прорив Громока, який не став пробивати, а дійшов до лицьової в небезпечно прострелив вздовж воріт. Воротар був на ближній штанзі і нічим не міг допомогти власній команді, а міч перелетів на дальню стійку, звідки пробивав Брижчук(??), але не влучив у порожні ворота. 52 хвиилна. Андрій Сторчоус б’є з метрів 28, але не влучно. 62 хвилина. Насонов прострілює з правого флангу на лінію воротарської площадки і Кос ледве не встигає до мяча, щоб розстріляти ворота “Ниви”. За хвилину після подачі кутового пробивав у ворота вінничан єкс-нивівець Денис Долінський, але відмінно зіграв воротар, відбивши мяч ногою. На цю хвилину “ЛНЗ” подало ледве не з десяток кутових. І усі вони були досить небезпечними. 79 хвилина. Кос увірвався у штрафну з правого флангу і пробив, але відмінно зіграв воротар “Ниви” Шкарбан.

Фінальний свисток.