Ви зараз переглядаєте Кубок України: “Нива” Вінниця – “Агробізнес” Волочиськ 0:1 (у додатковий час)

Кубок України: “Нива” Вінниця – “Агробізнес” Волочиськ 0:1 (у додатковий час)

Кубок України. Другий попередній етап. 02.08.23 Вінниця. ЦМС.  Без глядачів. +23 Сонячно (Після дощу).

Головний арбітр: Кєвліч Є. (Кропивницький)

Асистенти арбітра: Зоренко Ю. (Житомир), Гірс О. (Одеса)

Гол:  Толочко, 104 хв. (Пенальті)

Жовті картки:  Євтіхов, 47 хв., Борячук, 57 хв., Страшкевич, 64 хв. Кобцов, 67 хв., Никитюк, 107 хв., – Гудзінський, 7 хв., Тишинінов, 24 хв., Білий, 82 хв.

Червоні картки: Не було.

“Нива” Вінниця:

1.Попович Єгор – 3.Лотоцький Борис (7.1Рогульський Дмитро, 101 хв.), 26.Никитюк Роман, 77.Грачов Володимир, 23.Борячук Олександр (20.Мельник Олександр, 101 хв.), 63.Власенко Антон (7.Астафьєв Максим, 84 хв.), 13.Євтіхов Олександр, 11.Страшкевич Вадим (6.Меженський Євген, 78 хв.), 29.Петленко Артур, 70.Швець Олексій (9.Кобцов Даніл, 65 хв), 10.Загорулько Артур.

Заміни:  71.Вічний Ян, 16.Гільерме, 33.Ничипоренко Олег,

 Головний тренер: Ярошенко Юрій.

“Агробізнес” Волочиськ:

71.Хмеловський Данило, 14.Білий Роман, 4.Бариляк Руслан, 5.Мячин Віталій, 22.Заєць Сергій, 28.Лень Олег, 13.Гудзінський Вадим (8.Теплий Віталій-Дмитро, 60 хв.), 6.Тишинінов Владислав (21.Толочко Роман, 60 хв.), 17.Грицак Назар (11.Равлик Віталій, 46 хв.), 9.Тяпкін Максим (77.Свистун Крістіан, 46 хв., Гаврушко, 116 хв.), 10.Кузьмин Роман.

Заміни:  Попович, Даценко, Квасний.
Головний тренер: Чижевський Олександр.


Давайте будемо чесними з самими собою. Це було жахливо(  Команда Ярошенка показала абсолютну неготовність до офіційних ігор. Надзвичайно низький функціональний стан (І це при умові не надто інтенсивного темп гри), практично повна відсутність командної, комбінаційної гри, зловживання індивідуальними діями, і, відповідно, втрати мяча, відсутність характера, замін, які могли б підсилити, змінити гру, повна залежність від гри Загорулька – не пішла гра, прикрили – і все, повний мінус у атаці. Із позитиву можна говорити лише про хорошу гру Поповича. Якби не він, певно що до додаткового часу справа і не дійшла б. Але саме головне, що розчарувало – «Агробізнес» абсолютно не являв собою непереможну команду. Такого суперника можна і потрібно перемагати. Тим більш, удома. Але це думки вболівальника, який живе надією, вірою у свою команду і споминами про яскраві кубкові перемоги минулого. Насправді ж, сьогоднішній результат це всього навсього продовження серії поразок у міжсезоння. (Матч з «Факелом» не рахуємо, щоб не нивелювати свій статус професіоналів). А наступна гра – зі «Звягелем», який сьогодні розірвав на шматки «Чайку» з рахунком 5:0.


Стосовно складу, у основі на поле вийшли, переважно, гравці, які добре знають гру одне одного і тут не можна говорити про незіграність. Серед новачків у старті лише Никитюк, Власенко і Петленко. Не можна не відзначити і вихід Поповича, який не грав у весняній частині першості через травму і Євтіхова, який мав мінімум практики. Стосовно новачків, які вийшли на поле з початку гри і потім на заміну – не вразив ніхто, а Кобцов взагалі привіз вирішальний гол у абсолютно простій ситуації. Словом, все як завжди – на початку сезону маємо розбалансовану команду, якій ще зігруватись і зігруватись, а потім у конці чемпіонату жалкувати за втраченими очками у перших турах.


Отже, у рамці Попович, центральні захисники – Лотоцький і Никитюк, справа Грачов, зліва Борячук. Центральна зона – Євтіхов, Петленко і  Власенко, справа від нього Швець, зліва Страшкевич. Центральний нападник – Загорулько. Якось так. Початок гри вийшов теж – якось так, без небезпечних моментів.Перша небезпека трапилась біля воріт «Ниви» на 15 хвилині. Закидання по лівому флангу у бік атаки, Грачовне влучив по мячу, Никитюк невдало підкотився, а у підсумку Грицак вийшов майже сам на сам з голкіпером «Ниви» і лише відчайдушній кидок-підкат Лотоцького у ноги суперника. Дуже небезпечно – пенальті був дуууже близько. Але відзначаємо дії Бориса, який встиг повернутись, підстрахувати партнерів і вибити мяч.
На 16 хвилин -і хтось з гравців «Агробізнесу» завдав дальнього удару – мяч пролетів над поперечиною.
21 хвилина – прохід по правому флангу і удар з дуже гострого кута у ближній кут – Попович переводить мяч на кутовий.
22 хвилина – А це найбільш небезпечний момент «Ниви» за усю гру. Після розіграшу кутового мяч винесено до центру поля, куди вискочив воротар гостей і помилився, вибиваючи мяч. Круглий влучив у Швеця, який пішов у пресинг. Мяч відскочив трішки правіше від Олексія, той зорієнтувався у ситуації і пробив майже з центру поля у порожні ворота, але надто слабко – захисник встиг наздогнати мяч за три метри від лінії воріт.
31 хвилина – Скидка під удар з правого флангу у центр і Гудзінський наносить удар з 18 метрів під поперечину воріт Поповича, але той створює сейв, перевівши мяч на кутовий.
32 хвилина – Загорулько мяко накинув мяч на хід Петленку, той підіграв собі головою, пройшов аж до лінії карного майданчика і у падінн міцно пробив у голкіпера, який вискочив назустріч. Небезпечно!

42 хвилина – Ще одна 100% нагода для взяття воріт «Ниви» після дальнього закидання з власної половини поля у лінію атаки на Тяпкіна, який переграв Лотоцького у швидкості, вийшов сам на сам з Поповичем і… з 18 метрів перекинув голкіпера і не влучив у ворота «Ниви».
 Провалюються, як лівий фланг «Ниви», адже Борячук десь гуляє далеко, Лотоцький не блокує… так і правий – простріл на нього, Грачов не встигає повернутись, Никитюк теж, а нападник гостей сильним ударом трішки не влучає у ближній верхній кут.


Другий тайм розпочався без особливо небезпечних моментів. Варто лише відзначити удар Петленка на 54 хвилині – з кута карного майданчика у ближній нижній кут – воротар без особливих складнощів спіймав мяч.
На 60 хвилині Власенко на правому фланзі накрутив трьох гравців «Агробізнесу», дійшов до лицьової лінії і гостро прострелив – воротар відбив.
68 хвилина – груба помилка Лотоцького, який легко відпасував мяч на ногу нападнику, який відпасував мячпід удар партнеру, який знаходився у 16 метрах прямо навпроти воріт. Удар – правий нижній кут – Попович на місці.

74 хвилина – Равлик пробиває головою з метрів 11 – вище воріт.
«Нива» підсіла, гравці у чорній формі почали не встигати, все частіше лежати на газоні із судорогами ніг і у ей час стало зрозуміло, що сподіватись можна лише на диво у вигляді безгольової нічиї і серії пенальті.
78 хвилина – Дальній удар Равлика під поперечину воріт «Ниви» – Попович знову сейвить, витягуючи мяч.
80 хвилина – Свистун з правого флангу віддає пас у штрафну «Ниви», Кузьмін приймає мяч і з розвороту наносить удар у дальній кут воріт Поповича. Штанга! Мяч пролітає за спиною у голкіпера і виходить у поле. Повезло…
88 хвилина. Простріл з лівого флангу, Борячук стелиться у підкаті, але не дістається мяча, а нападник, здалося, не очікував такого подарунку на ближній стійці і пробіг повз мяч.
90+1 хвилина – подача з правого флангу на ближню стійку і гравець «Агробізнесу» упритул не влучає у ворота – мяч перелітає пперечину.
90+3 хвилина. – Подача з кутового і Мячін ударом головою влучає у ліву стійку. Це катастрофа, а не футбол.


У додатковий час не було багато небезпечних моментів. «Нива» продовжила страждати, а «Агробізнес» заробив пенальті на 104 хвилині після недбалого введення мяча у гру гравцями «Ниви», які почали перепасовуватися поблизу власної штрафної, але Кобцов грубо помилився, просто віддавши супернику мяч. Той пробіг правим флангом, прострелив у центр, а Никитюк у падінні зіграв рукою. Пенальті чітко реалізував Толочко, пробивши у нижній лівий кут воріт Поповича. Той час, який залишився, команди відверто догравали. Одні не могли, а інших рахунок цілком влаштовував.


IP
niva.vn.ua