Кращі! Загорулько, Грачов, Ничипоренко у збірній туру!

  • Категорія запису:Кращі!

Традиційно портал sportarena.com обирає найкращих гравців чергового туру другої ліги. На цей раз у зіркову збірну потрапило аж троє гравців “Ниви”. Це Артур Загорулько, Володимир Грачов, а також Олег Ничипоренко!

Нападник – Артур Загорулько (Нива)
“Граючи в рідному місті, одесит Загорулько приніс перемогу вінничанам. Він загалом п’ять разів пробивав по воротах Реал Фарми й досягнув свого на 80-й хвилині, з другої спроби красиво поклавши корпус і в падінні розстрілявши ціль. А через п’ять хвилин асистував під гол Петленка. Раніше граючий президент Ниви взяв участь у ще одній результативній комбінації, яку завершив влучним ударом Ничипоренко. Тепер Загорулько очолює тепер не лише таблицю бомбардирів, а й «гол+пас».”

Центральний півзахисник – Олег Ничипоренко (Нива)
“Граючи центрального півзахисника, універсал Ничипоренко добре розганяв атаки й налаштовував перші рубежі відбирання. Саме з його подачі з правого флангу Рогульський відкрив рахунок (забив у стрибку головою). Надалі Олег брав участь у багатьох атаках, кілька разів пробивав по воротах Реал Фарми та з передачі Загорулька подвоїв рахунок, що фактично зламало супротив господарів.”

Правий захисник – Володимир Грачов (Нива)
“Грачов – футболіст із гарною школою, колись подавав надії в юнацькому складі Шахтаря. Це все відчувається в роботі гравця з м’ячем, у швидкості прийняття рішень. Володимир в Одесі видав низку проходів із загостренням, часто атаки розпочиналися з його затяжних рейдів і хорошої взаємодії з одноклубниками. При малій кількості браку та високій точності передач Грачов ще й досить ефективно відіграв у відбираннях, перехопленнях і єдиноборствах.”