Ви зараз переглядаєте “Карпати Галич” – “Нива” Вінниця 3:2

“Карпати Галич” – “Нива” Вінниця 3:2

  • Категорія запису:Чемпіонат

10.10.21 Бурштин Стадіон “Енергетик” 200 глядачів. +15 (Сонячно)

Головний арбітр: Вакуленко І.

Асистенти арбітра: Кравченко Ю., Супрунюк П.

Голи: Мордас Богдан, 37 хв., Мордас Богдан, 57 хв., Скотто Ікер Есікель, 90 хв., – Маляренко Ігор, 38 хв., Брижчук Антон, 63 хв.

Жовті картки: Калинчук Тимофій, 81 хв., Зеленський Микита, 90+1 хв., Болівар Мартінез Гілмар Алдаір, 90+2 хв., – Маляренко Ігор, 84 хв.

Червоні картки: Не було.

 «Карпати Галич» Галич:

71. Зеленський Микита, 4.Калинчук Тимофій, 44.Мелінишин Сергій, 3.Авраменко Олександр, 5.Даніловський Роман, 19.Лебедь Роман, 7.Вічіжанін Андрій, 9.Бей Андрій (18.Шевчук Володимир, 90 хв.), 11.Мордас Богдан (30.Скотто Ікер Есікель, 78 хв.), 16.Лісовик Роман (10.Сущак Назар, 65 хв.), 6.Болівар Мартінез Гілмар Алдаір.

Заміни:

22.Мельничук Андрій, 14.Береза Олег, 20.Вальєхо Давид Оскар, 23.Малець Андрій.

Головний тренер: Інарехос Ернандес Карлос

 «Нива» Вінниця

1.Гурідов Максим – 3.Хохлов Вадим, 4.Петрик Дмитро, 13.Сербул Едуард, 33.Слінкін Андрій (8.Кучер Володимир, 62 хв.),, 5.Калітов Олександр, 70.Брижчук Антон (20.Гемега Віталій, 85 хв.), 77.Зеленевич Максим,  44.Худік Роман (6.Граматік Констянтин. 89 хв.), 89.Козьбан Дмитро (7.Георгієв Віктор, 46 хв.), Маляренко Ігор.

Заміни:

35.Шкарбан Євгеній, 22.Чухно Валерій.

Головний тренер: Циткін Володимир

Нещадвано тренер «Буковини» у післяматчовому інтервю сказав, що футбольне поле на ЦМС у Вінниці – найгірше у другій лізі. Мабуть, він ще не був у Бурштині. Невідомо, як це поле відчувалось для гравців, але судячи з картинки трансляції, це просто жесть. Ну і сама, так би мовити, «арена» виглядає трохи занедбаною. Втім, судячи з перебігу гри, усе це абсолютно не заважало командам діяти активно і цікаво навпротязі всієї гри. І це була непогана гра! Команди, які прагнули перекреслити невдалу серію ігор, до самого кінця гри абсолютно не погоджувались на нічию і як це часто буває у дворовому футболі, грали «до переможного». І ось у ці заключні хвилини гри більше пощастило господарям. Дуже шкода, але таке буває. Не йде… Хоча моментів у «Ниви» було вдосталь, щоб виграти з переконливою різницею голів. Піся цієї поразки безвиграшна серія вінничан становить вже пять ігор поспіль і команда зараз нагадує боксера після нокдауну і кожна втрата очок, як відлік. Після такого психологічного удару, як це було на останніх хвилинах гри у Бурштині, дуже просто залишитись «лежати на ринзі», адже попереду дуже складні суперники, але, мабуть, слід підійматись і довести, що у команди є характер.

Перед цим матчем у тренерського штабу «Ниви» були суттєві проблеми зі складом. І якщо відсутність юних Мулика і Гавриленка була прогнозованою, то втрата Бондара, Громка, Борячука, Костюка і, звичайно, Загорулька не могла не позначитись на грі (Є відчуття, що Артур би сьогодні не пішов з поля без голу, або навіть кількох). Згадаємо також дискваліфікацію головного тренера. То ж, замислитись було над чим. Приємно, що знову у основі зявився Ігор Маляренко, який відбув дискваліфікацію. Також у основі, на відміну від минулої гри, вийшли Хохлов і Брижчук. Останнього, взагалі, можна вважати одним з найкращих і корисніших у грі.

Не можна не сказати про відмінну атмосферу, яку створили прихильники вінницької «Ниви», які приїхали підтримати команду у виїзній грі. Єдине що, трохи дивно звучали речівки (іноді, чомусь, на російській мові) про «зелено-білих», адже у зелено-білих кольорах грали саме «Карпати Галич», тим часом як клуб ігнорує історичні кольори, граючи у чорно-білій формі

«Нива» розпочала гру доволі впевнено, граючи першим номером і контролюючи гру. Господарі зрідка переходили половину поля вінничан і у їх атаках не було надто великої гостроти. Але і «Нива», незважаючи на те, що господарі, в принципі, давали грати, створювала надто мало, щоб награти на гол. І навпаки, господарі скористались розслабленістю лінії захисту вінничан і відкрили рахунок, буквально, у першому свому небезпечному моменті гри. «Ниву» гол абсолютно не збентежив. Вінничани відігрались відразу після того, як розвели мяч з центру поля і, що цікаво, після голу швидко діставили мяч у центр, не втрачаючи час на радісні обійми, чітко сигналізуючи про те. Що нічийний рахунок їх не влаштовує.

Другий тайм додав у швидкостях і моментах. Темпу у грі додав вихід Георгієва, але й усі інші гравці добряче прискорили гру. Мабуть, саме про це просив тренерський штаб у перерві. Моменти виникали, як гриби після дощу. Це були якісні, гольові моменти і якщо такі моменти не реалізовувати, то, мабуть, виграти неможливо. Аж до 57 хвилини “Нива” просто знущалась над суперником, куражилась у атаках, але не забивала. Але, як кажуть, “Не забиваєш ти, забивають тобі”. І “Карпати Галич” повністю підтвердили цю футбольну істину. До честі, “Нива” ще раз зуміла відігратися. І після того, як рахунок знову зрівнявся, вінничани продовжували грати активно, але небезпечних моментів ставало все менше і менше, так само, як і танула злагодженість у захисних діях. Галичани кілька разів намагалися вибігти у швидкі контратаки і це були досить небезпечні випади. Таке враження, що “Ниву” підвело бажання саме виграти. Команда погналася уперед за журавлем і втратила синицю, яка вже була у долонях. Рахунок не по грі. Але хіба нам від цього легше? Дуже шкода втрачених очок, адже суперник був нам по зубах.

2 хв. Вічіжанін отримав мяч на лівому фланзі атаки, прокинув круглого повз Сербула, продавив Хохлова і прострелив на дальню стійку, але вийшло щось схоже на удар, з яким легко впорався Гурідов.

2 хв. Слінкін вкинув аут у штрафну господарів, Маляренко головою прокинув мяч далі у центр, а Козьбан намагався вразити ворота красивим ударом через себе, але не влучив по мячу.

3 хв. Хохлов головою переадресував мяч у центр штрафної на Слінкіна, який намагався пробити по воротах з льоту, але не влучив по мячу. А ніхто не заважав нанести гольовий удар і відстань була вбивча.

13 хв. Сербул подав з правого флангу у штрафну, Козьбан поборовся за мяч, скинув його під удар Калітову, який приклався до круглого з 16 метрів, але мяч пролетів поруч з правою стійкою.

25 хв. Подача кутового з лівого флангу, Петрик головою переправляє мяч на праву стійку і Хохлов у стрибку намагався пробити з гостроо кута, але мяч злетів з ноги.

32 хв. Подача зі штрафного з лівого флангу, метуушня на воротарській лінії, в якій Мелінишин намагався пробити по воротах «Ниви» пятою, але мяч влучив у ногу захисникові і вилетів на кутовий.

37 хв. ГОЛ! «Нива» пропустила, ну дуже просто. Банальний розіграш кутового, подача на дальню стійку, мяч перелітає через Сербула, Хохлова, Слінкіна, Петрика і Худіка, які спостерігали, як Мордас спокійно розстріляв дальню стійку головою. 1:0!

38 хв. ГОЛ! До честі вінничан, відігрались вони миттєво! Широка атака завершилась пасом Калітова на лівий фланг, Антон стрімголов увірвівся у штрафну, дійшов до лицьової лінії і скинв мяч у центр на Маляренка, який хладнокровно пробив у ворота повз воротаря! 1:1! Вінничани швидко віднесли мяч у центр – нічия їх на влаштовувала!

42 хв. Подача кутового з правого флангу, Маляренко вистрибує вище за усіх і пробиває головою – поруч з воротами.

44 хв. Лебедь подав штрафний з лівого флангу на ближню стійку, мяч влучає в когось з вінничан і вилітає на кутовий. Потенційн небезпечно.

Перерва. 

46 хв. Зеленевич віддав пас у штрафну на Маляренка, який у свою чергу перекинув мяч з лівого на правий фланг під удар Брижчуку, який пробив влучно, але відмінно зіграв воротар.

47 хв. Брижчук с правого флангу відпасував у штрафну на Зеленевича, той дотепно пятою скинув мяч під удар Маляренку, у якого удар, нажаль не вийшов. А відстань до воріт була мінімальна. Але мяч відлетів до Слінкіна, який пробив з лівої дуже сильно і дуже не точно. На жаль. До воріт було всього метрів пять.

50 хв. Гол( Але його не було зараховано. Класна, широка атака «Ниви» з великою кількістю передач і точних пасів могла завершитись ударами, Брижчука, Георгієва, але перший не пошкодував пасу, замість удару, а другий надто довго тягнув мяч вздовж воріт і лише Маляренко вдався до пострілу, забивши гол, але арбітр чітко просигналізував про офсайд.

52 хв. Георгієв протягнув мяч по лівому флангу, прокинув круглого повз двох гравців «Карпат Галич» і віддав приховану розрізну передачу у штрафну на Маляренка. Але той не повірив, затримався з ривком на мить і момент було втрачено – голкіпер випередив нашого гравця.

54 хв. Моменти “Ниви” сипались, наче з відра. Шикарна швидка атака правим флангом. Маляренко скинув мяч на хід Брижчуку, який на швидкості промчав флангом, увірвався у штрафну і пробив від правого кута карного майданчику. Мяч зрадницьки вдарився о ліву стійку і відскочив прямо перед воротами на ногу Ігорю Маляренко, який с ходу пробив, але не влучив у порожні ворота (адже воротар вже відіграв минулий епізод і не встиг піднятись з газону). Отже, мяч пролітає над поперечиною, а Маляренко падає на газон, хапаючись за голову. 200% момент втрачено.

55 хв. Господарі огризнулися ударом з-за меж штрафної площадки. Але це був дуже хороший удар. І хоча мяч пролетів поруч з лівою стійкою, Гурідову прийшлось стрибати, витягнувшись у струнку, страхуючи правий від себе кут воріт.

57 хв. ГОЛ! “Нива” продовжувала нагнітати біля воріт суперника і… пропустила. Банальний винос мяча у лінію атаки, Болівар Мартинез протягнув мяч кілька метрів по флангу до кута штрафної і віддав пас повз Петрика трішки лівіше на Мордаса, який на швидкості випередив Хохлова і спокійно відправив мяч прямо по центру воріт. Гурідов не зміг врятувавти команду. 2:1!  

62 хв. Слінкін подав у штрафну з лівого флангу, Маляренко міцно бьє головою, але хтось з захисників підставляє ногу, вибиваючи мяч, можливо, не з самої лінії воріт, але хто знає, чи зумів би воротар зреагувати на цей важкий удар з метрів семи.

63 хв. ГОЛ! Вінничани вкинули аут з правого флангу, Маляренко грудьми скинув мяч Брижчуку, який провів його аж до лицьової лінії, сильно пробив, воротар не втримав мяч в руках і захисник підстрахував його, вибивши мяч подалі. Але на цьому атака не завершилась. Підбір, висока подача у штрафну, Георгієв вискакує вище за всіх і скидує мяч на Зеленевича, який відпасовує круглого ще далі направо на Брижчука, який з метрів 12 пробиває у дальній кут воріт! 2:2!

71 хв. Сербул навішує з правого флангу, Георгієв знову вище за всіх – удар головою, але навісом і трішки налд поперечиною. Воротар контролював епізод.

71 хв. Дальній заброс господарів від власних воріт у лінію атаки і Гурідов лише на мить випереджає нападника. Максим мусить грати головою, вийшовши далеко з воріт, для того щоб нейтралізувати небезпеку.

78 хв. Подача кутового господарями з лівого флангу, мяч опускається прямо перед воротами, Гурідов грає на виході, але не може зафіксувати мяч. Поруч з ним аж три гравці суперника. Авраменко, Мілинишин, Скотто – всі пішли у боротьбу з Гурідовим. А де були захисники “Ниви”? Стояли на лінії воріт. Сердул, Хохлов самовіддано захищали правий кут воріт. Пізніше до них приєднався щей Петрик. Разом наше тріо не дало закотитися мячу у ворота.

83 хв. Непоганий удар Брижчука з метрів 22, але мяч по дузі обминув праву девятку, вилетівши за межі поля.

84 хв. Маляренко проривається у штрафну правим флангом, у боротьбі захисник падає і Ігор чомусь отримує жовту картку. Абсолютно незрозуміле рішення арбитрині. Її свисток перервав дуже перспективну атаку вінничан. Четверо нападників проти трьох захисників вже у штрафній господарів.

90 хв. ГОЛ! Чергова контратака господарів лівим флангом, після того, як “Нива” учергове загралася у атаці, залишивши у обороні одного Хохлова, який нічсого не зміг вдіяти проти двох швидких нападників. Пас з лівого флангу на правий, Скотто прийняв мяч і спокійно відправив його у ближній кут воріт Гурідова. 3:2!

Фінальний свисток. 

IP

Niva.vn.ua