Іван Сомов. “І знову здрасьтє…”. Протистояння бомбардирів продовжиться?

  • Категорія запису:Трансфери

Практика показує, що новачки ліги найбільш небезпечні конкуренти на підвищення у класі. Приклад “Ниви” з Бузової, “Хуста” дуже яскравий. Також з найближчих сезонів можна пригадати успіх “Лівого берега”, “ЛНЗ”. Мабуть, не стане виключенням і наступний сезон.
Дебютанти ліги дуже активно діють на трансферному ринку, що підтверджує припущення, що легкої прогулянки “Ниві” в цьому сезоні не буде.

“Дружба” Мирівка підписала цілий букет гравців “Ниви” Бузова – Скляренко, Захаревич, Сомов, кожен з яких у минулому сезоні багато разів визнавався найкращим гравцем туру, а Іван Сомов до останнього туру конкурував з Артуром Загорульком за звання найкращого бомбардира сезону. Також серед новачків команди Казаков із “Зорі”, а також Олійник з “Оболоні”.
Також методично підсилюється “ЮКСА”, яка має дуже міцну інфраструктуру, стабільне фінансування і заточена на співпрацю з бразильским футболом. На додачу клуб активно залучає до своїх лав гравців, які мають неабиякий досвід на українській арені – Махньова, Євдокимова, Синьогуба, Коса, а також відомого тренера Цимбала.
ФК “Кудрівка”, за яку, до речі, грає екс-гравець “Ниви” Олександр Іоша, “зібрав врожай” з ФК “Чернігів”, залучивши до своїх лав аж чотирьох гравців – Кулика, Сіраша, Сердюка, а також Зубашивського.
Найбільш активний у руху до змін на краще “Трсотянець”, який, маючи непоганий сталий склад і відсутність втрат вже зараз залучив до команди девять новачків.
“Звягель” не є новачком і апріорі вважається одним з фаворитів змагань, адже співпрацює з житомирським “Поліссям” (прийшли Волинець, Череничук, Власюк), також залучені Ндукве з “Чайки”, Оринчак з “Діназу”. Також клуб призначив Юрія Максимова головним тренером, а також цілу низку тренерів із досвідом.

Всього змінили головних тренерів “Нива” Вінниця, “Металург-2”, “ВАСТ”, Тростянець”, “Локомотив” Київ, “ЮКСА” , Звягель”.
Кількість вражає, чи не так?

Отже, за три неділі до стерту чемпіонату, навіть за відсутності інформації про “Чайку”, “Реал Фарму”, “ВАСТ”, “Скалу”, “Локомотив” і чотири дублюючі склади “Руха”, “Карпат”, “Кременя” і “Металурга” можна з упевненістю сказати, що сезон обіцяє бути цікавим і досить складним для “Ниви”, адже поки що немає впевненості, що потенційно склад вінничан якісно переважає склади команд конкурентів.