admin
написав 23.02.2021
в
18:34
Васильевич, вона лише в новинах на сайті ПФЛ. Вони поки що видають інформацію невеличкими порціями про деякі команди
admin
написав 23.02.2021
в
18:33
Сьогодняшній ювіляр Олег Надуда про вінницьку "Ниву":
— После СКА вы перешли в «Ниву» (Винница), где по-настоящему и раскрылись.
— В «Ниву», в 1992 году, меня пригласили Игорь Гатауллин и Вячеслав Грозный. Вместе со мной из СКА перешел полузащитник Александр Горшков. Винничане выступали в высшей лиге первого чемпионата независимой Украины. Сезон сложился не лучшим образом — опустились в первый дивизион. Грозный из команды ушел, на смену пришел Ефим Школьников. Ефим Григорьевич сразу же вернул «Ниву» в высшую лигу. В сезоне-1993/94задачу сохранения прописки в «вышке» мы выполнили — финишировали на десятом месте.
— Тогда были предпосылки, что вы и ваши одноклубники — Виталий Косовский, Сергей Нагорняк, Александр Горшков — далеко пойдете?
— О себе промолчу. Виталий Косовский демонстрировал в «Ниве» приличный уровень футбола. Сергей Нагорняк в команде появился позже. Я поражался его работоспособности и упорству, умению совершенствовать свое мастерство. Были некоторые сомнения по поводу Александра Горшкова. Но Саша сумел сам себя создать в футболе, если можно так выразиться.
— Как вы оказались в «Спартаке»? Кому принадлежала инициатива вашего приглашения?
— Инициатором перехода был помощник Олега Романцева — Александр Тарханов. Он приезжал в Украину на матч «Нива» (Тернополь) — «Нива» (Винница) — просматривал вратаря тернопольчан Дмитрия Тяпушкина. А заодно обратил внимание на меня.
Васильевич
написав 23.02.2021
в
17:17
Я что-то не могу найти новые заявки,везде дата подачи: 08-10.2020г.Подскажите если не трудно.
admin
написав 23.02.2021
в
14:58
Просто дивно, що оновлену завку Нива Т відправила, а в ній фігурують ті футболісти, які зараз в інших клубах. Що там у них з контрактами? Вадим може ось так просто забрати документи і піти? Незрозуміло…
Стосовно стадіона, думаю, цей рік (а точніше, найближчих чотири місяці) буде визначальним в цьому напрямку. Дійсно, команда без стадіона і бази- тимчасове явище.
Игорь.
написав 23.02.2021
в
13:53
Откуда такие выводы? Демченко у них тоже в заявке, а реально-в Кремене.
Горностай
написав 23.02.2021
в
11:27
Хохлова не підписали,це значить буде завдання награвати своїх ,а не підійматись в таблиці.Думаю все вірно,всеодно в цьому сезоні все втрачено.Більше торбує питання інфраструктури.Всі мовчать,жодних пропозицій.На тому ж радіо ведучий витягує цю тему,а президент її замовчує та ігнорує.Взагалі не бачу сенсу з команди без бази та стадіону.Так,тимчасовий проект.
admin
написав 23.02.2021
в
10:13
ПФЛ дала заявку тернопільської Ниви. Серед інших прізвищ, поповнення є і прізвище Хохлов.
Игорь.
написав 20.02.2021
в
10:36
Игорек! Сегодня будет товарняк,если да то во сколько?
Леонид
написав 19.02.2021
в
11:10
Видеообзор игры Нива-Полесье
https://youtu.be/aSZdw-t5qG4
admin
написав 18.02.2021
в
15:45
Завершили! 2:0
Браславський, Громок.
admin
написав 18.02.2021
в
13:12
Гра розпочалась. Гратимуть чотири тайми по 30 хв. на нашому телеграм каналі вже є стартовий склад.
igorec_nvdk
написав 17.02.2021
в
11:48
Философ написав 16.02.2021 в 16:48
Да ну… Бред… Туда по указу гор. совета взрослых вообще не пускают играть… Чисто для детей сделали стадион… А тут профи… Разве что договорились тренировки проводить…
Да и врядле он лицензирование в ПФЛ пройдет…
admin
написав 16.02.2021
в
17:59
В четверг играем с Житомиром. В 13.00 на СК "Нива"
Йолик
написав 16.02.2021
в
17:55
Вроде сегодня должны заявку отправить, правильно?
Леонид
написав 16.02.2021
в
17:02
Игорек напиши мне на почту либо перезвони 096 983-56-66
Философ
написав 16.02.2021
в
16:48
Ну тогда и я в тему:
За інформацією спортивного видання Трибуна, керівництво вінницького клубу заявило про бажання змінити стадіон.
Якщо наразі матчі команди традиційно проводяться на центральному міському стадіоні, то у планах очільників переїзд на нову, але значно меншу арену. Основним варіантом називають майданчик вінницького міського палацу дітей та юнацтва.
admin
написав 16.02.2021
в
16:03
Думаю, наш за тисяч триста віддадуть)
Игорь.
написав 16.02.2021
в
12:00
Так. Результати того аукціону обжалуються зараз в судах. Але мені цікаво,скільки наш стадіон коштуе при такому підході ? В зрівнянні з Юбілейним наш стадіо-розвалини.
admin
написав 16.02.2021
в
10:50
Сьогодні на очі потрапила новина, що знаменитий стадіон в Сумах "Ювілейний" продано за 8 млн грн
Жесть. Стадіон на 25 тисяч глядачів з дахом, табло та інше… за ціною пяти-шести не нових квартир) От нам би так))
При тому, що його було побудовано за 50 млн. ще тих гривень, які йшли по трохи більшому курсу;)
Игорь.
написав 15.02.2021
в
10:18
Демченко підписав контракт з Кременем
Леонид
написав 13.02.2021
в
20:10
Видеообзор игры Нива-Подолье 0:1
https://youtu.be/ApDedRyk4P8
admin
написав 13.02.2021
в
15:26
Нива – Поділля 0:1
Гол – 58 хв
Склад команди вже є у телеграм каналі. Подробиць поки що немає.
ANDR
написав 12.02.2021
в
18:59
Відомо о котрій завтра початок матчу?
admin
написав 12.02.2021
в
17:59
Ага, це я дзвонив до спортдиректора) Готуються… Аля я б відмінив) Дуже вже там холодно і вітряно… Аби біди гравцям не наробити
Игорь.
написав 12.02.2021
в
13:52
За повідомленям на ЗБС поле чиститься,команда готуеться до гри,остаточне рішення ще не принято
admin
написав 12.02.2021
в
10:36
Цікаво, чи відбудеться завтрашній спаринг… І чи є взагалі сенс проводити його в таку погоду.
ЛевволІ
написав 11.02.2021
в
20:59
Іван Музична в Олександрії
Горностай
написав 10.02.2021
в
23:17
На рахунок відео Леоніда,131 перегляд і лише 7 лайків.Засипали подяками …
admin
написав 10.02.2021
в
19:40
Народ, кстати говоря, подписывайтесь на канал Леонида в ЮТуб. И вам норм и для канала плюс.
Игорь.
написав 10.02.2021
в
18:08
1 тайм Карабiн,Хохлов,Сербул,Борячук,Попов,Зеленевич,Кучер,Браславский,Калiтов,Громок,Бондар 2 тайм Гурiдов,Хохлов,,Осмоловський,Подкуйко,Зугравий,Подопригора,,Маляренко,Загробський,Петрук,Калiтов,Iвашкiв i Підгаецький
admin
написав 10.02.2021
в
17:08
Міша завжди має склад, але завжди його не викладає, тому що він офіційний представник клубу) Чесно кажучи, я не вважаю це ефективним, адже гравці досить легко впізнаються при перегляді матчів, фото, відео) Та і сенс від цієї таємниці? Заявка на носу і більшості вже зрозуміло, на кого можна розраховувати весною.
А я користуюсь неофіційністю і завжди намагаюсь ділитись отриманою інформацією, але поки що її немає у повному обсязі…)
Сергій Веклич (S.V)
написав 10.02.2021
в
16:54
Ігоре, повний склад Ниви у сьогоднішньому матчі є у Міши Шафіра.Борисович давав йому))Так що,можливо,він міг би надати тобі цю інформацію )
admin
написав 10.02.2021
в
16:29
Я ні разу не наполягаю, але хто бажає – підписуйтесь на телеграм канал сайту вболівальників. Там ми намагаємось не дублювати інформацію з інших ресурсів, а доповнювати.
Це швидко, інформативно і зручно)
admin
написав 10.02.2021
в
16:12
На головну сторінку вже залиито звіт про гру від Сергія Веклича
Дякуємо!)
Сергій Веклич (S.V)
написав 10.02.2021
в
16:03
Осмоловський грав сьогодні у другому таймі.Брас теж був,провів перший тайм.Взагалі,мала місце велика ротація,повний матч зіграли тільки Калітов і Хохлов.
igorec_nvdk
написав 10.02.2021
в
15:48
Сергій Веклич (S.V)
Спасибо за мини-отчет!)
Сергій Веклич (S.V)
написав 10.02.2021
в
15:45
Пишу ще і сюди,бо думаю з Хмеля теж будуть читати)
Сергій Веклич (S.V)
написав 10.02.2021
в
15:44
В другому таймі футбол менш цікавий,грали номінально другі склади.Багато боротьби,помилок,мала комбінацій і конструктиву.Відчувалося,що не часто хлопці грають в такому складі, бракувало взаємодії.В Поділля взагалі нічого,крім пари навісів з флангу,а ми мали два моменти,при чому один взагалі убойний.Гравець на перегляді у футболці Костюка,звільнившись від суперника одним дотиком до м'яча, метрів з 7-ми розстрілював голкіпера,проте влучив у нього.Був момент і у Маляренка,проте у хорошій позиції м'яч звалився у нього з ноги.В цілому хороший спаринг,і результат по грі я вважаю.В суботу ще одна гра з Поділлям на Хіміку.