Гільерме Де Соуза Насіменто перейшов до “Діназу”

  • Категорія запису:Трансфери

Гільерме Де Соуза Насіменто покинув «Ниву» і на правах оренди перейшов у «Діназ» Вишгород. Ось така інформація зявилась на сайті ПФЛ і низці інтернет ЗМІ. Бразилець ще жодного разу не потрапляв навіть у заявку команди на гру, але факт переходу є офіційним фактом. До речі, саме у «Діназі» у цьому сезоні зявився і Віталій Гемега, який нещодавно виступав за «Ниву».


Головний тренер вінницької «Ниви» Юрій Ярошенко пояснив цей перехід так: «“Він покинув нас. Він пішов у той клуб, який з ним заключав договір, Тому немає сенсу до цього повертатися”.

Ходять чутки, що на рішення Гільерме вплинули гучна робота ППО України у безпосередній близькості від місця знаходження бразильця на той момент. Безпека, то зрозуміло, але чи тихіше і спокійніше буде у «Диназі», питання риторичне

Факт у тому, що черговий представник «Ниви» пішов на «підвищення» у клуб, який виступає у першій лізі. І тут вимальовується неприємна і досить дивна ситуація, коли гравець, якого вже заявлено на сезон, вочевидь, на якого розраховували тренери, може ось так спокіно «за згодою сторін» покинути команду.

Ми писали про це двадцять років тому і наголошуємо ще раз – «Нива» стане справді професійним клубом тоді, коли уся структура клубу буде заточена на отримання прибутку, починаючи від продажу білетів на матчі, сувенірної продукції, оренди наявної інфраструктури, а також створення клубної структури, яка б вела футболістів, починаючи з дитячого футболу і до найвищого професійного рівня, передбачаючи заключення контрактів, які б передбачали суми компенсації, відсотки при перепродажу гравців. Щоправда, це має на увазі і певні чіткі зобовязання з боку клубу. Але це єдиний шлях професійного розвитку, який не залежить від фінаносвих спроможностей чи бажань єдиного спонсора.

IP

Niva.vn.ua