Ви зараз переглядаєте “Епіцентр” Дунаївці – “Нива” Вінниця 0:3

“Епіцентр” Дунаївці – “Нива” Вінниця 0:3

«Нива» Вінниця:

– Гурідов – Петрик, Новіков, Карвацький, Сербул, Граматік, Худік, Брижчук, Георгієв, Семчук, Загорулько.

Заміни:

Шкарбан, Бондар, Чухно, Кучер, Громок, Зеленевич, Маляренко, Мулик, Панасюк, Петрук.

Жовті картки: Новіков, Карвацький, Петрик(?), Георгієв.

Вінницька «Нива» провела третій спаринг у зимове міжсезоння. Суперником нашої команди став «Епіцентр». У чемпіонаті «Нива» двічи програла команді з Дунаївців, то ж, так би мовити, реванш, був додатковим стимулом для вінничан. Ну і, звичайно, усім гравцям хотілося показати свої найкращі якості тренеру і відчути справжню гру, адже постійні тренування навпротязі місяця майже без ігрової практики втомлюють. «Епіцентр» ще далекий від ідеальних кондицій. Команда лише нещодавно вийшла з відпустки, також проблемою був спалах корони серед футболістів клубу. Отже, перемогу 3:0 не варто сприймати надто оптимістично – поки що це констатація того, що команда рухається на правильному шляху.Тренерський штаб «Ниви», вочевидь, вже зараз награє основний склад на чемпіонат, використовуючи у новаціях усіх новачків. Новиков зайняв місце у центрі оборони, зайнявши місце біля Петрика, Карвацький розташувався зліва, витіснивши зі складу Кучера, справа Сербул, який у свою чергу поки що потіснив з основи Бондара. Середина – Граматік і Худік, по боках справа новачок Семчук, зліва Брижчук. Георгієв грав роль такого собі вільного художника, який курсував від флангу до флангу під центрфорвардом, яким був Загорулько. Цілковито бойовий склад, який у будь-яку мит ьмогли підсилити рівноцінні гравці, які залишились на заміні.

Гра відбувалась на важкому штучному газоні київського спортивного комплексу «Софіївський» і розпочалась з невиразної гри обох команд, які намагались призвичаїтись до газону і одне одного. Здавалось, що першим прийшов до тями «Епіцентр», який провів кілька непоганих, перспективних атак. І хоча вони були без ударів, але зібрали аж дві жовтих картки у вінничан. Спочатку жовтою відзначився Новиков, який не зміг, як слід обробити мяч і суперник міг вибігти сам на сам з Гурідовим, тому новачок «Ниви» був вимушений фолити. Другу жовту картку отримав Карвацький за брудний фол з правого боку поля. До речі, саме після цього фолу і штрафного «Епіцентр» міг забивати. Навіс, удар головою упритул, але мячпролітає вище воріт. Дуже небезпечно! Поступово «Нива» вирівняла гру, але все одно, головний тренер вінничан Ігор Леонов був вкрай незадоволений помилками у простих передачах, вимагав у своїх підопічних грати ширше, швидше.

На 24 хвилині було призначено кутовий з правого боку. Мяч перелетів на дальню штангу, скидка у центр, мяч потрапляє до Граматіка, який с ходу пробивав по воротах з метрів 16, але мяч зрізався і полетів правіше воріт. Але на його шляху знайшлась нога Загорулька, який у боротьбі із захисником зумів переправити мяч у ворота команди з Дунаївців. 1:0! Ось так Артур забив свій перший гол у цьому сезоні. У товариських матчах, звичайно) З голами у чемпіонаті у Артура все ок – і це головне) На 37 хвилині команди трішки поштовхались після чергового брудного фолу вінничан, а ще за хвилину рефері міг нагородити захисника «Епіцентру» і червоною за те, що той на лінії штрафної завалив Загорулька, який перехопив мяч поблизу воріт команди з Дунаївців і вибіг сам на сам. Виконувати штрафний взявся сам постраждалий, але пробив над поперечиною.

Другий тайм розпочався з атак «Ниви». Наші могли забивати після подачі з лівого флангу і удару головою у ближній кут.  Але вже за хвилину вінничанам вдалося відзначитись вдруге. Не встиг Петрук вийти на заміну і відіграти кілька хвилин, як забив. Простріл з лівого флангу і Іван замикає цю передачу опинившись першим на мячі у трьох метрах від воріт. 2:0! Далі було важко відслідкувати злагоджені дії у обох команд. Дуже багато боротьби, помилок. За 20 хвилин другого тайму «Епіцентр» спромігся лише на удар з лінії штрафної вище воріт. «Нива» теж особливо не атакувала, але на 67 хвилині Петрук міг офомити дубль ударом головою у лівий нижній кут, але відмінно зіграв воротар. «Епіцентр» у відповідь пробиває з лінії штрафної низом – Шкарбан на місці! Подача «Ниви» з кутового і ніхто не відгукнувся на передачу Зеленевича головою на дальню стійку. Відповідь Дунаївців – високе закидання на нападника , але Шкарбан відмінно грає на виході.

Нажаль, на цьому трансляцію було перервано і останніх десять хвилин ми не побачили. Але саме головне, що за ці хвилини «Нива» не тільки зуміла втримати переможний рахунок, але й забити ще раз. Відзначився Петрик.

Фінальний свисток… А далі… Далі Туреччина і, мінімум, пять товариських ігор.

IP

Niva.vn.ua