Ви зараз переглядаєте Друга ліга. Другий тур. “Дружба” Мирівка – “Нива” Вінниця 2:0

Друга ліга. Другий тур. “Дружба” Мирівка – “Нива” Вінниця 2:0

  • Категорія запису:Чемпіонат

Друга ліга. 2 тур. 12.08.23 Кагарлик. Стадіон «Кагарлик».  Без глядачів. +24 Сонячно.
«Дружба» Мирівка – «Нива» Вінниця 2:0

Головний арбітр: Задиран С. (Київ)

Асистенти арбітра: Чертоляс М. (Херсон), Романов Д. (Дніпро).


Голи: 
 Сторчоус, 53 хв., Сторчоус, 64 хв.

Жовті картки:  Лотоцький, 31 хв., Головко, 32 хв., Сомов, 61 хв., Євтіхов, 74 хв., Загорулько, 81 хв., Кобцов, 81 хв

Червоні картки: Не було.

“Дружба” Мирівка:

35.Татаренко Максим – 17.Юрченко Ігор, 18.Юзефович Владислав, 6.Куба Максим, 13.Козлов Артем, 20.Казаков Максим, 22.Порохня Андрій (14.Захаревич Ярослав, 80 хв.), 10.Головко Максим (21.Янюк Данило. 90+4 хв), 29.Сторчоус Андрій (99.Олійник Дмитро, 90+3 хв.), 77.Бандурін Олексій, 11.Сомов Іван (9.Лига Олег, 84 хв.).

Заміни: 1.Бабійчук Максим, 19.Шкіндер Владислав, 3.Скляренко Іван, 31.Друі Олексій,
Головний тренер: Чирикал Дмитро

“Нива” Вінниця:

71.Вічний Ян – 3.Лотоцький Борис, 26.Никитюк Роман, 77.Грачов Володимир, 23.Борячук Олександр, 63.Власенко Антон (9.Кобцов Даніл, 79 хв), 6.Меженський Євген (70.Швець Олексій, 67 хв.), 11.Страшкевич Вадим, 29.Петленко Артур (7.Астафьєв Максим, 79 хв,) 13.Євтіхов Олександр, 10.Загорулько Артур.

Заміни:  1.Попович Єгор, 20.Мельник Олександр, 17.Рогульський Дмитро, 8.Рябий Іван,.

 Головний тренер: Ярошенко Юрій.


Вінницька «Нива» у другому турі чемпіонату другої ліги відправилась у гості до одного з потенційних лідерів чемпіонату – «Дружби» з Мирівки, яка нині грає у Київській області у містечку Кагарлик. Щоб зрозуміти силу суперників, достатньо поглянути на лаву запасних «Дружби». Якщо тренерський штаб може собі дозволити залишити у запасі таких гравців, як Бабійчук, Лига, Захаревич, Олійник, Шкіндер, Скляренко, то і з основою, мабуть, все гаразд… Особливо цікаво було подивитись на продовження протистояння бомбардирів минулого чемпіонату – Загорулька і Сомова, який не пішов на підвищення разом з «Нивою» Бузової, а залишився у другій лізі, перейшовши до «Дружби» разом з Захаревичем, Скляренком. Втім, протистояння не вийшло – обидві «гаромати» сьогодні мовчали. Також цікаво було знову зустрітись з Макимом Кубою, Максимом Бабійчуком, Кирилом Злотарем, які раніше виступали за «Ниву». З втрат «Дружби» – Грищенко, Дедяєв, Доронін, але навряд чи це надто критично.


У «Ниви», у порівняні з минулою грою, відбулись деякі зміни. По перше, у рамці змінився «номер перший» на «сімдесят перший», тобто, Поповича змінив Ян Вічний. Навряд чи це через сім пропущених голів Поповичем у минулому турі. Швидше, це звичайна ротація, або просто можливість дати відновитись Поповичу, який лише нещодавно відновився від травми.  Також замість Швеця у основі вийшов Меженський, який, втім не особливо запамятався. Ничипоренко взагалі залишився поза заявкою, а його місце зайняв Євтіхов. І тут теж є запитання, адже другий гол влетів у ворота «Ниви» саме за його пасивної участі у захисних діях у центральній зоні.  Ну, якось так.


Стосовно гри у першому таймі, було видно, що, вочевидь, командою і тренерським штабом було зроблено роботу над помилками. Ну, наскільки це можливо за цей короткий час. Командна гра у захисті виглядала доволі якісно, ніхто з гравців особливо не випадав, усі намагались дограти до кінця у кожному моменті, які, звичайно виникали, адже «Нива» грала «від захистку», зрідка переходячи на половину поля суперника. Відповідно, у «Дружби», незважаючи на ешелоновану оборону, раз по раз виникали напівмоменти, але більшість з них підчищалися захистом гостей. Особливо хочеться відзначити Лотоцького, який грав майже безпомилково, Никитюка і Грачова, хоча саме з його флангу, здебільшого, йшла небезпека. У атаці «Ниви» майже нічого не виходило – мяч просто не доходив до гравців атаки, а отже, Петленко, Страшкевич, Меженський, Власенко і Загорулько мали значно меньше можливостей проявити себе. Можливо, вінничанам був на руку не надто високий темп гри, але, в цілому, враховуючи усі фактори, за перший тайм «Нива» заслуговує на невеличкий, але «плюсик».


Другий тайм «Нива» розпочала доволі жваво, але, отримавши швидкий гол, гра команди розклеїлась. «Дружба» трішки відкотилася назад, запрошуючи гостей до атак, але атакуючі дії у «Ниви» не виглядали чимось продуманим, не було «професійної схематичності», злагодженості. По суті, усе це виглядало, як у дворовому футболі, коли збираються люди, які вперше одне одного бачать і грають, хто як вміє, за винятком того, що у дворовому футболі, коли щось іде не так, то гравці починають заводитись, піхати одне одному, а тут ні… «Нива» спокійно, беземоційно довела гру до поразки. На жаль, не було сплеску активності, гри ва банк, адже втрачати, дійсно, нічого. Здається, що команда абсолютно не вірить у свої сили, немає лідера, здатного завести партнерів, немає тренера, який би психологічно налаштував команду на гру і корегував її дії навпротязі матчу, немає довгої лави запасних, та і та лава, що є, не здатна підсилити. На жаль, маємо те, що маємо… на даний час…  Але навіть при цьому негативі хочеться відзначити кращих гравців матчу – це, передусмім, Лотоцький, Никитюк, які, вочевидь, зробили висновки після минулої гри, а також Вічний.


Можливо, трішки не повезло зі стартовими турами, в яких ми грали з лідерами, але саме такі матчі і показують справжню силу команди.


9 хв. Бандурін з лівого флангу атаки мяко накинув мяч на Сомова, той намагався перекинути мяч пятою у дальній кут, але мяч відлетів зовсім у інший бік.
10 хв. Після вкидання аута з лівого флангу Загорулько, перебуваючи у оточенні трьох гравців «Дружби» пробив у ближній кут воріт суперника. Воротар на місці.
11 хв. Порохня скинув мяч з правого флангу у центр карного майданчика на Головко, який якось не дуже вдало пробив – «щічкою» навісом поруч з лівою стійкою. А міг відбутьись прицільний постріл з льоту.
17 хв. Козлов з лівого флангу подає у центр штрафної, Сомов виграє верхову передачу, пробиває головою, але Лотоцький блокує цей удар, падає і навіть лежачи намагається відбити мяч головою. Никитюк в цей час блокує простір нападнику. Плюсик нашому захисту!
24 хв. Абсолютно ніким не прикритий Казаков, знаходячись на лівій частині штрафної, отримав мяч і міг пробивати, але затримався з рішенням, що робити, простреливі, але вінничани вже встигли повернутись і заблокувати цей пас.
26  хв. Вперше у історії ігор «Ниви» було застосовано систему VAR. Загорулько вискочив у атаку лівим флангом, дійшов до воріт і прострелив, але спрацював арбітр біля екрану монітора і підказав головному арбітру про офсайд.
30 хв. Дуже небезпечна верхова передача з лівого флангу у карний майданчик, Лотоцький виграє протистояння у Сомова, розряджаючи ситуацію.
33 хв. Страшкевич втратив мяч на власній половині поля, миттєво суперник кількома пасами вздовж лінії карного майданчика вивів Бандуріна на ударну позицію у метрах 18 прямо навпроти воріт. Грачов кидається у ноги, пролітає повз мяч, Никитюк і Власенко блокують удар, але невдало – мяч не сильно, але влучно летить у правий кут воріт Вічного, який, здається, затримався з кидком і ..мяч влучає у стійку. Повезло.
37 хв. Бандурін з лівого флангу гостро прострілює на Головка, але Грачов стелеться у підкаті і відбиває цей небезпечний простріл.
38 хв. Дежавю минулого матчу – вертикальна передача від власної штрафної у лінію атаки на ривок Сомова, невже знову повториться помилка минулого туру? Ні.. на цей раз Никитюк відіграє три метри відставіання, підкочується під нападника і вибиває мяч. Супер! Це той, Никитюк, на якого ми чекали.
40 хв. Легка паніка біля воріт «Ниви». Мяч після кількох відскоків потрапив на ногу Кубі, який знаходився у метрах 10 від воріт «Ниви» і з ходу пробив з лівої – поруч з лівою стійкою.
45 хв. Дуже далеке закидання «Дружби» на Сомова, Вічний далеко вибігає з воріт, головою вибиває мяч, але… офсайд.
45+2 хв. Бандурін пробив з кута карного майданчика у ближній лівий кут – Вічний на місці.


Перерва


47 хв. Загорулько заробив штрафний поблизу правого кута карного майданчика. Страшкевич закрутив мяч у ближню девятку, а не надто сильно і воротар достатньо легко впорався зцим моментом.
53 хв. ГОЛ! 1:0!  Петленко втратив Кубу на правому фланзі, той спокійно прийняв мяч, підняв голову, оцінивши ситуацію і влучно подав у карний майданчик на голову Сторчоуса, якого втратив Грачов і вколотив мяч у праву девятку з метрів семи.
64 хв.
Загорулько ледве не знайшов свій момент після невдалого прийому мяча воротарем господарів. Але поперечну передачу Артуру не вдалось перехопити і відправити мяч у порожні ворота.
64 хв. ГОЛ! 2:0! Стрімка атака господарів лівим флангом, Бандурін майже від кутового прапорця скидує мяч під удар на лінію карного майданчика, куди підключився Сторчоус і не сильним, але дуже влучним ударом у правий нижній кут воріт Вічного подвоює рахунок. У цьому моменті відмічаємо Євтіхова, який дуже ненавязливо «переслідував» Сторчоуса. Невже у нього вже на початку тайму не висчтачило сил, щоб прискоритись і навязати боротьбу?
71 хв.
Небезпечний простріл після штрафного біля воріт «Ниви», Євтіхов розряджає ситуацію.
77 хв. Куба прострелив у центр штрафної з правого флангу, мяч відсклочив до Головка, який з ходу сильно пробив з метрів семи, але дива реакції показав Вічний, який кулаком відбив цей удар. Браво, Ян!
89 хв. Борячук мяко закинув мяч у штрафну на Загорулька, але того на мить випередив воротар.
90+6 хв. Страшкевич скинув мяч з лівого флангу штрафної під удар Швецю, який пробивав з льоту, але дуже невлучно – вище воріт.
Фінальний свисток


IP
niva.vn.ua