Ви зараз переглядаєте Друга ліга. 6 тур. “ВАСТ” Миколаїв – “Нива” Вінниця 1:5

Друга ліга. 6 тур. “ВАСТ” Миколаїв – “Нива” Вінниця 1:5

  • Категорія запису:Чемпіонат

Друга ліга. 6 тур. 08.09.23  Одеса, стадіон «Іван».  Без глядачів. +24 Сонячно.
«ВАСТ» Миколаїв – «Нива» Вінниця  
1:5

Головний арбітр: Скрипник М.(Київ)

Асистенти арбітра: Капленко О. (Кропивницький), Медяник М.(Житомир)


Голи: 
 Крамаренко, 47 хв., – Загорулько, 9 хв., 29 хв., 40 хв., 90+2 хв., Страшкевич, 20 хв.
Пенальті: Не було

Жовті картки:  Штирбу, 65 хв., Вітенко, 55 хв., – Власенко, 69 хв.
Червоні картки: Не було.

“ВАСТ” Миколаїв:

1.Горбатюк Андрій, 69.Кербаль Ярослав, 94.Штирбу Ян, 2.Бабенко Артем, 15.Ігнатенко Владислав, 14.Душук Олександр, 10.Шмат Андрій, 17.Колосков Андрій, 97.Вітенко Євгеній, 28.Крамаренко Олег, 11.Студенко Вячеслав.

Заміни: 4.Шиманець Кирило, 8.Змієвський Сергій, 77.Волинець Владислав, 5.Галушкін Владислав.
Головний тренер: Чорній Артем

“Нива” Вінниця:

71.Вічний Ян – 3.Лотоцький Борис, 26.Никитюк Роман (20.Мельник Олександр, 84 хв.), 33.Ничипоренко Олег (8.Рябий Іван. 84 хв.), 63.Власенко Антон, 70.Швець Олексій, 6.Меженський Євген,  29.Петленко Артур (9.Кобцов Даніл, 72 хв.), 11.Страшкевич Вадим (13.Євтіхов Олександр, 57 хв.),  17.Рогульський Дмитро, 10.Загорулько Артур.

Заміни:  1.Попович Єгор, 7.Астафьєв Максим.

Головний тренер: Ярошенко Юрій.

Перше, що кинулось у очі у трансляції, це те, що більшість гравців «Ниви» на голову вище за суперників. Приблизно така сама пропорція була і за силою команд. «Нива» в усіх компонентах переважала «ВАСТ».
 Друге враження – від стану газону – він був трохи втомлений від спеки і, вочевидь, його стан був далекий від оптимального.
Третій момент, який варто відзначити – звичайно, суперник був не надто принциповий, агресивний і непоступливий, але, вочевидь, тренерами було зроблено висновки стосовно дисципліни і проставлено акцент на мінімізації штрафних санкцій у вигляді карток. Надто вже це дорого коштує команду і очковому доробку.  
Четверте – чотири голи граючого президента клубу ще раз підтвердили його яскравий бомбардирський хист і важливість перебування Загорулька на полі. Артур знову піднявся на перше місце у рейтингу бомбардирів ліги! Також відзначаємо стабільно високий рівень гри Страшкевича.


У цілому, зважаючи на катастрофічні проблеми «ВАСТу» у фінансуванні, наявності стадіону для ігор, повну відсутність лави запасних, результат прогнозувався розгромний. Так, у «Ниви» теж не все гаразд зі складом, конкуренцією, дискваліфікаціями, але склад команди налічує багато досвідчених гравців, які у даних умовах намагаються проявити свої найкращі риси і знайти свою гру, а тому рахунок можна вважати закономірним.


До речі, про стартовий склад команди. Нарешті повернувся на поле Загорулько, відбув одноматчеву дискваліфікацію Меженський, вийшов на поле і Рогульський, який непогано увійшов у гру у минулій грі після вилучення Борячука. Залишились на заміні Євтіхов і Кобцов.


«Нива» розпочала гру доволі активно. При чому, відзначалися швидкостями і загостреннями обидва фланги – Петленко, Меженський з Швецем раз по раз вмикали швидкість, створюючи загострення біля воріт «ВАСТу». Вінничани спокійно контролювали гру, технічно катаючи мяч, а при втраті вмикали пресинг і знову заволодівали ініціативою. Не змінився перебіг гри і після першого забитого голу. Вінничани спокійно вели свою гру, чітко розуміючи, що моменти ще будуть і важливо те, скільки з них буде реалізовано. За рахунку 0:3 господарі трішки посміливішали, або й «Нива» трішки збавила оберти, але у «ВАСТа» почали зявлятись моменти. Не багато, але вони могли бути небезпечними.  Тут відмічаємо гру Вічного не у рамці, а на підстраховці на лінії штрафної площадки. Ну, а «Нива» не змінюючи темпу гри, забила четвертий гол і спокійно пішла на перерву.


Другий тайм розпочався з голу у ворота гостей. Чи це було тактикою «Ниви» – витягнути суперника на власну половину поля, зігравши на контратаках, чи просто ситуативна зміна ходу гри, але «ВАСТ» на початку тайму облаштувався на половині поля вінничан. Така гра точилася близько десяти хвилин, в які у «Ниви» не було моментів взагалі. Далі відбулась заміна Страшкевича на Євтіхова, яка не додала у активності. Гра вінничан втратила командність, кудись подівалася швидкість Швеця, фланги перестали працювати. Перший момент «Ниви» у другій половині гри відбувся аж на 70 хвилині гри. І це викликає повагу до господарів, які зуміли переломити негативний хід поєдинку. Зважайте на той факт, що господарі провели всю гру без ЖОДНОЇ заміни! А ось чому вінничани зупинились, це вже питання до тренерів. Заміни у складі «Ниви» не дали абсолютно нічого. Тому, враження від гри двояке. З одного боку, розгромний рахунок і перемога, а з іншого, абсолютно змазаний другий тайм гри.


У підсумку, можна подякувати команді за перемогу, поступовий підйом по щаблям турнірної таблиці (А наразі це вже шосте місце). Наступні ТРИ гри поспіль «Нива» проведевдома з командами, «з якими можна грати і обігравати». Далі виїзд у гості до «Кременя», який теж можна обігравати. То ж, перспективи турнірного зростання є непогані…  Єдине що бентежить – чуйка, що «ВАСТ» може знятися зі змагань і усе це – три очки і, особливо, покер Загорулька буде анульовано…  


7 хв. Перший момент біля воріт господарів відбувся на 7 хвилині після навісу з лівого флангу Швець пробив головою з метрів 8 прямо навпроти воріт, але дууже не точно.
9 хв. ГОЛ! 0:1! Власено віддав пас на правий фланг на відкритого Меженського, який сильно подав на лінію воротарського майданчика, а Загорулько сильним ударом головою пробив по воротах, воротар створив сейв, відбивши цей складний удар, але відбив прямо перед собою і Загоурлько повторним ударом з кількох сантиметрів відкриває рахунок у грі.
14 хв. Загорулько у центрі поля класно обіграв опонента, побачив забігання Швеця правим флангом і надіслав мяч партнеру. Олексій пройшов у штрафну і пробив, але мяч пролетів поруч з правою девяткою.
16 хв. «Нива» забиває гол після сильного удару Страшкевича зі штрафного, але арбітр гол не зараховує – хтось з «Нивівців», перебуваючи у офсайді, підставив голову, підкорегувавши політ мяча.
20 хв. ГОЛ! 0:2! Дуже швидка атака «Ниви», яку розпочав Загорулько, віддавши пас Страшкевичу, який набрав оберти центром поля, пробіг з мячем кілька десятків метрів і віддав пас на правий фланг на Швеця, який увійшов у штрафну і пробив у дальній кут. Воротар ногою відбив мяч на 11 –метрову відмітку, а 11 номер «Ниви» сильним невідпорним ударом у лівий нижній кут воріт подвоїв рахунок.
26 хв.
Дуже хороший момент у Загорулька. Захисник помилився, намагаючись підлаштувати мяч собі під ногу, а по факту вийшло перехоплення прямо на лінії карного майданчика і вихід на ударну позицію трішки лівіше воірт. Удар у Артура не вийшов – мяч пролетів упритул з правою стійкою.
29 хв. ГОЛ! 0:3! Довга атака «Ниви». Власенко пройшов до воріт суперника по центру, але пошкодував віддати мяч Швецю, який набрав крейсерської швидкості праворуч і пробив сам. Мяч було заблоковано і він відлетів на лівий фланг, звідки пройшла дооовга подача на правий фланг на Швеця. Уся ця карусель закрутила голову захисникам «ВАСТу» і вони прогавили класну передачу Швеця головою у центр на Загорулька, який ногою упритул розстріляв ворота господарів.
32 хв.
Ще один момент у «Ниви». Страшкевич опинився на правому фланзі атаки і класно подав над воротарем на дальню стійку, але Загорулько, замість того, щоб пробити головою, намагався замкнути передачу ногою, ударом з метру, але не влучив по мячу.
33 хв. Супермомент у «ВАСТа». Вертикальний пас від власної штрафної, гравець господарів легко відірвався від трійки захисників «Ниви» і вийшов сам на сам з голкіпером, але Вічний продемонстрував дива техніки і холоднокровної гри, спокіно зупинивши мяч і вибивши мяч у аут, розряджаючи ситуацію. Це було дуже небезпечно!
38 хв. Після помилки лівого флангу захисту вінничан Студенко вийшов на ударну позицію, пробивши з правого кута карного майданчика у ближній кут. Сильно і лише трішки не точно.
39 хв. Швець пробив з правого флангу у девятку, але воротар спокійно забирає мяч.
40 хв. ГОЛ! 0:4! Подача з лівого флангу на ближню стійку, захисник невдало блокує цей пас і мяч падає просто на ногу Загорульку, який спокійно перекидає мяч через воротаря і лінію воріт біля лівої стійки.
43 хв.
Страшкевич наносить дальній удар по воротах господарів, мяч пролітає поруч з правою стійкою.
45 хв. Загорулько пробиває з 15 метрів поміж чотирьох захисників, воротар рятує свої ворота.


Перерва


47 хв. ГОЛ! 1:4! Атака «ВАСТу» лівим флангом, подача на дальню стійку, Рогульський програє «повітря» Крамаренку, який головою пробиває у протихід Вічному, забиваючи гол престижу.
66 хв.
Власенко з лівого флангу прострелив у штрафну, рикошет, мяч по високій дузі ледве не влучив у поперечину. Але це увесь доробок «Ниви» за першу половину другого тайму.
70 хв. Нарешті «Нива» створила момент. Атака правим флангом, простріл у центр штрафної і Ничипоренко якимось дивом пробиває вище воріт заміс ть того, щоб збільшити перевагу у рахунку.
81 хв. Загорулько, ну дуже тонко намагався перекинути мяч над голкіпером у дальній кут воріт. Технічно, цікаво, але не ефективно – воротар на місці.
82 хв. Непідготовлений удар Загорулька з ходу з льоту – сильно, але дуже не точно.

83 хв. Загоурлько намагається пробити через себе після подачі з правого флангу. Знову дуже не точно.

90 хв. Крамаренко пробив з лінії карного майданчика, мяч пролітає поруч з правою стійкою.
90+2 хв. ГОЛ! 1:5! Перехоплення у центрі поля, пас на хід Загорульку, який вибіг 1 на 1 з центрального кола, наблизившись до воріт він на віражі поклав голкіпера на газон і сильним ударом під поперечину встановив остаточний рахунок!

Фінальний свисток


IP
niva.vn.ua