Ви зараз переглядаєте Друга ліга. 5 тур. “Нива” Вінниця – “Скала 1911” Стрий 2:2

Друга ліга. 5 тур. “Нива” Вінниця – “Скала 1911” Стрий 2:2

  • Категорія запису:Чемпіонат

Друга ліга. 5 тур. 02.09.23 Вінниця. Центральний міський стадіон.  Без глядачів. +23 Сонячно.
«Нива» Вінниця – «Скала» Стрий
2:2

Головний арбітр: Соловйов В.(Одеса)

Асистенти арбітра: Соколовський Б. (Чернігів), Бородавка О. (Житомир)


Голи: 
 Лісовик, 4 хв., Никитюк, 33 хв., Страшкевич, 68 хв., Яната, 89 хв.
Нереалізований пенальті: Пучківський, 43 хв.

Жовті картки:  Борячук, 9 хв., Лукьянченко, 22 хв., Борячук, 42 хв., Фомін, 44 хв., Вічний, 44 хв., Євтіхов, 54 хв., Грабовецький, 64 хв., Рябий, 83 хв., Яната, 87 хв., Ярошенко, 90+4 хв (На лаві запасних)
Червоні картки: Борячук, 42 хв.


“Нива” Вінниця:

71.Вічний Ян – 3.Лотоцький Борис, 26.Никитюк Роман, 33.Ничипоренко Олег, 23.Борячук Олександр, 63.Власенко Антон, 70.Швець Олексій (7.Астафьєв Максим, 73 хв.),  29.Петленко Артур(8.Рябий Іван., 82 хв.), 11.Страшкевич Вадим (20.Мельник Олександр, 90+5 хв), 13.Євтіхов Олександр, 9.Кобцов Даніл (17.Рогульський Дмитро, 46 хв.)

Заміни:  1.Попович Єгор

 Головний тренер: Ярошенко Юрій.

“Скала – 1911” Стрий:

33.Солобчук Констянтин, 20.Николишин Роман, 44.Пастух Іван, 4.Яната Артур, 19.Цень Роман, 5.Лебеденко Андрій (17.Петрик Андрій, 84 хв.), 11.Фомін Микита, 22.Аверьянов Максим (15.Грабовецький Данило, 61 хв), 7.Лукьянченко Володимир, 8.Лісовик Роман (10.Іванченко Богдан, 57 хв.), 9.Пучківський Тарас (97.Богомаз Назарій, 61 хв.).

Заміни: 1.Завгородній Денис, 30.Мазур Євгеній, 18.Гуменяк Дмитро, 27.Баранюк Олександр, 14.Цвик Микола
 Головний тренер: Василишин Микола

Ні, ну це якесь дежавю. Знову суттєві втрати напередодні гри, дискваліфікації, знову проблеми з дисципліною – цілий букет жовтих карток (включно з жовтою карткою Ярошенку у технічній зоні), знову необов’язкова червона картка, знову «Нива» втратила перемогу на останніх хвилинах і, як підсумок,  знову ми «пасемо задніх» у турнірній таблиці.


Справедливості заради, потрібно сказати, що гра «Ниви» поступово покращується. Поступово зникають проблеми з «вертикальними передачами» і центральною віссю в цілому, вочевидь, гравці краще відчувають одне одного, тому подекуди комбінаційна гра виглядає доволі цікаво і продумано. Є відчуття, що у останніх матчах «Нива» трохи  не добрала очок. На вістрі атаки у двох матчах дуже не вистачало Загорулька і його повернення у наступному турі означитиме що у «Ниви» тепер буде більше варіантів у атаці. Також закінчиться дискваліфікація Меженського, це розвантажить тренерам проблеми на правому фланзі. Так, після сьогоднішньої гри команда втратила Борячука на наступну гру, але Лотоцький і Рогульський у грі з «Скалою» доволі якісно розібрались з цією проблемою оперативними перестановками на лівому фланзі. Також дуже важливо, що у команди нарешті з’явився лідер – це Вадим Страшкевич, який у останніх іграх виглядав дуже впевнено і активно. То ж, давайте дивитись на майбутнє з стриманим оптимізмом. Навряд чи є вболівальники, які б вважали вихід до першої ліги в цьому сезоні реальним, але з впевненістю можна сказати що поступово справи у «Ниви» налагодживатимуться. Найближчим шансом для цього буде виїзна гра з «ВАСТом» у наступному турі.


Що стосується гри, вона показала декілька важливих речей. По-перше, «Нива» змогла втримати удар після швидкого пропущеного голу і, незважаючи на те, що «Скала» виглядала краще, злагодженіше, зуміла не посипатися, як це було у грі зі «Звягелем», а вирівняти гру і забити мяч у відповідь.  По-друге, у грі у меншості гра команди виглядала тактично грамотно. Звичайно, пропускати на останніх хвилинах неприємно, але остаточний рахунок виглядає цілком закономірним.


4 хв. ГОЛ! 0:1! «Скала» провела стрімку атаку правим флангом, подача з під Борячука на ближню стійку, Пучківський головою пробиває у поперечину, мяч після відскоку знову падпє на поперечину і відскакує на дальню стійку на ногу ні ким не прикритого Лісовика, який з льоту пробиває повз захисників і воротаря у правий кут воріт.

16 хв. Пучковський прорвався правим флангом до штрафної «Ниви», класно обманним фінтом посадив на пяту точку Лотоцького, вздовж лицьової лінії пройшов до воріт і скинув під удар Лісовику, який забарився з ударом, а ось вже підготовлену спробу удару заблокував у падінні Власенко.

19 хв. Не небезпечно, але варто відзначити усю атаку «Ниви». Страшкевич протягнув мяч з власної половини поля аж до штрафної гостей, обігрався з Власенком, той далі обігрався з Євтіховим і пройшов біля лицьової лінії до воріт і лише відчайдушна гра захисника з виносом мяча на кутовий завадила нанести завершального удару.

20 хв. Після розіграшу кутового Страшкевич крученим ударом надіслав мяч на дальню стійку і воротар у стрибку кулаками вибиває мяч подалі.

20 хв. Страшкевич з правого флангу навісив мяч у центр карного майданчика, Кобцов головою продовжив пас на дальню стійку, куди підключився Петленко і завдав удару з гострого кута у ліву стійку!

27 хв. Вертикальна передача на хід Пучківському за спини наших захисників, той стартував до мяча першим і міг вибігти 1 на 1 з Вічним, але Лотоцький переграв нападника у швидкості і вибив мяч на кутовий.

33 хв. ГОЛ! 1:1! Страшкевич подав кутовий з лівого флангу, Власенко головою продовжив на дальню стійку, але захисник вибив мяч на кутовий. Знову подача на дальню стійку, Борячук у боротьбі пробиває по воротах, воротар у карколомному стрибку відбиває цей удар перед собою і Никитюк вчасно підставляє ногу, добиваючи мяч у сітку буквально з метру!

37 хв. Швець пройшов по правому флангу до штрафної, трішки змістив вектор атаки у центр і несподівано пробив сильним крученим ударом по воротах суперника. Мяч пролетів трішки вище поперечини.

42 хв. Вилучення! Пенальті! Ну от.( Ніколи не було і знову. Борячук у ситуації, яка не потребувала брудних дій у власній штрафній рукою наніс удар супернику, отримавши другу жовту картку і, відповідно, вилучення. Пенальті взявся пробивати Пучковський, але суперреакцію продемонстрував Вічний, який у падінні відбив мяч, який вже за мить вибив Никитюк!

45+1 хв. Аверьянов сильно пробиває з правого кута штрафного майданчика у правий нижній кут. Вічний відбиває мяч перед собою, але другим рухоп підчищає момент.

45+2 хв. Пучківський класно пробиває обводячим ударом з лівого кута карного майданчика. Вічний у стрибку кінчиками пальців витягує цей мяч, перевівши його на кутовий.


Перерва


59 хв. Фомін прорвався лівим флангом і наніс удар у ближній кут з гострого кута, але мяч пролетів поруч зі стійкою.

64 хв. Іванченко класно пройшов захист «Ниви», змістившись з правого флангу у центр, зупинити гравця не зміг навіть якісний ПІДКАТ Страшкевича. Іванченко стрімко знову підхопив мяч і пробив у правий нижній кут з під Никитюка. Вічний на місці.

68 хв. Дивовижний ГОЛ! 2:1! Петленко розпочав атаку «Ниви» правим флангом, трішки протягнув мяч і зупинився, не дочекавшись допомоги партнерів. Пас назад на Власенка, який дуже дотепним фінтом пошив у дурні опонента, прокинув мяч собі на хід, загостривши ситуацію, а потім віддав пас Страшкевичу, який підхопив мяч на лінії карного майданчика, різко прискорився, і пробив з гострого кута у ближню девятку. Супергол команди, яка грає у меншості!!

73 хв. Євтіхов помилився при передачі у лінії захисту, гості перехопили мяч і стрімко розвинули атаку лівим флангом. Богомаз пробив з достатньо гострого кута повз ліву стійку воріт «Ниви»

85 хв. Грабовецький завдав удару через себе по воротам «Ниви», але не точно.

86 хв. Николишин віддав пас під удар Лукьянченко, який знаходився у 12 метрах прямо навпроти воріт господарів. Вічний ногами у падінні парирує надскладний удар.

89 хв. ГОЛ! 2:2! Подача з кутового з правого флангу на лінію воротарського майданчика прямо перед воротами, Вічний залишився на лінії, Никитюк трішки не дограв з опонентом, Лотоцький і Ничипоренко не підстрахували, не завадили Янаті нанести ударом головою упритул, мяч залітає у сітку.

90+5 хв. Цвик пробив зі штрафного у правий нижній кут воріт «Ниви» – Вічний ловить мяч.

90+6 хв. Вічний вступив у боротьбу за мяч у межах штрафної, мяч відлетів у сторону, але воротаря господарів підстрахували захисники, вибивши мяч подалі.

Фінальний свисток


IP
niva.vn.ua