Ви зараз переглядаєте Друга ліга. 3 тур. “Нива” Вінниця – “Кудрівка” Кудрівка 1:0

Друга ліга. 3 тур. “Нива” Вінниця – “Кудрівка” Кудрівка 1:0

  • Категорія запису:Чемпіонат

Друга ліга. 3 тур. 19.08.23 Вінниця ЦМС  Без глядачів. +30 Спека
«Нива» Вінниця – «Кудрівка»Кудрівка 1:0

Головний арбітр: Артеменко А. (Миколаїв)

Асистенти арбітра: Ніженковський О. (Дніпро), Андрусяк А. (Суми)


Голи: 
 Власенко, 8 хв.

Жовті картки:  Борячук, 51 хв., Власенко, 66 хв., Швець, 67 хв., Власенко, 76 хв., Лотоцький, 80 хв., Астафьєв, 87 хв., Кобцов, 90+3 хв. –  Кулик, 10 хв., Скепський, 13 хв., Щедраков, 23 хв.,  Руденко, 69 хв., Іващик, 81 хв.
Червоні картки: Загорулько, 55 хв., Власенко, 76 хв., – Сердюк, 50 хв., Чепурненко, 51 хв.

“Нива” Вінниця:

71.Вічний Ян – 3.Лотоцький Борис, 26.Никитюк Роман, 77.Грачов Володимир, 23.Борячук Олександр, 63.Власенко Антон, 6.Меженський Євген (70.Швець Олексій, 40 хв.), 11.Страшкевич Вадим (7.Астафьєв Максим, 64 хв.), 29.Петленко Артур  (9.Кобцов Даніл, 86 хв.), 13.Євтіхов Олександр, 10.Загорулько Артур.

Заміни:  1.Попович Єгор, 20.Мельник Олександр, 17.Рогульський Дмитро, 8.Рябий Іван.

 Головний тренер: Ярошенко Юрій.

“Кудрівка” Кудрівка:

1.Следзевський Андрій – 5.Лещенко Максим, 2.Руденко Олександр, 3.Щедраков Павло, 17.Сердюк Мирослав, 6.Чепурненко Євгеній, 8.Скепський Денис (33.Іващик Вадислав, 64 хв.), 19.Жикол Дмитро, 68.Сираш Микола, 10.Коваль Володимир (83.Гармаш Данило, 71 хв.), 7.Кулик Дмитро (9.Строчинський Даніїл, 86 хв.).

Заміни: 12.Крикнін Іван, 13.Коваленко Кирило, 26.Лянскоронський Богдан, 22.Тетерук Гліб, 11.Солодаренко Роман.
Головний тренер: Даценко Сергій

«Нива» повернулась у гру! «Нива» повернулась» у гонку! Перемога над сильним суперником, у складі якого цілий букет досвідчених гравців, а запорукою високів планів є великі амбіціїї керівництва. Але були суттєві нюанси, які грати проти «Кудрівки». Передусім, це щільний графік ігор у чемпіонаті у поєднанні з матчами на Кубок України. «Нива» вилетіла, а ось «Кудрівка» лише три дні тому провела виснажливу гру з «Маріуполем». Двічі вела у рахунку, двічі гості відігравалися, потім додатковий час, серія пенальті з 16 пробитими ударами і ємоційне виснаження після поразки… Реально важко відновитись після таких матчів. Не дивно, що після подорожі у Вінницю у грі у таку спеку гості виглядали не надто активними. Вочевидь, тренери «Ниви» налаштовували команду на гру, відштовхуючись від цих факторів. І гравці якісно виконували цю установку.


Стосовно складу команди, це була повна калька з минулого матчу. Жодних змін, як у основі, так і у замінах. Ну, що ж, стабільність – це добре, але чи це не вимушена стабільність?


Вінницька «Нива» розпочала матч, намагаючись грати першим номером. До небезпечних моментів не доходило, але мяч майже постійно перебував на половині поля гостей. Після голу, який забив Власенко, «Нива» лише підсилила тиск на ворота суперника. Моменти почали виникати один за одним, а «Кудрівка», притиснувшись до власних воріт, відзначилась трьома жовтими картками вже у першій половині першого тайму. Але це був лише початок жовто-червоної карткової феєрії.


Усього за гру було показано 12 жовтих карток і чотири червоних! По дві червоні на кожну команду. Якщо згадати, що у минулому чемпіонаті вінничани взагали не бачили червоних карток, то висновок про дисципліну на полі може бути лише один – її немає. Отримати дві червоних для основних гравців при такій небагаточисельній лаві запасних – це верх безвідповідальності. Особливо для досвідченого Артура Загорулька, який, йдучи на фол, чітко розумів, що ситуація не вимагала порушення правил і грати 9 проти 11 «Кудроівці» було б надзвичайно важко. А так, згодом, склади вирівнялись і дякувати, що гра завершилась перемогою саме «Ниви». А ще й ми залишились без головного бомбардира на дві наступних гри, а ми добре памятаємо, що «Нива» без Загорулька на полі це інша «Нива».


Але повернемось до гри. Друга половина першого тайму виглядала так само яскраво і якісно у виконанні «Ниви», моментів було трішки менше, але у цілому «Нива» вела гру так, як хотіла. Команда намагалась грати швидко, командно, агресивно. Особливою активністю відзначались Загорулько, Петленко, гра якого прогресує від матчу до матчу, Борячук, а також Лотоцький, який дежн часто підключався до атак «Ниви», дуже високо вступав у боротьбу і, навіть, раз помилившись, стімголов біг виправляти помилку. Але у цілому, складно називати прізвища, щоб нікого не образити – уся команада грала добре, за виключенням Яна Вічного. Але, як то кажуть, тут є нюанс) До нього мяч майже не доходив. Найнеприємнішою подією першого тайму стала травма Володимира Грачова, після якої його на машині швидкої допомогивідвезли до лікарні. І тут знову повертаємось до червоних карток – ким грати будемо і чи не перетворяться ці втрати гравців у втрати очок? (Враховуючи і те, що Гільерме припинив співпрацю з клубом)


Другий тайм розпочався з провалу обороні «Ниви», яка ледве не вартувала пропущеного голу. А також серії жовтих і червоних карток, які повністю збили усі плани на гру. Гості після вилучення Загорулька відчули, що не все ще втрачено і заграли більш активно. Ще більш покращився настрій к гравців «Кудрівки» після вилучення Власенка, але банально не вистачило сил, щоб щось змінити на свою користь. По другому тайму відзначаємо Борячука, Меженського і Швеця. Але, у цілому, враження від другого тайму не надто хороше за рахунок відчуття, що «Нива» не змогла швидко перебудувати гру після двохї вилучень поспіль, стримати емоції і планомірно добити суперника ще кількома голами.  

8 хв. ГОЛ! 1:0! Борячук вкинув аут з лівого флангу у напрямку Загорулька, який у боротьбі проштовхнув мяч у центр поля Власенку, який набрав швидкість і підхопивши мяч пройшов з ним метрів десять і несподівано завдав удару по воротах з метрів 22. Круглий по дузі влетів у ворота упитул з правою стійкою!

12 хв. Загорулько пробив з-за меж штрафної, намагаючись обвідним ударом вразити праву девятку, але мяч пролетів повз ворота.

15 хв. Подача з правого флангу знаходить Загорулька, який знаходився у 10 метрав прямо навпроти воріт, але Артур замість удару головою, спробував підіграти собі на хід і втратив момент.

16 хв. Подача з правого флангу на 11-метрову позначку на Петленка, який красиво з розвороту, з льоту пробив по воротам з відскоком від газону. Мяч опускався під поперечину, але воротар зі складнощами перевів круглого на кутовий.

18 хв. Страшкевич віддав гостру передачу на хід Меженському по правому фланзі, той набрав обертів, увійшов у штрафну, обіграв Сердюка і пробтв у ближній кут – воротар відіграв якнайкраще.

19 хв. Борячук з лівого флангу гостро прострілює у центр штрафної, Загорулько сильно бьє з розвороту.. не влучає по мячу… шкода, але буває…

24 хв. Борячук пробив по воротах з правого кута карного майданчика у ближній кут. Воротар на місці.

35 хв. Загорулько відзначився супермоментом – пробіг по лівому флангу до штрафної суперника, обіграв захисника і сильно пробив у лівий кут, але на шляху опинився воротар. Дуже небезпечно!

36 хв. Перша більш-менш якісна атака «Кудрівки», яка завершилась ударом Скепського від правого кута штрафної у дальній верхній кут воріт «Ниви», але дуже невлучно.

43 хв. Борячук мяко накинув мяч у штрафну на ногу Петленко, який не розмірковуючи з льоту пробив у ближній верхній кут, але воротар витягнув цей удар.

45+2 хв. Борячук намагався пробити з льоту, знаходячись у лівій частині штрафної, але мяч злетів з ноги.


Перерва


47 хв. Глибока вертикальна передача по лівому флангу на Дмитра Кулика, який продавив Никитюка, який впав на газон, далі ні ким не прикритий нападник гостей просто розстрілював ворота «Ниви», але влучив у ліву стійку.  

50 хв. Петленко у боротьбі з Сердюком зробив передачу з центру на правий фланг на Швеця, який набрав швидкості, змістився вздовж штрафної до центру і віддав пас на Загорулька, який с ходу пробив, але по центру воріт. Саме туди, де знаходився воротар гостей. Після цього епізоду арбітр показав пряму червону картку Сердюку, хоча навряд чи це порушення тягнуло на таке суворе покарання, адже епізод був дуже динамічний і гравець «Кудрівки» навряд чи зміг би уникнути зіткнення.

51 хв. Ще одна червона картка. Тут вже без питань, адже Чепурненко досить довго щось емоційно висказував арбітру, той терпляче вислуховував, а потім після фінальної тиради образ не витримав і дав справедливу червону картку за неспортивну поведінку.

54 хв. НУ як так??? Не пройшло і три хвилини гри 11 проти 9, як Загорулько у ситуації, яка  абсолютно не потребувала брудних дій, у центрі поля зіграв високо піднятою ногою у бік, або голову Щедракова. Закономірна червона картка.

61 хв. Меженський промчав по правому флангу, навісив на лівий фланг штрафної, куди набігав Страшкевич і сильно пробив по центру воріт. Воротар відбив мяч у поперечину!

63 хв. Лещенко пробивав з правої половини карного майданчика, але ну дуже невлучно…

68 хв. Кулик пробиває з 20 метрів у правий нижній кут воріт «Ниви», але вічний у падінні накриває мяч.

70 хв. Борячук ледве не подвоїв рахунок після класного сильного удару від лівого кута карного майданчика у правий нижній кут. Мячпролетів поруч зі стійкою..

73 хв. Сираш мав хороший шанс зрівняти рахунок після того, як пробив з лівої частини штрафної у праву девятку, але мяч пролетів поруч з воротами.

76 хв. Власенко отримує другу жовту картку і, відповідно, червону, за фол у центрі поля. Божиться, що не чіпав суперника, але арбітр був невблаганний, дивлячись на те, як гравець «Кудрівки» катається по газону, шаленіючи від болю. 9 на 9… Давно такого не бачили.

83 хв. Петтленко і Швець вибігли у атаку 2 проти 1 захисника, але Петленко надто затягнув з пасом і перспективний момент було втрачено.

83 хв. Швець пройшов по правому флангу, змістився вздовж лінії штрафної площадки до центру і обводячим ударом намагався влучити у лівий кут воріт, але мяч пролетів упритул зі стійкою.

89 хв. Астафьєв бьє з 22 метрів, але дуже невлучно.

90+4 хв. Швець класно з правого флангу прострілює у центр на Меженського, який пробиває по воротах, але невлучно.

90+6 хв. Астафьєв біля власної штрафної(!!!) обігрує воротаря гостей, але перед ним ще кілька гравців «Кудрівки», які не дозволяють пробити по порожнім воротам.

Фінальний свисток


IP
niva.vn.ua