Ви зараз переглядаєте Друга ліга. 29 тур. “Реал Фарма” Одеса – “Нива” Вінниця 0:4

Друга ліга. 29 тур. “Реал Фарма” Одеса – “Нива” Вінниця 0:4

  • Категорія запису:Чемпіонат

Друга ліга. 29 тур. 17.05.24 Одеса. Стадіон «Іван» ??? глядачів. +18 Сонячно. «Реал Фарма» Одеса – «Нива» Вінниця  0:4

Головний арбітр: Васильченко В. (Словянськ)

Асистенти арбітра: Голіяк І. (Миколаїв), Резнік А. (Миколаїв)  


Голи:
  Рогульський, 28 хв., Ничипоренко, 65 хв., Загорулько, 79 хв., Петленко, 85 хв.

Жовті картки:  Варяник, 29 хв., Барсуков. 55 хв., ??(«Реал Фарма»), 73, хв., Петленко, 76 хв.
Червоні картки: Не було.

Пенальті: Не було.
Порушення правил: «Реал Фарма» – 13, «Нива» – 10    
Кутові: «Реал Фарма» – 1, «Нива» – 9    
Офсайди: «Реал Фарма» – 3, «Нива» – 1
Удари у ствір: «Реал Фарма» – 1, «Нива» – 8,
Удари повз ворота: «Реал Фарма» – 7, «Нива» – 8,
Удари заблоковані: «Реал Фарма» – 1, «Нива» – 2,                         
Сейви воротарів: «Реал Фарма» – 2, «Нива» – 0,

Влучання у поперечини, стійки:  «Реал Фарма» – 1, «Нива» – 1,

“Реал Фарма” Одеса:

1.Подгородецький Максим, – 2.Мовчанюк Артем, 7.Лиховидов Микола, 9.Тилінський Володимир (24.Шилов Марк, 61 хв.), 14.Вареник Андрій, 15.Скрипнік Олексій, 18.Ладика Нікіта, 19.Меленчук Андрій, 25.Гранчар Вадим, 77.Лиховидов Андрій, 99.Пархоменко Констянтин.

Заміни: 23.Грабовський Кіріл, 4.Мулик Олександр, 5.Мотичак Владислав, 16.Третьяков Єгор, 17.Барсуков Сергій, 20.Фабер Олександр, 27.Дмитрієв Герман, 33.Щербак Нікіта, 44.Марченко Максим.
Головний тренер: Пархоменко Андрій

“Нива” Вінниця:

25.Захарчук Роман, – 17.Рогульський Дмитро (70.Швець Олексій. 60 хв.), 3.Лотоцький Борис, 19.Мельник Даніїл, 23.Борячук Олександр, 77.Грачов Володимир, 99.Чигур Дмитро (29.Петленко Артур, 46 хв.), 13.Євтіхов Олександр (9.Кобцов Даніл 71 хв.), 22.Варяник Віталій (11.Страшкевич Вадим, 61 хв.),  33.Ничипоренко Олег (44.Хоренженко Владислав, 79 хв.), 10.Загорулько Артур.

Заміни:  35.Паримський Андрій, 16.Гончар Родіон, 8.Рябий Іван, 20.Мельник Олександр, 6.Меженський Євген,
Головний тренер: Ярошенко Юрій.

Ось і підійшов до завершення такий неоднозначний і, вочевидь, невдалий сезон. «Завдяки» календарю, покаліченому непарною кількістю команд і зняттям команд по ходу сезону вінницька «Нива» першою серед усіх команд відправляється у відпустку. Наостанок залишалось лише «хлопнути дверима» у Одесі у грі проти місцевої «Реал Фарми», у якої справи у чемпіонаті ще більш жахливі, ніж у «Ниви».   Дев’яте місце проти одинадцятого (І це з 13 «живих» команд, які залишились у чемпіонаті) – навряд чи ця гра могла слугувати вивіскою туру. Мабуть, цілком можна було виставити на гру найближчий резерв, дати пограти тим футболістам, які мали дуже мало практики у чемпіонаті, або не мали взагалі. Але тренери «Ниви», у цілому, не стали «вигадувати велосипед» і довірили місце у складі старим знайомим. Серед інших, слід відзначити вихід на поле Дмитра Чигура, для якого цей  матч став четвертим за «Ниву» і Даніїла Мельника (7 гра складі вінничан). Цікаво, що на лаві запасних з’явився Вадим Страшкевич, який пропустив декілька ігор. Взагалі, лава запасних налічувала 10 гравців, що навіть трохи незвично, як для «Ниви». Із втрат – відсутність у заявці дискваліфікованого Власенка, а також відсутність на тренерській лаві асистента головного тренера Івана Кривошеєнка. У «Реал Фарми» теж не обійшлося без втрат – також дискваліфікація. Це Гайваненко Валерій. Ну і, традиційно відзначаємо появу на полі Миколи Лиховидова – абсолютного рекордсмена у професійному футболі України за віком футболіста-учасника професійних змагань. Ну і, два президенти клубів на полі одночасно – це завжди цікаво і досить унікально для світового футболу.

Перший тайм розпочався з атак «Ниви», яка діяла дуже активно і дуже швидко заволоділа територіальною та ігровою ініціативою. Це втілилось у кілька ударів головою, але ці удари не несли небезпеки. У цілому, на полі панувала практика «регбійних ударів». Били часто, з будь яких позицій, вище воріт. Але все ж у середині тайму вінничанам вдалося відзначитись голом. Неспішна атака правим флангом завершилась дуже влучною вивіреною подачею на голову Рогульському, який дуже легко позиційно обіграв захисника, вистрибнув і дуже влучно пробив повз воротаря. Гол! Із цікавинок першого тайму слід відзначити влучання «Нивою» у хрестовину після подачі кутового, а також дальній удар-перекидання через воротаря «Ниви», після якого мяч влучив у стійку воріт гостей. У цілому, перший тайм вийшов не нудний, але чомусь було відчуття «товариської гри».

Другий тайм розпочався настільки беззубо і не цікаво, що була навіть підозра, що команди, починаючи з другого тайму просто дограють цей матч і чемпіонат, погодившись на мінімальну перевагу гостей у рахунку. Вінничани грали по рахунку, не форсуючи подій, а господарі просто не могли нічого створити. Спокійна гра без моментів тривала до 65 хвилини, коли «Нива» несподівано подвоїла рахунок. Вкидання аута, Страшкевич пасує під удар Ничипоренку, який наносить сильного удару з лівого кута карного майданчика. Мяч влучає у правий кут воріт без варіантів для воротаря! 0:2! Після цього гра пожвавилась. У «Ниви» мали моменти Загорулько, двічі, Лотоцькому не вистачило кількох миттєвостей, щоб підправити мяч у ворота після невдалої гри воротаря. «Реал Фарма» відповів ударом Шилова. Але невдовзі вінничани забили знову. Петленко на правому фланзі пресингував суперника, відібрав мяч і прострелив у штрафну на Загорулька. Перший удар якого прийняв на себе захисник, а на відскоці знову опинився Загорулько, який поклав корпус і красиво поклав мяч у ліву частину воріт господарів. Ні двоє захисників, ні воротар не змогли стати на заваді тому, що кращий бомбардир чемпіонату збільшив свій гольовий доробок до 17 голів! На диво, «Нива» ще більше додала, видавши два чудових постріли поспіль. Обидва рази воротар відпрацював на всі сто, відбиваючи мяч на кутові. А на 85 хвилині Петленко поставив завершальну крапку у грі, забивши чудовий гол після класних індивідуальних дій Загорулька, і його пасу на лівий кут карного майданчика, звідки Петленко пробив не надто сильно, але влучно.
У підсумку маємо не надто яскраву гру, але просто відмінний результат і чудовий настрій перед відпусткою.

2 хв. Загорулько пробив головою з 10 метрів після подачі Борячука з лівого флангу, але, ну дуже невлучно над воротами.
4 хв. Подача кутового з лівого флангу на ближню стійку, звідки Лотоцький пробиває головою у лівий верхній кут, але мяч пролітає поруч з воротами.
13 хв. Маланчук промчав правим флангом, наблизившись до штрафної фінтом посадив Борячука «на пяту точку», прострелив на Гранчара, який пробив по воротах з 16 метрів, але влучив у захисника.
14 хв. Лотоцький завдав дальнього удару по воротах але дуже слабко і воротар взагалі без проблем спіймав мяч.
15 хв. Вареник пробив з-за меж штафного майданчика, але дуже високо над воротами.
18 хв. І знову удар «Ниви» з дальньої відстані і знову дуууже високо над воротами. Без небезпеки «для статистики».
21 хв. І знову удар значно вище воріт у виконанні біло-зелених. На цей раз зі штрафного, призначеного у 25 метрах від воріт.
23 хв. Несподівано небезпечно! Подача кутового з лівого флангу на ближню стійку, переадресація головою на дальню стійку і мяч влучає у праву хрестовину!
28 хв. ГОЛ! 0:1! Гол «ні з чого». Спокійна атака правим флангом, навіс у центр карного майданчика на голову Дмитра Рогульського, який дуже легко відірвався від захисника і головою переправив мяч у ворота, випередивши воротаря, який вибіг з воріт, але не встиг кулаком дістатися до мяча.
31 хв. Подача кутового з правого флангу, Лотоцький перший на м’ячі, пробивши головою у лівий нижній кут, але мяч пролітає повз ворота дуже поруч зі стійкою. Це було близько до голу!
33 хв. Дальній сильний удар гравця «Ниви» у лівий нижній кут – воротар у падінні відбиває мяч, але повторним стрибком накриває його.
35 хв. Телінський падає у штрафній площадці «Ниви» після стрімкої атаки господарів правим флангом і подачі у карний майданчик. Свисток арбітрині мовчить.
38 хв. Удар Загорулька головою після подачі з правого флангу, але мяч пролітає повз ліву стійку. Без небезпеки.
39 хв. Атака господарів лівим флангом завершилась ударом нападника з дуже гострого кута у ближній лівий кут воріт. Захарчук вибиває мяч на кутовий.
40 хв. Подача «Реал Фарми» кутового з лівого флангу, удар головою, але значно вище воріт.
42 хв. Дуже неточний удар Скрипніка з 20 метрів. Гравець знаходився прямо навпроти воріт «Ниви», але постріл з розвороту не вдався – мяч пролетів далеко від воріт.
45 хв. Найбільш небезпечний момент «Реал Фарми» за весь тайм. Швидка контратака, гравець господарів помітив, що Захарчук дуже далеко вийшов з воріт і зряче намагався перекинути воротаря з метрів 35, але влучив у стійку, від якої мяч відлетів у поле і був спійманий воротарем.
45+2 хв. Лотоцький після подачі кутового з лівого флангу вистрибнув вище воротаря і зумів пробити у правий нижній кут, але не влучив у рамку.

Перерва


49 хв. Барсуков сміливо пішов у атаку лівим флангом, перед ним були і Мельнк і Лотоцький, але він зумів розхитати їх фінтами і нанести удар з метрів семи у ближній верхній кут. Але не влучив. Це було небезпечно!
65 хв. ГОЛ! 0:2! Вінничани ввели мяч після аута на лівому фланзі, Страшкевич підхопив мяч у карній зоні, скинув його під удар Ничипоренку, який завдав дуже сильного удару з метрів 20 у дальній від себе правий кут воріт господарів!
74 хв. Сильний удар Загорулька зі штрафного, призначеного у 20 метрах від воріт. Значно вище!
75 хв. Після розіграшу кутового воротар не втримав мяч однією рукою і той викотився за лицьову лінію упритул з стійкою. Лотоцькому не вистачило лише трішки, щоб підправити мяч у ворота.
77 хв. Петленко розігнав атаку правим флангом, прострелив на Загорулька, але той не встиг до мяча, щоб замкнути цю класну передачу у центр штрафної.
78 хв. Шилов пробив з меж карного майданчика поруч з лівою стійкою. Було близько, але, здавалось, що Захарчук контролює ситуацію.
79 хв. ГОЛ! 0:3! Петленко обіграв візаві на правому фланзі атаки, відпасував мяч  на Загорулька у центр штрафної, той пробив, але мяч було заблоковано. По високій дузі мяч знову опинився на нозі у Артура, який красиво поклавши корпус з льоту пробив між двох захисників у протихід воротареві у правий нижній кут воріт! Це був 17 гол Загорулька у чемпіонаті!
82 хв. Класний постріл «Ниви» зі штрафного, призначеного на лівому фланзі атаки, удар під поперечку і воротар рятує свою команду, перевівши мяч на кутовий.
82 хв. Другий поспіль сейв воротаря «Реал Фарми». Після розіграшу кутового хтось з гравців «Ниви» завдав дуже сильного удару з лівого кута карного майданчика у лівий кут. Воротар знову відбиває мяч на кутовий.
85 хв. ГОЛ! 0:4! Загорулько підхопив мяч на правому фланзі, змістився у центр, попутньо обігравши захисників і проштовхнув мяч лівіше на Кобцова, який у свою чергу продовжив мяч під удар Петленку, який дуже влучно пробив з лінії карного майданчика у правий нижній кут воріт. Тут, здається, трішки проспав воротар, але маємо те. Що маємо – 0:4!
89 хв. Шилов помітив, що Захарчук далеко вийшов з воріт і намагався пробити з дальньої дистанції, але удар вийшов навпрочуд невдалим.
90 хв. Удар Пархоменка з 18 метрів. Сильно, але вище воріт.

Фінальний свисток


IP
niva.vn.ua