Ви зараз переглядаєте Друга ліга. 26 тур. “Нива” Вінниця – “Кремінь-2” Кременчук 2:0

Друга ліга. 26 тур. “Нива” Вінниця – “Кремінь-2” Кременчук 2:0

  • Категорія запису:Чемпіонат

Друга ліга. 26 тур. 28.04.24 Вінниця. Стадіон «НТБ Нива» Поле №1.  ??? глядачів. +20 Сонячно.
«Нива» Вінниця – «Кремінь-2» Кременчук – 2:0

Головний арбітр: Макаренко Є. (Суми)

Асистенти арбітра: Резниченко О. (Краматорськ) Ніконенко Т. (Харків)

Голи: Лотоцький, 64 хв., Рогульський, 78 хв.
Пенальті: Не було.
Небезпечні моменти: «Нива» – 4, «Кремінь-2» – 3
Сейви воротарів:
«Нива» – 1, «Кремінь-2» – 1
Кутові: «Нива» – 2, «Кремінь-2» – 2
Влучання у стійки, поперечини: «Нива» – 1, «Кремінь-2» – 1
Порушень правил: «Нива» – 18, «Кремінь-2» – 11

Офсайди: «Нива» – 2, «Кремінь-2» – 2

Жовті картки: Покась, 22 хв., Пастернак, 58 хв., ???, 63 хв., Варяник, 66 хв., Куряков, 67 хв., Дехтярчук, 72 хв., Рогульський, 84 хв.

Червоні картки: Не було.

“Нива” Вінниця:

25.Захарчук Роман – 3.Лотоцький Борис, 19.Мельник Даніїл, 6.Меженський Євген, 23.Борячук Олександр, 44.Хоренженко Владислав (17.Рогульський Дмитро, 75 хв.), 11.Страшкевич Вадим, 63.Власенко Антон (70.Швець Олексій., 62 хв.), 22.Варяник Віталій (9.Кобцов Даніл, 75 хв.), 29.Петленко Артур (99.Чигур Дмитро, 83 хв.), 10.Загорулько Артур.

Заміни: 35.Паримський Андрій, 16.Гончар Родіон, 7.Астафьєв Максим, 20.Мельник Олександр, 8.Рябий Іван,

 Головний тренер: Ярошенко Юрій.

“Кремінь-2” Кременчук:

71.Матус Артем – 19.Сабієв Дмитро, 29.Дихтярчук Олександр, 25.Клепко Михайло, 18.Пастернак Назарій (44.Гонтар Назар, 86 хв.), 51.Златьєв Злат (12.Пігарєв Констянтин, 8 хв., 34.Безклинський Володимир, 77 хв.), 26.Покась Дмитро (37.Голова Максим. 86 хв.), 15.Барінов Яків, 32.Заїченко Іван, 27. Молько Владислав, 43.Куряков Денис (42.Руднєв Ілля, 77 хв.).
Заміни:  58.Купліванчук Владислав, 40.Оксененко Станіслав,
Головний тренер: Задирко Ярослав.

Вінницька «Нива» провела перший офіційний матч на власній тренувальній базі. Незрозуміло, яким чином цей недобудований обєкт пройшов атестацію, адже, вочевидь, до завершення будівництва ще працювати і працювати. Але зважаючи на те, на яких стадіонах доводилось грати «Ниві» у поточному сезоні, немає чому дивуватися. Також ще багато потрібно працювати і над якістю трансляцій, адже з шаленими проблемами з тихим, або взагалі зникаючим звуком і постійно «засинаючим» оператором, у якого постійно камера клювала носом у підлогу, втрачаючи мяч і гру у цілому далеко не підеш. Ось такий видався матч-відкриття. На фоні недобудованих трибун, житлового комплексу, але з глядачами. Вперше за кілька років з часів ковіду, початку повномасштабної війни, «Нива» «відчинила двері» для вболівальників, які зручно вмостилися на пагорбах і іржавих залізних риштуваннях від залишків старих лавок. Увесь цей комфорт коштував 50 грн. Не так і багато, як на теперішні часи, але усе це диво все одно програвало присутності на чаші Центрального міського стадіону, який навіть у напівзруйнованому вигляді справляє враження футбольної арени, а не шкільного стадіону з штучним газоном. А спостерігати за перебігом подій на полі з високих трибун значно приємніше ніж сонце у очі з рівня землі. Але то таке. Єдине, що бентежить, чутки, що якщо «Нива» піде з ЦГС, то спортивна споруда автоматично вважатиметься непотрібною і це відкриє можливість для знесення головної спортивної споруди області і побудови на її місці чергового ЖК. Але це, як то кажуть, не точно. А точно те, що «Нива» сьогодні представила нову форму. Світло-салатову. Як то кажуть, на любителя. Трохи схожа на тренувальні маніжки, але то якраз у тему для ігор на тренувальній базі.

По складу особливих змін і втрат не було, окрім Грачова, який пропускав матч через дискваліфікацію. Його місце зайняв Меженський. Також на поле вийшли Мельник, той, який Даніїл, не частий гість основного складу Хоренженко, Варяник, Петленко, Власенко – усе це варіанти для ротації. А ось  основа, на якій тримається гра команди – Борячук, Захарчук, Загорулько, Лотоцький, Страшкевич у ролі недоторканих. І абсолютно справедливо. Особливо хочеться сьогодні відзначити гру Лотоцького, який встигав і у захисті і у нападі. Також відзначаємо гравців заміни, які посилили гру. І мова не лише про Рогульського, який забив дебютний гол за «Ниву». Підтримали атакуючі зусилля команди Швець, Кобцов і Чигур. Єдиний момент – трішки напружує гра Захарчука. Незважаючи а невелику кількість пропущених, його виходи з воріт, це майже завжди означає, ще одна нервова клітина вболівальника віддала Богу душу. Ні і розіграші поблизу воріт це теж ще той адреналін.   

Спочатку  все складалось не так яскраво і добре для «Ниви». У першому таймі взагалі не було ударів у рамку та і потенційно небезпечних моментів майже не було. А ось гості зусиллями Барінова могли відзначитись тричі. У одному епізоді він лише на мить не встиг випередити воротаря для завершального удару, у другому проштовхнув мяч повз голкіпера, але не влучив, а у третьому взагалі влучив у поперечину.  А що «Нива»? А нічого. Гра відверто не вдавалась. І мова навіть не про «автобус», який виставив «Кремінь-2» біля власних воріт, а взагалі, мова про невдалу організацію гри.

Вочевидь, щось потрібно було змінювати. І на другий тайм вінничани вийшли у зовсім іншому настрої. Атаки накочувались одна за одною, поступово почало щось виходити і з завершальними ударами. Апогеем атак став гол Лотоцького після удару Загорулька зі штрафного і рикошету. Борису залишилось лише влучити у рамку. І саме від неї мяч влучив ворота. 1:0! «Нива» не зупинялась і вже незабаром на 78 хвилині Рогульський вдало поставив крапку у грі, опинившись у потрібному місці на ближній стійці, відгукнувшись на простріл Швеця з правого флангу. Залишок часу команди провели у боротьбі і атаках «Ниви». Але довести рахунок гри до розгромного не вдалося.

1 хв. Вже на першій хвилині «Нива» провела перспективну атаку лівим флангом, відбулась подача у центр штрафної і удар головою, але не влучний. Було потенційно небезпечно.
4 хв. «Кремінь» відповів швидким випадом Барінова лівим флангом, але трішки не вистачило швидкості, щоб відірватися від захисника і вийти сам на сам з Захарчуком, який на мить випередив нападника.
11 хв. Дуже нерозсудливий пас назад на Захарчука від правого захисника «Ниви», нападник гостей прискорився і у сутичці з голкіпером зумів проштовхнути мяч у напрямку воріт «Ниви». Арбітр порушення правил не помітив, а круглий прокотився упритул зі стійкою. Уфф…
22 хв. Страшкевич наніс удар головою після передачі Варяника з правого флангу, але дуже не точно.
31 хв. 
Борячук виніс мяч прямо на ногу нападнику гостей, який миттєво віддав гостру передачу у штрафну на Барінова, який вискочив на розстрільну позицію у 10 метрах від воріт, пробив… і на щастя не влучив у рамку. Це було дуже небезпечно!
36 хв. Куряков з центру поля подав штрафний на голову Барінова, поруч з яким знаходилось два захисники «Ниви», але не зуміли завадити удару головою з 10 метрів. Мяч влучив у поперечину воріт вінничан!
37 хв. Подача з лівого флангу на Варяника, який знаходився у метрах пяти від воріт і намагався спіймати мяч на ногу, але не вдалося приборкати круглого і той відлетів далі на правий фланг. А якби вдався удар з льоту, то міг би бути гол.
45+1 хв. Барінов наважився на удар з правого кута карного майданчика, удар було заблоковано Борячуком, а мяч вилетів на кутовий.

Перерва.


49 хв. 
Мельник пробив з гострого кута з меж карного майданчика, дуже не точно.
50 хв. Барінов знову міг вискочити сам на сам з Захарчуком посля вертикальної передачі від власних воріт, але Лотоцький переграв нападника у швидкості і нейтралізував небезпеку.
53 хв. Варяник дуже небезпечно гостро прострелив до воріт «Кременя» і воротар зі складнощами вибив мяч подалі.
54 хв. Петленко пробив з метрів 18 значно вище воріт. На дану хвилину взагалі без ударів у рамку воріт гостей.
57 хв. Нарешті щось комбінаційне і небезпечне у виконанні «Ниви». Довга, широка атака господарів за участю Страшкевича, який за допомогою індивідуальних дій наблизився до штрафнох, віддав пас на правий фланг на Варяника, який віддав пас на Меженгського, який перекинув мяч на лівий фланг на Петленка, який у свою чергу переадресував мяч  прямо до воріт «Кременя» на голову Загорулька, який пробив по воротах з пяти метрів, але воротар врятував ситуацію!
64 хв. ГОЛ! 1:0! Загорулько пробив штрафний з метрів 25 прямо у центр штрафної, відбувся рикошет, після якого мяч відлетів до Лотоцького, який у один дотик спрямував його у лівий кут, але мяч влучив у стійку і вже від неї відлетів у ворота!
65 хв. Знову «Нива» невдало вводить мяч у гру біля власних. Обрізка, яка ледве не вартувала миттєво відіграного забитого голу.
71 хв. Страшкевич мяко накинув мяч з лівого флангу на 11-метрову відмітку, куди підключився Варяник і пробив головою по воротах, але надто слабко і це не стало проблемою для воротаря.
72 хв. Удар Загорулька зі штрафного, призначеного прямо на лінії навпроти воріт «Кременя-2» влучає у стінку. Повторне добивання від Борячука також блокують гравці гостей.
78 хв. ГОЛ! 2:0! Атака правим флангом, Меженський віддав вертикальну передачу на хід Швецю, який увійшов у штрафну і класно прострелив на ближню стійку, куди підключився Рогульський і у один дотик перевів мяч у сітку!
86 хв. Лотоцький пройшов з мячем метрів 30 і віддав дуже гостру, хорошу передачу на Швеця, який увірвався у штрафну, але не зумів приборкати мяч і замість удару круглий відлетів за лицьову.
88 хв. Швець пробив з правого кута карного майданчика, але прямо по центру воріт. Розминочний удар для воротаря.
93+4 хв. Загорулько класно пробив з метрів 18, але мяч просвистів прямо над поперечиною.

Фінальний свисток

IP

niva.vn.ua